خدمات آرکا

گروه معماری آرکا

گروه معماری آرکا
مرجع کامل از صفر تا صد در معماری ...

هر آنچه که نیاز داشته باشید در زمینه معماری از طراحی تا ساخت و یا حتی تامین لوازم مانند میز و مبلمان و قفسه بندی ها و … و هم چنین ساخت غرفه های نمایشگاهی و طراحی سالن های اجتماعات و کنفرانس تمامی اینها در خدمات آرکا می باشد.

خدمات آرکا

ساخت بنا

اولین خدمات آرکا ساخت بنا میباشد. همان طور که میدانید ساختن بنا چه آپارتمان های چندطبقه و چه ویلا و … نیاز به تجربه و تخصص فراوان در این زمینه است. داشتن تجربه شما را در زمان و هزینه ها یاری میکند و داشتن تخصص بنای شما را اصولی و زیبا میکند. میتوانید پروژه های ما را در زمینه ساخت بنا ببینید و با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات آرکا
خدمات آرکا

غرفه سازی آرکا

تیم آرکا یکی از قدیمی ترین و باکیفیت ترین شرکت ها در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی است. آرکا با سابقه بیش از یک دهه در زمینه طراحی غرفه و ساخت غرفه های نمایشگاهی داخلی و خارجی پیشتاز این عرصه میباشد. برای مشاوره رایگان و دیدن پروژه های بی شمار ما به لینک زیر بروید.

مشارکت در ساخت

بهترین راه برای افزایش سرمایه و ملک و املاک استفاده از خدمات مشارکت در ساخت میباشد زیرا این یک معامله دوسر برد برای دو طرفین میباشد و سود فراوانی برای صاحبین ملک دارد. برای مشاوره و حصول اطمینان از دانش و کیفیت خدمات آرکا از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

خدمات آرکا
خدمات آرکا

بازسازی ابنیه

یکی دیگر از خدمات آرکا بازسازی ابنیه های فرسوده و قدیمی میباشد. ما با تیم حرفه ای خود با کم ترین هزینه ممکن ملک شما را به زیباترین نحو ممکن بازسازی و نو سازی خواهیم کرد. برای مشاوره رایگان و نحوه شرایط بازسازی با ما تماس بگیرید.

مدیریت پیمان

مدیریت پیمان یکی از مهم ترین اصول در ساخت و ساز می باشد چرا که در زمان و هزینه ها بسیار تاثیرگذار است. شما با انتخاب یک شرکت مطمئن دز زمینه مدیریت پیمان میتوانید با خیال آسوده منتظر تحقق رویاهای خود باشید. برای مشاوره رایگان و هم چنین دیدن نمونه پروژه های ما لینک زیر را ببینید.

خدمات آرکا

طراحی و نظارت

گروه معماری آرکا خدمات طراحی و نظارت ساختمان های مسکونی، شهری و خاص را با بالاترین کیفیت و هزینه مناسب ارائه می نماید. مهندسین آرکا عضو سازمان نظام مهندسی می باشند و دارای پروانه معتبر از وزارت راه و شهرسازی می باشند. برای مشاهده اطلاعات بیشتر و دیدن پروژه های ما لینک زیر را ببینید.

طراحی داخلی

یکی دیگر از خدمات آرکا طراحی دکوراسیون داخلی در زمینه های طراحی داخلی مسکونی، طراحی داخلی اداری و طراحی داخلی تجاری میباشد. برای مشاهده نمونه کارهای ما و کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر بروید.

خدمات آرکا
گروه معماری آرکا

تماس با ما

برای ثبت سفارش و هر گونه انتقاد و پیشنهاد لطفا فرم مقابل را پر نمایید. و در شبکه های اجتماعی مار ار دنبال کنید.

ارسال پیام

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏