گروه معماری آرکا

غرفه‌سازی در عربستان سعودی

غرفه سازی در عربستان سعودی

عربستان سعودی با اقتصاد پر رونق و صنعت رو به رشد خود، به مرکزی برای نمایشگاه‌های تجاری تبدیل شده است. غرفه‌های نمایشگاهی دستیابی به اهداف مورد نظر کسب و کارها را فراهم می‌کنند.

با غرفه سازی شیک و رنگارنگ، می‌توانید به راحتی آگاهی از برند، محصولات و خدمات شرکت خود را در بین مشتریان بالقوه خود در عربستان سعودی افزایش دهید. وقتی صحبت از تأثیر ماندگار در این رویدادها می‌شود، انتخاب غرفه‌ساز مناسب برای نمایشگاه حرف اول را می‌زند.

غرفه سازی در عربستان سعودی

غرفه سازی در عربستان سعودی با تیم آرکا

گروه معماری آرکا، تیمی متشکل از سازندگان حرفه‌ای، پیمانکاران با تجربه و طراحان خلاق دارد که می‌توانند طرح‌های غرفه نمایشگاهی سفارشی ایجاد کنند. این غرفه‌های نمایشگاهی به زیبایی اصالت برند شما را به تصویر می‌کشند و بازدیدکنندگان را به غرفه شما جذب می‌‌کنند.

متخصصان ما با تجربه چندین ساله که در طراحی و ساخت غرفه‌های نمایشگاهی دارند، صفر تا صد غرفه سازی در نمایشگاه را بر عهده می‌گیرند. با در نظر گرفتن تجربه‌ای که داریم، می‌توانیم بهترین راه‌حل‌ها را به شما توصیه کنیم و پروژه را با نیازهای فردی شما تطبیق دهیم. یک غرفه نمایشگاهی به طور مؤثر طراحی و اجرا می‌شود که می‌تواند توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کند، آگاهی از برند را افزایش دهد و به برقراری تماس‌های تجاری کمک کند که از نظر شرکت مهم هستند. این افراد متخصص از نزدیک با شما همکاری می‌کنند تا نیازهای شما را درک کنند و غرفه‌ای طراحی کنند که نیازهای خاص شما را برآورده نمایند.

در هر شهری در عربستان سعودی که نمایشگاه شما برگزار می‌شود، تیم آرکا آماده طراحی و ساخت غرفه‌هایی است که اثری به یاد ماندنی خلق کند. همچنین این تیم از طراحی و ساخت تا نصب و برچیدن، و بر هر مرحله از فرآیند نظارت دقیق دارند و این به شما امکان می‌دهد تا بر روی تجارت خود تمرکز کنید.

تیم آرکا به شما در دستیابی به اهداف بازاریابی خود کمک می کند و اطمینان حاصل می‌کند که حضور شما در نمایشگاه برجسته است و تأثیری ماندگار بر جای می گذارد.

نحوه غرفه سازی نمایشگاهی در عربستان سعودی

ساخت غرفه‌های نمایشگاهی فرآیند پیچیده‌ای است، اما به لطف برنامه‌ریزی مناسب، اجرای حرفه‌ای و توجه به جزئیات، می‌توان غرفه‌ای جذاب و مدرن ایجاد کرد که توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کند و به اهداف تجاری شرکت کمک نماید. به ما فرصت دهید تا به شما در موفقیت نمایشگاه کمک کنیم!

بنابراین، برای آماده شدن برای یک رویداد نمایشگاه تجاری مؤثر مانند نمایشگاه عربستان سعودی، خوب است که با مراحل کلیدی غرفه سازی نمایشگاه آشنا شوید.

1. مفهوم و طراحی غرفه نمایشگاه

اولین و یکی از مهم‌ترین مراحل، کانسپت و طراحی غرفه نمایشگاهی است. همکاری با یک تیم حرفه‌ای در فرآیند ایجاد یک غرفه نمایشگاهی کاربردی و منحصر به فرد ضروری است. در این مرحله باید اهداف و پیامی را تعریف کرد که غرفه باید منتقل کند.

همچنین باید گروه هدف را در نظر بگیریم و بفهمیم افرادی که از نمایشگاه بازدید می‌کنند چه انتظاراتی دارند. بر اساس این اطلاعات و داده‌ها، طراحان ما یک طرح اولیه از غرفه ایجاد می‌کنند که به درستی برند و محصولات شرکت را ارائه می‌دهد، توجه بازدیدکنندگان را جلب می‌کند و تعامل را تشویق می‌کند.

2. انتخاب مواد و عناصر غرفه

پس از پذیرش طرح غرفه، مصالح و عناصر مناسب جهت استفاده در ساخت غرفه نمایشگاهی انتخاب می‌شود. بسیار مهم است که موادی را انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی شناسی، با دوام و کاربردی نیز باشند. عناصری مانند: کف، دیوارها، سازه‌ها، مبلمان، نورپردازی نمایشگاه، گرافیک و غیره باید با دقت انتخاب شوند و متناسب با سبک و ویژگی غرفه باشند.

3. تولید و آماده‌سازی غرفه نمایشگاهی

در این مرحله، غرفه بر اساس طرح‌های پروژه که از قبل تهیه شده ساخته می‌شود. همکاری با یک شرکت مجرب که با ساخت غرفه‌های نمایشگاهی سر و کار دارد برای اطمینان از عملکرد حرفه‌ای ارزش دارد. در این میان شایسته است تمامی تشریفات لازم از جمله اخذ مجوزهای لازم و یا رعایت مقررات نمایشگاهی را انجام دهید.

4. مونتاژ و چیدمان غرفه

با آماده شدن غرفه، مرحله مونتاژ غرفه نمایشگاه آغاز می‌شود. بسیار مهم است که زمان نصب را از قبل رزرو کنید تا مطمئن شوید که همه چیز طبق برنامه انجام می‌شود. تیم واجد شرایط ما که مسئولیت مونتاژ غرفه‌های نمایشگاهی را بر عهده دارد، اطمینان حاصل می‌کند که تمام عناصر ساخت و ساز به درستی نصب می‌شوند و مطابق با طرح‌های غرفه عمل می‌کنند. همچنین باید مراقب چیدمان غرفه نمایشگاه بود تا فضای زیبا و کاربردی، توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کند.

5. ارائه و تحلیل غرفه نمایشگاه

آخرین مرحله مونتاژ، ارائه غرفه تمام شده در نمایشگاه‌ها یا رویدادهای صنعتی است. مشارکت فعال در رویدادها، ارائه خدمات و محصولات شرکت، برقراری تماس‌های لازم و جمع‌آوری بازخورد از بازدیدکنندگان غرفه‌های نمایشگاه، اطلاعات ارزشمندی را فراهم می‌کند. در پایان رویداد، ارزش تجزیه و تحلیل، مقایسه نتایج با مفروضات و تجلیل از دستاوردها و همچنین شناسایی زمینه‌هایی که در آینده در رویدادهای آینده قابل بهبود هستند را دارد.

غرفه سازی در عربستان سعودی

اهمیت غرفه سازی در عربستان سعودی

غرفه‌های نمایشگاهی عربستان سعودی بخش مهمی از استراتژی بازاریابی بسیاری از شرکت‌هایی هستند که می‌خواهند محصولات یا خدمات خود را در نمایشگاه‌ها یا رویدادهای صنعتی ارائه دهند.

نمایشگاه‌های عربستان سعودی یکی از تأثیرگذارترین رویدادها در سراسر خاورمیانه محسوب می‌شوند. همچنین، مردم عربستان سعودی عاشق خرید به ویژه اقلام مارک دار هستند و به قیمت اجناس اهمیت نمی‌دهند. به همین دلیل است که اکثر کسب و کارها آن را فرصت خوبی برای رشد در هر صنعتی می‌بینند. ترویج کسب و کار از طریق نمایشگاه‌ها یک روش هوشمندانه برای کسب و کارها است. 

گذشته و آینده شرکت شما به نحوه ارائه خود در این رویدادها بستگی دارد. بنابراین برای اطمینان از ساخت حرفه‌ای غرفه و دستیابی به اهداف مورد نظر خود، شایسته است از خدمات یک شرکت نمایشگاهی حرفه‌ای مانند گروه معماری آرکا استفاده کنید.

مراکز نمایشگاهی در عربستان سعودی

نمایشگاه‌های متعددی در شهرهای عربستان سعودی از جمله جده، ریاض، مکه، مدینه، القاسم، خوبر و سایر شهرهای بزرگ عربستان برگزار می‌شوند.

1. مراکز نمایشگاهی ریاض:

در مراکز نمایشگاهی برجسته ریاض، مانند مرکز همایش و نمایشگاه بین المللی ریاض، می‌توانید محصولات یا خدمات خود را در معرض نمایش قرار دهید و با غرفه‌هایی که ما برای شما طراحی و مونتاژ می‌کنیم، تأثیری ماندگار بر جای بگذارید.

2. مکان‌های نمایشگاه جده:

در شهر پر جنب‌ و جوش جده، که به‌خاطر نمایشگاه‌های شلوغش معروف است، کسب و کار خود را به بهترین نحو معرفی کنید.

3. نمایشگاه‌های تجاری دمام:

دمام، مرکز نمایشگاه‌های تجاری و رویدادهای تجاری، جایی است که می‌توانید به برند خود هویت ببخشید. 

 

غرفه سازی در عربستان سعودی
غرفه سازی در عربستان سعودی

انواع غرفه نمایشگاهی

غرفه‌ نمایشگاهی مدولار در عربستان سعودی

غرفه‌ نمایشگاهی مدولار نمونه‌ای از غرفه‌های نمایشگاهی هستند که در نمایشگاه عربستان سعودی به‌کار می‌روند و به راحتی جمع‌آوری و جدا می‌شوند. این غرفه‌ها برای مشاغلی که در طول سال در نمایشگاه‌های متعدد شرکت می‌کنند عالی هستند و به راه‌حلی انعطاف‌پذیر نیاز دارند که می‌تواند با فضاهای نمایشگاهی مختلف سازگار شود.

اگر در طراحی غرفه نمایشگاهی خود به دنبال انعطاف هستید، طراحی غرفه نمایشگاهی مدولار انتخاب مناسبی برای شماست! ما می‌توانیم غرفه‌های مدولار را ایجاد کنیم که به راحتی می‌توانند برای مناسبت‌های مختلف، فضاها و اندازه‌های مختلف پیکربندی شوند.

 

غرفه‌های نمایشگاهی دوطبقه در عربستان سعودی

آیا می‌خواهید در نمایشگاه آینده متمایز شوید؟ غرفه‌های نمایشگاهی دو طبقه، یک انتخاب عالی برای هر برند یا کسب و کاری است که می‌خواهد مورد توجه قرار گیرد! اصول غرفه سازی دو طبقه و طراحی دو طبقه، غرفه‌دار را قادر می‌سازد تا فضای موجود را برای اهداف مختلف تقسیم کند.

 

غرفه‌های نمایشگاهی طرح پوسته مدولار

غرفه‌های طرح پوسته آن دسته از غرفه‌هایی هستند که در زمان رزرو اولیه، فضا توسط برگزارکننده رویداد به غرفه داران اختصاص داده می‌شود. اگرچه غرفه‌های پوسته ممکن است کسل‌کننده و خسته‌کننده به نظر برسند، ما می‌توانیم طرح پوسته شما را به طور کامل به شکلی خوشایند تبدیل کنیم.

چگونه در نمایشگاه‌های عربستان سعودی به موفقیت برسیم؟

زمانی که یک غرفه نمایشگاهی با یک برنامه خوب و یک تیم مجرب ایجاد ‌شود، یک فرصت فوق العاده را نشان می‌دهد. اما رقابت برای کسب‌ و کار در این نمایشگاه‌ها بسیار شدید است، بنابراین نمی‌توانید فقط با غرفه‌های قدیمی مراجعه کنید وگرنه نادیده گرفته می‌شوید.

یک غرفه نمایشگاهی برجسته ممکن است شبیه یک کار جادویی به نظر برسد، اما در واقع نتیجه یک فرآیند گام به گام است که نیاز به تجربه، تخصص و سخت کوشی و تعهد افراد را دارد. پرسنل نیز مانند غرفه‌داران، طراحان، برنامه‌ریزان، سازندگان و غیره یک عامل کلیدی به شمار می‌آیند.

در این جا مراحلی را که باید دنبال کنید تا غرفه‌های نمایشگاهی شما توجیه کننده سرمایه‌گذاری شما باشد را بیان می‌کنیم.

مرحله 1. تهیه کردن چک لیست

این مرحله اول بسیار مهم است، زیرا هر تصمیم دیگری را دیکته می‌کند. داشتن یک مدیر پروژه خوب بسیار مهم است و باید از همان ابتدا وارد عمل شود. مدیر پروژه از نزدیک با شما همکاری می‌کند تا این چک لیست را تهیه کند و اطمینان حاصل نماید که یک طرح جامع برای ارائه نتایج مورد نظر شما از نمایشگاه ارائه می‌شود. سؤالات کلیدی در مورد اهداف، چشم انداز و اهداف شما می‌پرسد و نیازهای شما را با جزئیات یادداشت می‌کند و اغلب جزئیاتی را بیان می‌کند که شما در نظر نگرفته بودید. سپس همه آن‌ها را به خلاصه‌ای قابل اجرا ترجمه می‌کند.

مرحله 2. کنار هم قرار دادن افراد

زمانی که همه هماهنگ شدند، مدیر پروژه باید تیم طراحی و اجرا را جمع‌آوری ‌کند و ایده‌هایی را برای دستیابی به اهداف شما در میان بگذارد. با وجود ذینفعان متعدد درگیر، اغلب اولویت‌های رقابتی مانند محدودیت‌های بودجه، اهداف و چشم‌اندازهای متفاوت وجود خواهد داشت، بنابراین این یک گام بسیار مهم است.

مشتری، مدیر پروژه، تیم طراحی و اجرا باید برای ایجاد تعادل بین اولویت‌ها، ایده‌ها و ورودی‌ها برای تحقق مفهوم مورد توافق، همکاری نزدیک داشته باشند. این امر مستلزم تلاش مشترک هماهنگ است تا اطمینان حاصل شود که همه اولویت‌های رقیب در نظر گرفته می‌شوند و همه افراد متعهد به اقدام انتخاب شده هستند. این مرحله‌ای است که چشم‌انداز را زنده می‌کند و ایده‌ای را متبلور می‌کند که اهداف شما را محقق می‌کند.

مرحله 3. ساختن داستان برند خود

اکنون مدیر فعال‌سازی برند و طراحان ارشد، کنترل را در دست می‌گیرند و با استفاده از نرم‌افزار طراحی سه‌بعدی، غرفه را ایجاد می‌کنند تا همه بتوانند تصور بصری واقع‌بینانه‌ای از ظاهر آن داشته باشند. مدیر فعال‌سازی برند و طراحان اطمینان حاصل می‌کنند که طرح، تجسم دقیقی از مفهوم دو مرحله قبلی است که به نوبه خود طرح اولیه‌ای را منعکس می‌کند. آن‌ها تنظیمات متعددی را انجام می‌دهند تا زمانی که شما کاملاً به رضایت برسید.

این مرحله فقط یک موضوع طراحی بصری نیست. به گفتن داستان برند شما مربوط می‌شود. تیم نمایشگاهی شما باید راه‌حل‌های فعال‌سازی را با استفاده از فناوری و سایر ایده‌های تعاملی برای کمک به جان بخشیدن به برند شما ترکیب کند. طراح نمایشگاه به عنوان یک «پزشک خلاق» است که کارش «ایجاد فرصت‌های جالب برای داستان‌گویی» می‌باشد و این یک امر حیاتی است.

تیم نمایشگاه هنگام طراحی، سفر مشتری و تجربه بازدیدکنندگان را نیز در نظر می‌گیرد، بنابراین غرفه فراتر از یک ظاهر بصری است. در عوض، تجربه‌ای را برای بازدیدکنندگان ایجاد می‌کنند که ارزش‌های برند و شهرت شما را تقویت می‌کند. یک تیم نمایشگاهی خوب به مدت طولانی در مورد ظاهر، احساس و تجربه غرفه شما از دیدگاه مشتریان خود فکر می‌کند.

مرحله 4. بسترسازی

پس از نهایی شدن طراحی، زمان آن است که در مورد تبدیل مجازی به واقعیت صحبت کنیم. اکنون همه کسانی که در این پروژه مشارکت دارند باید با شما بنشینند و روند زنده کردن غرفه نمایشگاه را طی کنند. هر گونه مواد و ماشین آلات مورد نیاز باید مورد بحث و بررسی قرار گیرد و منبع آن تهیه شود و کل فرآیند ساخت، نقشه‌برداری شود.

مدیر پروژه در اینجا به همراه یک مدیر اختصاصی برای انتقال اطلاعات بین تیم‌های مختلف درگیر خواهد بود. شما باید همیشه در تماس مستقیم با آن مدیر باشید تا یک نمای کلی از پیشرفت پروژه داشته باشید.

مرحله 5. ساخت غرفه

در این مرحله شما یک استند مجازی کاملاً طراحی شده دارید که اهداف شما را برآورده می‌کند و دیدگاه شما را زنده می‌کند، اما هیچ چیز فیزیکی برای لمس کردن، راه رفتن یا تعامل با آن وجود ندارد. این مرحله همه چیز را تغییر می‌دهد.

در طول این مرحله، طراحان ارشد از نزدیک با تیم سازنده نمایشگاه همکاری می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که طرح‌های آن‌ها به طور دقیق به واقعیت تبدیل می‌شود. بسته به نیاز غرفه شما، تیم ساخت پروژه ممکن است گسترده باشد و ممکن است افراد حرفه‌ای با تخصص‌های مختلف را شامل شود. اکثر تیم‌های نمایشگاهی مجموعه‌ای از متخصصان اختصاصی داخلی دارند، اما ممکن است افرادی با مهارت‌های خاص را نیز استخدام کنند.

نجارها، کارگرها، مهندس‌ها، متخصصان، نصب کنندگان تابلو، متخصصان ماشین آلات و برقکارها با هم همکاری می‌کنند تا جایگاه شما را زنده کنند. با افزایش شتاب فرآیند، فشار افزایش می‌یابد و فضای کمی برای خطا وجود دارد. مدیر پروژه اطمینان حاصل می کند که همه آن‌چه را که باید انجام می‌دهند و زمان و بودجه را رعایت می‌کنند و مدیر اختصاصی بین شما و تیم پروژه ارتباط برقرار می‌کند تا همه را به روز نگه دارد.

مرحله 6. زمان حمل و نقل

جایگاه شما زیبا به نظر می‌رسد، اما در این لحظه فقط شما و تیم می‌توانید آن را تحسین کنید. قدم بعدی این است که غرفه خود را به نمایشگاه ببرید تا مشتریان شما نیز از آن لذت ببرند. بسته به اندازه، شکل و وزن غرفه شما، ممکن است به حمل و نقل خاصی نیاز داشته باشید که تیم نمایشگاه شما ترتیب آن را می‌دهد. آن‌ها تمامی بررسی‌های ایمنی، آزمایش و اسناد را به همراه هر گونه کنترل مرزی، تغییرات حمل و نقل یا تأخیرهای غیرمنتظره انجام می‌دهند. در هر مرحله از سفر، یک مدیر تدارکات، مسئول غرفه شما خواهد بود که بدون کم و کاستی و سالم به مقصد برسد.

تیم نمایشگاه شما همچنین تحویل هر گونه مواد یا محصولات بازاریابی را مدیریت می‌کند. آن‌ها، تأمین کنندگان را هماهنگ می‌کنند تا همه چیز در زمان مناسب و با کم‌ترین دردسر از طرف شما برسد. یک تیم نمایشگاهی خوب شما را از فشار لجستیک خلاص می‌کند _ فقط خودتان را بیاورید و بقیه کارها انجام می‌شود.

مرحله 7. راه‌اندازی ایمن

غرفه نمایشگاهی شما با خیال راحت به محل برگزاری نمایشگاه تحویل داده می‌شود اما کار هنوز کامل نشده است. راه‌اندازی به ندرت یک فرآیند ساده است و ممکن است شامل تجهیزات سنگینی باشد که نیاز به بلند کردن در محل دارد. ناظر، فرآیند تخلیه را مدیریت می‌کند و از رعایت مقررات ایمنی و بهداشتی اطمینان حاصل می‌نماید. ممکن است ترجیح دهید در طول این فرآیند حضور داشته باشید، اما در بسیاری از موارد مشتری درگیر نیست، ترجیح می‌دهد پس از راه‌اندازی غرفه خود به آن‌جا برود.

خدمه راه‌اندازی و مدیر پروژه در محل با تیم تدارکات، وارد عمل می‌شوند. بسته به اندازه و پیچیدگی غرفه، ممکن است به یک مدیر نصب اختصاصی در محل و متخصصان نورپردازی و AV اختصاصی نیز نیاز داشته باشید. شرکت غرفه‌سازی شما اطمینان حاصل می‌کند که تعداد افراد مورد نیاز برای آماده شدن غرفه شما در زمان مناسب برای نمایشگاه وجود دارد. مدیر پروژه بر این فرآیند نظارت می‌کند و تمام جزئیات کوچک را دوباره بررسی می کند که باعث می‌شود غرفه عالی به نظر برسد.

مرحله 8. همیشه در دسترس بودن

هیچ تیم نمایشگاهی خوبی قبل از پایان، نمایشگاه را ترک نمی کند _ اگرچه تیم تدارکات ممکن است چند ساعت خواب خوبی داشته باشد. تیم نمایشگاه در تمام طول نمایشگاه در کنار شما خواهد بود تا در صورت بروز هر موردی که نیاز به توجه فوری داشته باشد یا هر درخواستی در لحظه آخر، حضور داشته باشد.

هنگامی که رویداد به پایان می‌رسد و شما در درخشش موفقیت غرق می‌شوید، تیم تدارکات مشغول برچیدن غرفه می‌شوند. اگر قصد دارید از آن برای رویدادهای دیگر استفاده کنید، تیم شما فضای ذخیره سازی داخلی یا خارجی را سازماندهی می‌کند. در غیر این صورت، اطمینان حاصل می‌کنند که آن را به طور مناسب دور می‌ریزند، از جمله بازیافت تا حد امکان _ نکته‌ای که باید در طراحی اولیه گنجانده شود. 

غرفه سازی در عربستان سعودی

تیم نامرئی که موفقیت نمایشگاه را تعیین می‌کند

داشتن غرفه در نمایشگاه یک تعهد بزرگ است، هم از نظر مالی و هم از لحاظ عملی، اما زمانی‌که آن را به درستی انجام دهید، پاداش سرمایه‌گذاری را توجیه می‌کند. می‌توانید آن را با ساختن یک فیلم مقایسه کنید _ فهرستی از تیتراژها را پس از پایان فیلم در نظر بگیرید که تعداد زیادی از افراد در ساختن فیلم‌ همکاری کردند. نام آن‌ها تا حد زیادی خوانده نمی‌شود، اما بدون آن‌ها هیچ فیلمی به وجود نمی‌آمد.

این افراد به عنوان «تیم نامرئی» توصیف می‌شوند. تعداد آن‌ها بسیار بیشتر از «تیم قابل مشاهده» است و به ازای هر ساعتی که شما در آن کار می‌کنید، ساعت‌های اضافی بی‌شماری را در پشت صحنه می‌گذرانند. اثر هنری که شما و مخاطبانتان می‌بینید حاصل هماهنگی کارشناسانه این تیم‌های ده‌ها یا احتمالاً صدها نفره در طول هشت مرحله برنامه‌ریزی و اجرای موفق غرفه نمایشگاهی است.

غرفه سازی آرکا

گروه آرکا دارای یک تیم اختصاصی است که بر هر جنبه‌ای از پروژه غرفه‌سازی نمایشگاه شما نظارت دقیق دارد و اطمینان می‌دهد که پروژه به موقع تحویل داده می‌شود.

به عنوان یک سازنده و پیمانکار قابل اعتماد غرفه نمایشگاهی در عربستان سعودی، نیازمندی‌های مشتری که اهداف مشخصی برای نمایشگاه خود دارند را درک می‌کنیم. متخصصان با تجربه ما از نزدیک با شما همکاری می‌کنند تا هویت برند، مخاطبان هدف و اهداف نمایشگاه شما را مشخص کنند. با جمع‌آوری این اطلاعات، راه‌حل‌های مناسبی را برای طراحی و ساخت غرفه‌های نمایشگاهی ارائه می‌دهیم که به طور مؤثر برند شما را نشان می‌دهد و بازدیدکنندگان را مجذوب خود می‌کند.

همین‌طور به عنوان یک پیمانکار حرفه‌ای غرفه نمایشگاهی، در جریان آخرین روندها و فناوری‌های صنعت هستیم. این به ما امکان می‌دهد عناصر طراحی نوآورانه، ویژگی‌های تعاملی و زیبایی بصری جذاب را در غرفه شما بگنجانیم و اطمینان حاصل کنیم که اثری ماندگار از خود به‌ جا می‌گذارد. تیم ما متشکل از صنعتگران ماهر تضمین می‌کند که هر جنبه‌ای از غرفه شما، از یکپارچگی ساختاری تا پرداخت‌های بی عیب و نقص، با بالاترین استانداردهای کیفیت مطابقت داشته باشد.

همچنین، ما چالش‌های مدیریت یک نمایشگاه را درک می‌کنیم، بنابراین خدمات جامع مدیریت پروژه را ارائه می‌دهیم. از مشاوره اولیه تا نصب و برچیدن در محل، تیم اختصاصی ما تمام تدارکات را انجام می‌دهد و به شما امکان می‌دهد تا بر تعامل با مخاطبان خود و دستیابی به اهداف نمایشگاه خود تمرکز کنید.

غرفه سازی در عربستان سعودی

تماس با ما

برای برگزاری کنفرانس ها، همایش ها، ایونت ها و رویدادهایی از قبیل همایش معارفه محصول، همایش تقدیر، همایش آموزشی، همایش معرفی استارتاپ، همایش معرفی دوره، دورهمی همکاران، دورهمی شغلی، قرار ملاقات های بزرگ، سمینار، مراسم اداری، برگزاری نمایشگاه، نمایشگاه مجازی و … با گروه آرکا تماس بگیرید و از مشاوره یک تیم حرفه ای بهره مند گردید.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سؤالات خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

برای ثبت سفارش و هر گونه انتقاد و پیشنهاد لطفا فرم مقابل را پر نمایید. و در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.

ارسال پیام

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏