گروه معماری آرکا

کمد بایگانی

انواع کمد بایگانی

کمدهای بایگانی فلزی

کمد زونکن

کمد اداری

کمد فلزی

کمدهای بایگانی اسناد

سیستم بایگانی

فایل بایگانی اسناد

بایگانی ریلی

کمد بایگانی گردان پوشه آویز

کمد بایگانی

کمد بایگانی

یکی از وسایل و ابزارهایی که در تمام دفاتر و ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرد انواع کمدهای بایگانی هستند. عمدتا هدف از طراحی کمدهای بایگانی نگهداری از انواع پرونده‌ها، پوشه ها، زونکن‌ها و غیره می‌باشد. کاربران کمدهای بایگانی می‌توانند تعداد زیادی از پروندها و فایل‌های را به صورت مرتب و منظم در داخل این کمدها بچینند. کمدهای بایگانی دارای تنوع بسیاری هستند. شما می‌توانید با توجه به متریال‌های مختلف و نوع کارایی کمد مورد نظرتان طراحی و تولید کنید که گروه آرکا شما را در این زمینه یاری می‌کند. کمدهای بایگانی باید بسیار مقاوم و با دوام باشند تا بتوانید در مدت زمان طولانی از آن در دفاتر و ادارات استفاده کنید. نوع فلزی کمدهای بایگانی از مقاومت بالایی برخوردار هستند و طول عمر بیشتری دارند و همچنین در برابر عوامل مختلفی همچون ضربه، گذشت زمان، رطوبت و غیره مقاومت زیادی دارند و آسیب نمیبینند. کمدهای بایگانی شامل انواع متنوعی هستند که در ادامه برخی از آنها را برایتان توضیح می‌دهیم.

کمد بایگانی

 کمد بایگانی زونکن دوار

کمدهای بایگانی زونکن دوار از انواع کمدهای بایگانی است که در بیشتر ادارات و سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از محبوب‌ترین انواع کمد بایگانی نوع زونکن دوار آن است. همانگونه که از نامش مشخص است این کمدها به صورت دوار طراحی شده و با چرخاندن هر طبقه می‌توانید زونکن مورد نظرتان را پیدا کنید. همچنین ابعاد قفسه‌های کمد طوری طراحی شده که زونکن‌ها به راحتی در داخلش جا بگیرند. کمد بایگانی زونکن دوار به کمد چرخشی نیز معروف است. شما با استفاده از این کمد می‌توانید تعداد زیادی زونکن را در کمترین فضا نگهداری کنید. به همین علت دسترسی و پیدا کردن زونکن مورد نظر بسیار راحت است.

کمد بایگانی دوار پوشه خور

این نوع از کمدهای بایگانی نیز محبوبیت زیادی دارند و بسیاری از سازمان‌ها خصوصا مدارس و دانشگاه‌ها که پوشه و پروندهای زیادی دارند از این نوع کمد برای بایگانی استفاده می‌کنند. کمدهای بایگانی دوار پوشه خور از انواع متریال‌های مختلف ساخته شده‌اند که مهمترین آنها فولاد است. داخل کمد قفسه‌هایی جهت نگهداری پوشه‌ها نیز طراحی شده است. که عمدتا دارای چند طبقه مجزا بوده و هر طبقه قابلیت نگه‌داری از تعداد زیادی پوشه را دارد.

کمد بایگانی
کمد بایگانی

کمدبایگانی فلزی دو در

کمد بایگانی دو در به کمد بایگانی اداری نیز معروف است و یکی از انواع کمدهای بایگانی می‌باشد که برای نگهداری فایل‌ها طراحی شده است. این کمدها معمولا در ابعاد بسیار بزرگ موجود هستند و به صورت ایستاده تا سقف کشیده می‌شوند. کمدهای بایگانی فلزی دارای چندین طبقه بوده و هر طبقه آن برای نگه‌داری تعداد زیادی فایل کافی است.

کمد بایگانی

اهداف بایگانی کردن پرونده‌ها و پوشه‌ها در ادارات

  1. آرشیو و طبقه بندی پروندها و پوشه‌ها برای دسترسی راحت و آسان به اطلاعات.
  2. با بایگانی کردن اسناد ایمنی آنها افزایش می‌یابد.
  3. از فعالیت‌های غیرضروری و تکراری جلوگیری می‌کند.
  4. دسترسی آسان و راحت به اطلاعات با رعایت تمام موازین امنیتی.
  5. با حفظ ایمنی و همچنین رعایت محدوده دسترسی می‌توان اطلاعات موجود در اسناد را با سرعت بیشتری به صورت الکترونیکی تبادل کنید.
  6. افزایش سرعت تصمیم گیری مدیران همچنین سرویس دهی و اطلاع رسانی از اطلاعات طبقه بندی شده.

 

 

تماس با ما

گروه طراحی دکوراسیون داخلی آرکا ارائه دهنده خدمات صفرتا صد مشاوره، طراحی اداری ، تولید، نصب و اجرای دکوراسیون منزل، دکوراسیون آشپزخانه و طراحی و ساخت کابینت و هم چنین انواع میز و صندلی های اداری و کمدهای بایگانی اداری می‌باشند.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

برای ثبت سفارش و هر گونه انتقاد و پیشنهاد لطفا فرم مقابل را پر نمایید. و در شبکه های اجتماعی مار ار دنبال کنید.

ارسال پیام

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏