گروه معماری آرکا

اجاره تجهیزات نمایشگاهی

تجهیزات اجاره ای پراستفاده

شرکت در نمایشگاه یکی از روش های مؤثر و ارزان جهت تبلیغات می باشد. برگزاری نمایشگاه نیاز به برنامه ریزی و تشریفات زیادی دارد. با توجه به نوع و ابعاد نمایشگاه نیاز است که وسایل و تجهیزات گوناگونی استفاده شود.باید توجه داشت که افراد به قصد خرید به نمایشگاه می آیند. برای جذب این افراد باید اقدامات لازم و ضروری صورت بگیرد. از این رو تمامی شرکت کنندگان در نمایشگاه در صدد هستند تا افراد بیشتری را به سمت غرفه خود جلب نمایند و ممکن است از انواع روش ها و ابزارها جهت تبلیغات استفاده نمایند. بنابراین باید در انتخاب ابزار و تجهیزات نمایشگاهی هوشمندانه عمل نمود. 

برپایی غرفه نمایشگاهی، کاری بسیار دشوار می باشد که فقط با برنامه ریزی دقیق و مشاوره با اهل فن محقق می شود. در صورتی که تمایل دارید یک غرفه فوق العاده و منحصر به فرد در نمایشگاه داشته باشید تا بتوانید برند و محصولات خود را به نحو احسنت معرفی کنید، نخست لازم است که نیازهایتان را منطبق بر اهدافتان مشخص و شناسایی نمایید.  

تجهیزات نمایشگاهی

اجاره تجهیزات نمایشگاهی

اجاره تجهیزات نمایشگاهی و لوازم جانبی نمایشگاه با هر بودجه ای در این جا امکان پذیر است. شما می توانید با استفاده از تجهیزات مناسب برای نمایشگاه ها و رویدادها، شرکت خود را به دنیای خارج به طور مؤثر معرفی نمایید.  برای موفقیت در ظاهر نمایشگاهی، نحوه طراحی غرفه نمایشگاه تجاری اهمیت ویژه ای دارد. باید بدانید که از چه نوع ارائه ای می خواهید برای ظاهر نمایشگاهی خود استفاده کنید.

لوازم مناسب برای رویدادها و نمایشگاه های تجاری از همه نوع

برنامه ریزی برای یک رویداد خاص یا نمایشگاه تجاری بسیار حائز اهمیت است. آیا رویداد برنامه ریزی شده در داخل کشور برگزار می شود یا خارج از کشور؟ آیا باید از چتر، چادر یا حتی غرفه های کامل نمایشگاه استفاده کرد؟ اصلاً می خواهید از چه نوع پیشخوان های نمایشگاهی یا پیشخوان های تبلیغاتی برای غرفه نمایشگاهی خود استفاده کنید؟

لوازم نمایشگاهی متنوع در همه سبک ها

برای ارائه بهینه در نمایشگاه، شرکت آرکا مجموعه وسیع و متنوعی از لوازم و تجهیزات نمایشگاهی را در اختیار دارد. همچنین طیف وسیعی از مبلمان کاربردی و در عین حال شیک ما، فضایی راحت را برای انجام تجارت برای شما ایجاد می کند. همه امکانات برای ارائه الهام بخش و جذاب از شرکت شما در نزد ما قرار دارد. بنابراین شما می توانید از کلیه این تجهیزات و امکانات به طور مؤثر بهره مند گردید.

ما تنوع زیادی از تجهیزات و مبلمان نمایشگاهی مختلف داریم که مطابق با نیازهای تجاری بزرگ و کوچک است. هر غرفه‌داری می‌داند که یک غرفه نمایشگاهی می‌تواند فروش را افزایش دهد. علاوه بر این غرفه نمایشگاهی می تواند علاقه به محصولات و خدمات را به سادگی با جذب مشتریان به غرفه بیشتر کند.

اکنون از مشاوره کارشناسان ما برای تصمیم گیری آسان و مستقیم برای نیازهای نمایشگاه تجاری خود استفاده کنید. طراحی غرفه‌های نمایشگاهی ما به گونه‌ای است که به شما کمک می‌کنند در رویدادهایی مانند نمایشگاه‌های تجاری از دیگران متمایز شوید. برای داشتن لوازم و تجهیزات با کیفیت بالا به شرکت آرکا اعتماد کنید. مشاورین ما خوشحال می شوند که شما را راهنمایی کنند.  

تجهیزات لازم در نمایشگاه

اسپیس فریم برای ساخت غرفه نمایشگاهی:

در صورتی که تصمیم دارید در یک نمایشگاه و یا رویداد مربوط به کسب و کار خود شرکت نمایید و نمی خواهید که بودجه زیادی بابت ساخت غرفه و تجهیزات مربوط به آن بپردازید، استفاده از اسپیس فریم یک گزینه مناسب است و پاسخگوی نیاز شما می باشد.  

استند کراس نمایشگاهی:

استند کراس یکی از ارزان ترین ابزارهای تبلیغات محیطی است. سبک و به راحتی قابل حمل و جا به جایی است. قابلیت استفاده در محیط های داخلی و بیرونی را دارد.

ویدئو وال:

بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها برای معرفی برند یا محصولات خود نیاز به نمایشگری دارند تا در مکان های پر رفت و آمد به بهترین شکل، محتوا را به سمع و نظر مخاطبان برسانند. ویدئو وال، یک گزینه مناسب و ایده آل برای دستیابی به این هدف می باشد. علاوه بر این استفاده از ویدئو وال برای مراسم معارفه، امور آموزشی و موارد مشابه بسیار کاربردی و مؤثر می باشد.  

استند لمسی نمایشگاهی:

یکی از جذاب ترین تجهیزات نمایشگاهی می باشند که افراد زیادی را به سمت غرفه شما جذب می نماید. با استفاده از این استندها فرصت دیده شدن غرفه و کسب وکار خود را در میان رقبا افزایش می دهید. نصب و راه اندازی این استندها ساده و آسان می باشد. سبک و قابل حمل هستند. دارای اندازه و ابعاد متفاوتی هستند. قابلیت پخش محتوای تصویری از اینترنت و یا کارت های حافظه ی مختلف را دارند و در عین حال زیبا، مدرن و تأثیرگذار هستند.

میز و صندلی:

میزو صندلی یکی از ضروریات غرفه می باشد. میز و صندلی های نمایشگاهی از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند. بسیاری از غرفه داران برای حضور مؤثرتر در نمایشگاه از ست های میز و صندلی استفاده می نمایند. 

صندلی جک دار:

این صندلی ها دارای قابلیت تنظیم ارتفاع هستند که مناسب نمایشگاه ها و همایش ها می باشند. این صندلی ها پشت میز کانتر قرار می گیرند.  

استند پاپ آپ:

بنر طراحی شده خود را با پاپ آپ نمایشگاهی در معرض دید هزاران بازدیدکننده قرار دهید. پاپ آپ مناسب غرفه هایی است که در میانه سالن نمایشگاه قرار دارند و فقط یک راه ورودی برای بازدیدکنندگان وجود دارد. این استندها سایزهای متفاوتی دارند. برای تزئین دکوراسیون غرفه به کار می روند. قابلیت نصب در سالن ها و محیط های بیرونی با ابعاد مختلف را دارند. دارای پروژکتور نور برای ایجاد جلوه بیشتر هستند. نصب و جا به جایی آن ها، ساده و آسان می باشد. در مکان های متفاوتی مانند نمایشگاه ها، همایش ها، فروشگاه های بزرگ و سایر محیط های مشابه کاربرد دارد.

استند رول آپ:

 نوعی بنر چاپی است که با استفاده از پایه های تعبیه شده درون بنر به صورت ایستاده قرار می گیرد. بنر چاپ شده با استفاده از فنر درون لوله جمع می شود. رول آپ با پیچ و خم های زیبا مناسب غرفه های جزیره ای می باشد. در واقع رول آپ یک نوع سازه چاپی قابل حمل تبلیغاتی است. به صورت عمودی و راست در مکان خود قرار می گیرد و فضای کمی را اشغال می کند. همچنین این استندها سبک وزن می باشند و دو نوع ثابت و گردان دارند. در نمایشگاه ها، همایش ها و رویدادهای مشابه از استند رول آپ برای تبلیغات و ایجاد یک دکور زیبا استفاده می شود.  

ویترین های نمایشگاهی:

این ویترین ها به شرکت کنندگان در نمایشگاه کمک می کنند تا بهتر و شکیل تر محصولات خود را ارائه بدهند. ویترین ها نیز دارای دو مدل ثابت و گردان هستند.

میز کانتر:

یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای استفاده در غرفه نمایشگاهی می باشد و در ابعاد و مدل های متنوعی ارائه می شوند. کاتالوگ ها و بروشورها بر روی آن قرار می گیرند و غرفه داران برای پرزنت از آن استفاده می نمایند و به سئوالات مخاطبان پاسخ می دهند. کانترها در انواع تاج دار، بدون تاج، تک نفره و دو نفره ارائه می شوند. کانترهای منحنی شکل با ساختار پاپ آپ هماهنگی دارند. این گونه در زیبایی و تزئین غرفه بسیار تأثیرگذار می شوند. از ویژگی های میز کانتر نمایشگاهی قابلیت حمل آسان و نصب طرح های چاپی مختلف می باشد.  

راه بند:

وسیله ای است که در مکان ها و مراسم های پر تردد، برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه یا برای هدایت افراد برای ممانعت از هرج و مرج و بی نظمی استفاده می شود و یکی از تجهیزات لازم برای نمایشگاه می باشد. راه بند سازه ای زیبا و تشریفاتی در رنگ های گوناگون می باشد که باعث جذب مشتری می گردد.   

یخچال ویترینی ایستاده:

این نوع یخچال برای پذیرایی از مهمان ها مورد نیاز می باشد.

قهوه ساز:

وجود یک قهوه ساز برای پذیرایی که بتواند پاسخگوی تعداد زیادی از افراد باشد، سطح مراسم را به طور قابل توجهی بالا می برد.

تلویزیون نمایشگاهی :

این تلویزیون ها در ابعاد  و اندازه های گوناگونی تولید می شوند. این نمایشگرها  با صفحه نمایش بزرگ، توجه هر فردی را به غرفه شما جلب می نمایند. این تلویزیون ها می توانند در محیط داخلی یا در محیط بیرونی نصب و راه اندازی شوند. هزینه اجاره آن ها بر اساس ابعاد، نصب و راه اندازی تعیین می شود.

ماکروویو:

ماکروویوها در مراسم های مختلف به راحتی خوراکی ها را گرم و یا آماده می نمایند.

آب سرد کن:

کلمن شیشه ای هم یکی از لوازمی است که بسیار کاربردی و مورد نیاز می باشد.

مبل های شیک و رسمی:

یکی از ملزومات مبل های با دوام، سبک و قابلیت حمل آسان می باشد. این مبل ها دارای مدل های مختلف متناسب با فضاهای گوناگون هستند.

دستگاه ترجمه همزمان:

این دستگاه برای مراسمی که افراد با ملیت ها و زبان های گوناگون حضور دارند بسیار کاربردی و ضروری می باشد.

دوربین عکاسی دیجیتال:

دوربین هم ابزار دیگری است که برای فیلمبرداری و عکاسی به کار می رود.

تجهیزات اجاره ای پر فروش

چرا اجاره تجهیزات نمایشگاهی ؟

اجاره تجهیزات نمایشگاهی
اجاره تجهیزات نمایشگاهی

یکی از مسائلی که مشتریان را جذب غرفه نمایشگاهی می نماید تجهیزات نمایشگاهی می باشد که در آن به کار رفته است. اجاره تجهیزات نمایشگاهی و غرفه سازی اصولی یکی از مهم ترین و سرنوشت سازترین نکات در موفقیت آمیز بودن کسب و کار و معرفی برند می باشد. ذهنیت و نگرشی که بازدید کنندگان در نگاه اول از غرفه نمایشگاهی شما پیدا می کنند به راحتی قابل تغییر نیست. غرفه نمایشگاهی به منزله نماینده کسب و کار شما می باشد.    

اولین مرحله برنامه ریزی و شرکت در نمایشگاه برخورداری از تجهیزات ضروری و مورد نیاز می باشد. دانستن این که چه وسایل و تجهیزاتی نیاز دارید و نحوه استفاده از این وسایل و تجهیزات چگونه است از اهمیت بسزایی برخوردار است. در واقع  قیمت وسایل و تجهیزاتی که در نمایشگاه به کار می روند بسیار زیاد می باشد. یکی از به صرفه ترین کارهایی که می توان در این عرصه انجام داد اجاره وسایل و تجهیزات مورد نیاز است.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی از مزایای گوناگونی برخوردار است. اولین مزیت آن صرفه جویی در هزینه می باشد به دلیل این که هزینه اجاره تجهیزات نمایشگاهی و غرفه سازی نسبت به خرید آن کمتر است و می توان گفت تقریباً یک سوم هزینه خرید می باشد. مزیت دیگر آن، تنوع در استفاده مجدد است. مشتری می تواند در نمایشگاه های گوناگون از تجهیزات با رنگ های متفاوت استفاده نماید. به عنوان مثال در یک نمایشگاه از تجهیزات به رنگ سفید استفاده کند و در نمایشگاه بعدی، رنگ دیگری را انتخاب نماید.

تجهیزات نمایشگاهی

اجاره اقلام نمایشگاهی در بر گیرنده کلیه ملزومات ضروری از قبیل اسپیس، انواع میز و صندلی، میز کانتر، میز اطلاعات، آبسردکن، یخچال، پارکت، کف کاذب، مبلمان، ویترین ایستاده، ویترین گردان، پاپ آپ، رول آپ، کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، سیستم صوتی، وسایل سرمایشی و گرمایشی، جاکاتالوگی، گردونه قرعه کشی، وسایل اداری نمایشگاه، وسایل پذیرایی، قهوه جوش، سماور برقی می شود. همچنین برای به تصویر کشیدن محتوای تبلیغاتی خود می توانید از امکان اجاره تجهیزاتی مانند تلویزیون، نمایشگر لمسی، ویدئو پروژکتور، تلویزیون شهری، ویدئو وال، کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت بهره مند گردید. علاوه بر این، گروه متبحر آرکا در تمامی زمینه ها مشاوره های لازم را ارائه می دهد و همواره در این مسیر پر فراز و نشیب شما را همراهی می نماید. برای آشنایی بیشتر شما چند مورد از لوازم و تجهیزات مورد نیاز را معرفی می نماییم.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی
اجاره تجهیزات نمایشگاهی

اجاره تجهیزات نمایشگاهی آرکا

نمایشگاه های داخلی و بین المللی زیادی در طول سال برگزار می شود. این نمایشگاه ها و جشنواره ها، فعالیت ها و کسب و کارهای گوناگونی را در بر می گیرند و می توان گفت تقریباً تمامی کسب و کارها و مشاغل برای خود نمایشگاه و یا رویدادی متناسب و مرتبط دارند. برگزاری این نمایشگاه ها و مراسم ها باعث می شود که ارتباط میان فروشندگان و خریداران بسیار گسترده تر شود. این امر موجبات افزایش فروش و بهبود تراکنش های مالی شرکت را فراهم می آورد.    

غرفه های نمایشگاه فضای محدودی را در اختیار هر کسب و کار قرار می دهد. از این رو چیدمان وسایل و استفاده بهینه از فضا باید در اولویت اصلی کار قرار بگیرد. تجهیزات نمایشگاهی دارای تنوع بسیار زیادی هستند و انتخاب مناسب ترین تجهیزات غرفه داران را با چالش رو به رو ساخته است که بهتر است در این مواقع با کارشناسان مربوطه مشاوره نمایند. باید دانست که یک سری از تجهیزات نمایشگاهی متداول و عمومی هستند و برای هر غرفه ای ضروری و لازم می باشند.   

شرکت آرکا با پیشینه ای درخشان و مشخص به طور گسترده در زمینه های مربوط به غرفه سازی نمایشگاه، اجاره کالاها و تجهیزات مورد نیاز جهت استقرار در غرفه نمایشگاهی، سالن و فضای برگزاری نمایشگاه و سایر مناسبت ها و رویدادها فعالیت دارد.

تماس با ما

گروه طراحی دکوراسیون داخلی آرکا ارائه دهنده خدمات صفر تا صد مشاوره، طراحی، تولید، نصب و اجرای دکوراسیون منزل، دکوراسیون آشپزخانه و طراحی و ساخت کابینت می‌باشند.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

برای ثبت سفارش و هر گونه انتقاد و پیشنهاد لطفا فرم مقابل را پر نمایید. و در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.

ارسال پیام

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏