گروه معماری آرکا

پارتیشن بندی اداری

با پارتیشن بندی اداری فضای اداری را سریع و مقرون به صرفه تقسیم کنید. ما طیف گسترده ای از پارتیشن های اداری را ارائه می دهیم که می توانند با هر محیط و دکوراسیونی ادغام شوند.

چیدمان دفتر شما تأثیر بسزایی در عملکرد شرکت شما دارد. در واقع ، مهمتر از آن است که تصور کنید. اگر به درستی اجرا شود ، فضای مناسب طراحی شده می تواند روحیه و بهره وری کارمندان را افزایش دهد.

یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای دستیابی به این هدف ، استفاده از پارتیشن های اداری است. انعطاف پذیر و نصب آسان ، می توانند فضای دفتر شما را به اندازه کافی روان کنند تا شرایط متنوعی را در خود جای دهد. علاوه بر این ، آنها می توانند روشی شیک و جذاب برای جذابیت بصری در محل کار شما باشند.

قبل از استفاده پارتیشن اداری در دفتر خود ، هدفی را که سعی در رسیدن به آن دارید در نظر بگیرید. آیا به دلیل گسترش تیم شما به پارتیشن های اداری نیاز دارید؟ یا شاید می خواهید فضای پیاده روی بیشتری به دفتر کار خود اضافه کنید. دانستن هدف شما به شما کمک می کند نوع چیدمان خود را پیاده سازی کنید.

این امر به شما کمک می کند تا هنگام فکر کردن در مورد چیدمان دفتر ، فرهنگ شرکت خود را در ذهن داشته باشید. شاید شما بخواهید پارتیشن های اداری بلند قرار دهید زیرا معمولاً کارمندان شما با سر و صدای همکاران خود حواسشان پرت می شوند. عکس این هم درست است؛ شاید شما می خواهید پارتیشن های با دیوارهای کوتاه برای ایجاد یک محیط مشترک و ایجاد ارتباط بین کارمندان استفاده کنید.

سرانجام ، فراموش نکنید که در سلامتی و ایمنی کارمند خود تأثیر بگذارید. به خصوص با بحران سلامتی اخیر ، همه باید در یک فاصله راحت از یکدیگر باشند. شما باید فضای باز و نور طبیعی را به حداکثر برسانید تا مکانی باورنکردنی برای کار در افراد ایجاد کنید.

مزایای پارتیشن بندی اداری

پارتیشن های اداری روشی ارزان برای داشتن حریم خصوصی برای کارمندان است. در مقایسه با دیوارهای اداری ، ارزان تر و بسیار انعطاف پذیرتر هستند. پارتیشن های اداری در صورت نیاز می توانند به راحتی جابجا شوند. به عنوان مثال ، با تغییر اندازه بخش ها ، می توانید آنها را کم یا زیاد کنید. برای حفظ حریم خصوصی بیشتر می توانید ارتفاع دیوار پارتیشن را افزایش دهید یا آن را پایین بیاورید تا ارتباط باز را تسهیل کنید.

پارتیشن های اداری برای کاهش سطح کلی سر و صدا در فضای اداری عالی هستند. این به کاهش حواس پرتی همکاران کمک می کند و تمرکز کارکنان را بهبود می بخشد.

سرانجام ، مردم عاشق پنل های اداری هستند زیرا فضای ارزشمندی را برای ارسال یادداشت ها ، تصاویر و سایر پرونده های مهم فراهم می کنند.

پارتیشن بندی اداری

پارتیشن بندی

لغت پارتیشن کاملا لاتین می‌باشد. اصلیترین عملکرد پارتیشن‌ها در ادارات جداسازی و تقسیم بندی محیط و همچنین استفاده بهینه از فضا می باشد. پارتیشن‌ها را می‌توان کشیده و تا سقف ادامه دهید هم‌ می‌توانید به صورت کوتاه از آنها استفاده کنید. همچنین پارتیشن‌ها در دو نوع ثابت و متحرک وجود دارند که در نوع متحرک شما می‌توانید با جابجا کردن شرکت خود و یا ایجاد تنوع در ساختار شرکت خیلی راحت پارتیشن‌ها را جابجا کنید اما در صورتی که نیاز به جابجایی ندارید می‌توانید از نوع ثابت استفاده کنید.

پارتیشن‌های اداری معمولا از جنس چوب و شیشه و فلز همچون آلومینیوم هستند. پارتیشن‌های اداری علاوه بر زیبایی محیط باعث ایجاد فضای آرام شده و موجب بالا رفتن تمرکز کارکنان و در نتیجه افزایش بازدهی  کاری کارکنان می‌شود.

پارتیشن‌های تک جداره MDF (ام دی اف)

پارتیشن اداری تک جداره آلومینیومی

پارتیشن اداری دو جداره ( تمام شیشه با قاب MDF )

پارتیشن اداری دوجداره MDF و شیشه

پارتیشن‌های اداری دوجداره آلومینیومی

پارتیشن اداری دوجداره تمام MDF

 

پارتیشن بندی اداری

پارتیشن‌های تک جداره MDF (ام دی اف)

این نوع از پارتیشن به علت دارا بودن قابلیت نصب در ارتفاعات مختلف می‌توان به درخواست مشتری ارتفاع آن را کم یا زیاد کرد. جنس این نوع پارتیشن از MDF بوده و همچنین MDF مورد استفاده در این پارتیشن از نوع 16 میلی متری آن است و یکی از محبوبترین انواع پارتیشن‌های اداری محسوب می‌شود که امروز بسیاری از شرکت‌ها برای پارتیشن بندی از آن استفاده می‌کنند.

پارتیشن اداری تک جداره آلومینیومی

نوع دیگری از پارتیشن بندی ادارای نوع آلومینیومی آن است که از آلومینیوم سبک با استحکام بالا و همچنین زیبایی ظاهری بالا ساخته می شود در این نوع از پارتیشن‌های اداری می‌توانید از انواع شیشه‌های مات و شفاف ویا طرح‌دار برای نورگیری اتاقتان استفاده نمائید همچنین می‌توانید برای زیبایی و ایجاد طرح متفاوت از MDF نیز در طراحی آن استفاده کنید.

ایده های جذاب برای پارتیشن اداری
پارتیشن بندی اداری

پارتیشن اداری دو جداره ( تمام شیشه با قاب MDF )

این نوع از پارتیشن اداری به پارتیشن شیشه‌ای معروف است که جایگزین مناسبی برای دیوار ادارات می باشد. اکثر مدیران شرکت‌ها ترجیح می‌دهند که محیطی در شرکت خود ایجاد کنند که در آن تبادل نور بین فضاهای مختلف شرکت صورت بگیرد و همچنین از پخش شدن سروصدا جلوگیری شود و باعث حفظ گرمای محیط و تهویه مناسب باشد.

پارتیشن اداری دوجداره MDF و شیشه

در ساخت این نوع از پارتیشن معمولا نیمی از شیشه و نیمی از MDF بکار می‌رود. از مزایای استفاده از MDF در پارتیشن‌های اداری می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • تنوع رنگ
  • قیمت مناسب
  • ابعاد مختلف، شکل پذیری آسان
  • همچنین سهولت در اجرا و پیاده سازی آن نسبت به پارتیشن‌های آلومینیومی.
ایده های جذاب برای پارتیشن اداری
پارتیشن بندی اداری

پارتیشن‌های اداری دوجداره آلومینیومی

ساختار این نوع پارتیشن اداری از جنس آلومینیوم است و از مزایای این نوع پارتیشن اداری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نصب سریع و آسان
  • زیبایی ظاهری
  • قابلیت تعویض قطعات خراب شده
  • اشغال کردن فضای کمتر
  • جابجایی راحت

همچنین با ترکیب این نوع پارتیشن با MDF زیبایی محیط را افزایش دهید.

پارتیشن اداری دوجداره تمام MDF

پارتیشن‌های تمام MDF دوجداره استحکام بالایی دارند و همچنین عایق صوتی نیز هستند. شما می‌توانید با تعبیه کردن سیستم پرده در این نوع از پارتیشن هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ حریم خصوصی امنیت محیط را افزایش دهید. و همچنین تنظیم نور اتاق و کنترل کارمندان به راحتی صورت می‌گیرد.

پارتیشن بندی اداری

انتخاب پارتیشن اداری مناسب

انتخاب پارتیشن های اداری برای فضای شما با تصمیم گیری در مورد انتخاب نوع آن شروع می شود.که به عوامل مختلفی بستگی دارد.

به عنوان مثال ، پارتیشن های میز برای دفاتر کوچکتر بهترین انتخاب است. این پارتیشن ها مستقیماً روی میز کار هر کارمند نصب می شوند ، بنابراین به هیچ وجه فضای کف اداره را اشغال نمی کنند. پارتیشن های کشویی و تقسیم کننده های اتاق (به عنوان پارتیشن های نصب شده روی کف شناخته می شوند) همه کاره ترین تقسیم کننده ها هستند که می توانند متناسب با هر طرح باشند ، اما سطح کف بیشتری را اشغال می کنند.

فراموش نکنید که پارتیشن ها از نظر بصری نیز چشمگیر هستند. پارتیشن های نصب شده روی سقف به نظر می رسد مانند پرده های شناور هستند. پارتیشن های دیواری شیشه ای در حالی که هنوز مرزهای فیزیکی بین فضای کار دارند ، فضای فضاهای باز را ایجاد می کنند. هر دو سیستم به هر فضای دفتری حال و هوای براق و مدرنی می بخشد.

پارتیشن بندی اداری

مطمئن نیستید کدام پارتیشن اداری را انتخاب کنید؟

آرکا از هر سبک ، رنگ و ماده ای گسترده ترین پارتیشن های اداری را دارد. با آکوستیک خارق العاده ، ساخت عالی و قاب های بادوام ، پارتیشن های ما متناسب با هر نیاز ساخته شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

پارتیشن بندی اداری آرکا

با توجه به وجود کارشناسان مجرب در صنعت طراحی دکوراسیون دیگر جای نگرانی نیست. فضای اداره شما چه بزرگ باشد و چه کوچک،  گروه معماری آرکا شما را در انتخاب بهترین طراحی دکوراسیون اداری با بهترین متریال براساس سلیقه و بودجه تان راهنمایی و همراهی خواهند کرد.

بعد از پایان پروژه طراحی دکوراسیون اداری و به کار بردن ایده‌های خلاق و انتخاب و توجه به تمام گزینه ‌های کوچک خواهید دید که چه تاثیر در زیبایی نهایی مجل کارتان دارد.

شما می‌توانید برای طراحی بهتری پارتیشن بندی محیط شرکت خود از مشاوره و راهنمایی های طراحان گروه آرکا استفاده نمایید.

تماس با ما

گروه طراحی دکوراسیون داخلی آرکا ارائه دهنده خدمات صفرتا صد مشاوره، طراحی، تولید، نصب و اجرای دکوراسیون منزل، دکوراسیون اداری و طراحی و ساخت پارتیشن های اذاریمی‌باشند.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

برای ثبت سفارش و هر گونه انتقاد و پیشنهاد لطفا فرم مقابل را پر نمایید. و در شبکه های اجتماعی مار ار دنبال کنید.

ارسال پیام

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏