پروژه های ساخت و مشارکت در ساخت

گروه معماری آرکا

ساخت ابنیه

گروه معماری آرکا با سابقه بیش از یک دهه در زمینه ساخت ساختمان و هم چنین مشارکت در ساخت ساختمان آماده همکاری با شما عزیزان میباشد.

مشارکت در ساخت

از دیگر خدمات گروه معماری آرکا مشارکت در ساخت می باشد که مالکان محترم میتوانند از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشند و مشاوره رایگان بگیرند.

مشارکت در ساخت
گروه معماری آرکا

مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت یکی از راههایی است که مالکان محترم جهت نوسازی ساختمان های خود اعم از مسکونی، تجاری و اداری و … میباشد.

در این روش بر اساس موقعیت ملک و ارزش ریالی و ضوابط شهرسازی مالکین و سازندگان توافق نامه ای با هم به امضاء میرسانند. که طی آن سازنده موظف میگردد طی مدت مقرر اقدام به اخذ جواز، تخلیه ملک، تخریب، نوسازی، تهیه سند و تحویل به مالکان شود، با این شرط که درصدی از ملک را سازنده جهت دستمزد از مالک تحویل میگیرد.

با توجه به رکود اقتصادی چند سال گذشته عده ای از سازندگان منصرف شده و عده ای با سختی های زیاد این راه را طی میکنند.

در طول سنوات گذشته قیمت ملک افزایشی نداشته و با توجه به افزایش قیمت مصالح ساختمانی و تعرفه های آب، برق، گاز، شهرداری و … حفظ کیفیت ساخت را برای سازندگان بسیار مشکل نموده است.

از طرفی مشکل خرید و فروش مسکن باعث شده سرمایه در گردش سازندگان با مشکل مواجه شده و نتوانند ظرف مدت معین اقدام به سازندگی نمایند.

با توجه به اینکه هم اکنون مشارکت در ساخت به صورت کاملا سنتی توسط مشاورین املاک انجام میپذرد، این شرکت با تکیه بر توانمندی های خود و اصول تجارت شروع به بهینه کردن شرایط و ایجاد قوانین جدید جهت بهبود در کیفیت و سودآوری مطلوب برای مالکان محترم نموده است.

گروه معماری آرکا مجری طرحهای عمرانی و مشارکت در ساخت با رزومه عالی در خدمت شهروندان محترم میباشد.

برای سفارش پروژه های ساخت و مشارکت در ساخت با ما در تماس باشید و ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏