دکوراسیون رستوران روبی

رستوران روبی

ارائه خدمات طراحی داخلی توسط تیم آرکا

طراحی دکوراسیون رستوران

بی تردید به جز کیفیت غذا و خدماتی که رستوران ها به مشتریانشان ارائه میدهند یکی از اصلی ترین اقدامات برای جذب مشتری بیشتر و رضایت آنان ایجاد رستورانی ، زیبا و آرام برای مشتریان است تا درهنگام صرف غذا از تماشای محیط اطراف خود لذت ببرند. قطعا برایتان نیز پیش آمده است وقتی که برای اولین بار میخواهید وارد رستورانی شوید که تا کنون به آنجا قدم نگذاشته اید به دکوراسیون و طراحی داخلی رستوران و تمیزی و شیک بودن آن دقت کنید و در صورتی که ظاهر مناسبی نداشته باشد رفتن به آنجا را فراموش کرده و خیلی آهسته از داخل رستوران خارج شوید.
طراحی دکوراسیون رستوران یکی از مهم ترین نکات جذب مشتری برای مدبران رستوران میباشد که باید به این موضوع بسیار دقت داشته باشند و محیطی زیبا ، دوست داشتنی ، شیک، تمیز و فراموش نشدنی را فراهم کنند تا مشتریان همیشگی برای رستوران خود ایجاد کنند. و جوری باشد که مشتریان باید بعد از صرف غذا خاطره ای خوب و زیبا در ذهنشان به یادگار بماند تا این خاطره زیبا را با دیگران درمیان بگذراد و از آنها بخواهد برای یکبار هم که شده این حس را تجربه کرده و به رستوران شما بیایند.

بازدید اولیه از رستوران روبی

طراح های اولیه رستوران روبی

پس از بازدید اولیه از محیط و فضای رستوران، مهندسان خوش ذوق و حرفه ای آرکا طرح های اولیه برای طراحی داخلی تجاری این رستوران انجام دادند.

مراحل اجرایی طراحی دکوراسیون رستوران روبی

و سرانجام پایان کار آرکا و افتتاحیه رستوران روبی

نور پردازی و یک نمایش فوق العاده مخصوصا برای اجرای مراسمات شما مانند جشن های تولد و عروسی و …

این قسمت ورودی فوق العاده زیبا و بسیار شیک رستوران را مشاهده میفرمایید که توسط تیم طراحی آرکا به زیبایی هرچه تمام تر طراحی شد و توسط تیم فنی و اجرایی با دقت زیاد و بسار حرفه ای این پروژه فوق العاده که به جرات میتوان گفت مجلل ترین رستوران ایران می باشد به اتمام رسید.

send Message
If you have any questions, we are online 24 hours a day
گروه معماری آرکا
Hello dear friend 🤚
Ask any question you have, we are always online and answer your questions. 🙏