غرفه سازی آرکا

گروه معماری آرکا

غرفه سازی
غرفه سازی
غرفه سازی

غرفه سازی آرکا

در آرکا اولین و مهمترین فاکتور جلب نظر کارفرمایان است ،خانواده آرکا عاشق خلاقایت و خلق خاص ترین هاست. استفاده از جدید ترین تکنولوژی های ساخت و همچنین متریال های نوین صنعت غرفه سازی نمایشگاه باعث شده ما بتوانیم در استاندارد بالاترین کیفیت قیمتی بدون رقیب عرضه کنیم که در نهایت با پشتیبانی همه جانبه تلاش برای حداکثر کردن میزان رضایت مشتریان خود داریم.

امروزه غرفه سازی توسط طراحان با تجربه ای انجام می شود و با در نظر گرفتن مساحت مشخصی، طراحی و ساخت غرفه های متفاوت صورت می گیرد.

هدف غرفه سازی جذب مشتریان بیشتر است و با افزایش خلاقیت این کار صورت می گیرد.

هر غرفه ای با اهداف مختلفی طراحی و تولید می شود و ارائه محصولات و معرفی کسب و کار در غرفه سازی مد نظر قرار می گیرد.

طراحی غرفه نمایشگاه

ارائه طراحی های سه بعدی مدرن، خلاقانه و ویژه برای هر مشتری

غرفه سازی نمایشگاه

ساخت غرفه های نمایشگاهی با بهترین مصالح روز با طرح های فلت ، مدرن و کلاسیک

مراحل انجام غرفه سازی

غرفه سازی آرکا
غرفه سازی آرکا

انواع غرفه های نمایشگاهی

 • غرفه خودساز یا غرفه چوبی
 • مدولار یا پارتیشن
 • غرفه ماکسیما
 • غرفه اسپیس فریم space frame
غرفه سازی

متریال مورد استفاده در طراحی و ساخت غرفه

در حال حاضر در فضای دفتر کار و نمایشگاه های مختلف از غرفه سازی به کار می برند، با این ایده مناسب در فضای محدود یک ساختمان کارمندان بیشتری فعالیت خود را انجام می دهند و فضای دفتر کار بین کارمندان بیشتری تقسیم می گردد.

در غرفه سازی از متریال خاصی استفاده می شود، در بیشتر موارد برای ساخت غرفه های متفاوت و جذاب از تجهیزات چوب و نوپان سبک به کار می رود.

 در برخی موارد از متریال ام دی اف در ساخت غرفه ها استفاده می شود.

با سازه های خاص و سبکی غرفه سازی انجام می شود و از موادی به کار می رود که حجم کمی دارند، در صورت نیاز از غرفه های مدولار و آماده ای در نقاط مختلف کشور استفاده می شود و حمل این غرفه ها به شهرستان های مورد نظر به شکل آسان تری صورت می گیرد.

از مواد دیگری چون شیشه و آهن نیز در ساخت غرفه سازی استفاده می شود، ایجاد برش بر سطح چوب به شکل بهتری انجام می پذیرد.

رنگ آمیزی سازه های مورد نظر توسط طراحان و متناسب با برندهای مطرح کسب و کار صورت می گیرد.

غرفه سازی ماکسیما

غرفه سازی ماکسیما از طریق شرکت های معتبر ساخت و طراحی غرفه انجام می شود.

از غرفه سازی ماکسیما در بیشتر نمایشگاه های بین المللی و داخلی استفاده می شود، ماکسیما از مهم ترین سازه های به کار رفته در غرفه سازی شناخته می شود که طراحی شکیل و زیبایی دارد، این مدل از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است.

این نوع سازه مقرون به صرفه بوده و از سازه ماکسیما در فضاهای دیگر استفاده می می شود، زیرا حمل و جا به جیی این سازه  ها به شکل راحتی انجام می شود.

غرفه سازی مدولار را در نمایشگاه ها و فضاهایی به کار می برند که متراژ کمی دارد و در این موارد از غرفه های آماده و پیش ساخته ای استفاده می شود.

پروژه های مورد نظر با استفاده از غرفه سازی ماکسیما و مدولار با سرعت بیشتری انجام می شود و راه اندازی غرفه های سبک با سازه های آماده راحت تر است.

غرفه سازی

نکات غرفه سازی

 • پارتیشن بندی از مهم ترین نکاتی است که در غرفه سازی به آن دقت می شود، با در نظر گرفتن پارتیشن بندی و مشخص کردن بخش های مختلف غرفه، فضای مورد نظر بزرگ تر نمایش داده می شود، در زمینه پارتیشن از سازه های خاصی به کار می رود تا جذابیت فضای غرفه افزایش یابد.

 

 • در فضای نمایشگاه ارائه محصولات و معرفی کسب و کارهای مختلفی صورت می گیرد، مسلما تمامی کسب و کارهای ارائه شده در نمایشگاه موفق نیستند بلکه بازدیدکننده جذب غرفه هایی می شود که از طراحی خاصی برخوردار است.

 

 • در بیشتر نمایشگاه های سراسر کشور از غرفه سازی به کار می رود و هنر و خلاقیت طراحان باعث شده که در این عرصه تنوع بیشتری ایجاد شود.

 

 • در  طراحی و ساخت غرفه ها به تحربه و مهارت کارشناسان توجه زیادی می شود، با استفاده از نیروهای مجربی که در زمینه غرفه سازی فعالیت مستمری داشته باشند طراحی بهتر صورت می گیرد.

 

 • در غرفه سازی لازم است ابزارآلات به روز و پیشرفته ای به کار رود و با در نظر گرفتن این نوع وسایل مدرن ساخت و طراحی غرفه ها صورت می گیرد.

 

 • غرفه سازی را بر اساس فضای اختصاص یافته انجام می دهند و در کوتاه ترین زمان ممکن ساخت و طراحی غرفه ها صورت می گیرد.

 

 • انتخاب فضای مناسب و استاندارد در غرفه اهمیت زیادی دارد، برقراری ارتباط موثر با مشتریان در فضای خاصی انجام می شود و در صورت وجود فضای زیبا و جذاب برندسازی به شکل بهتری ادامه می یابد.

 

 • طراحی متفاوت و جذاب غرفه مد نظر قرار می گیرد و در ایجاد و ساخت غرفه به طراحی خاص دقت بیشتری می شود.

 

 • در مواردی که از غرفه سازی برای نمایش برند خاصی استفاده می شود نیروهای متخصص به طراحی غرفه به صورت متفاوت دقت می کنند تا برند مورد نظر در سطح خاصی به مشتریان و بازدیدکنندگان نشان داده شود.

 

 • در این زمینه می توان برند و لوگوی شرکت را در فضای خاصی از غرفه قرار داد و با این اقدام افرادی که شناخت خاصی در ارتباط با برند مورد نظر دارند با مشاهده غرفه به آسانی برند را تشخیص می دهند.

 

 • با توجه به نوع نمایشگاه غرفه سازی های متفاوتی توسط طراحان انجام می شود.

 

 • شرکت های متبحر و با تجربه ساخت غرفه را با در نظر گرفتن هزینه پایین و مناسبی در انجام می دهند و در زمان کوتاهی اقدامات مهمی صورت می گیرد.

 

 • در صورت نیاز به استفاده از تجهیزات، شرکت طراحی غرفه سازی از وسایل مناسبی به کار می برد، اجاره استند و پارکت توسط شرکت های طراحی به شکل خاصی در فضای غرفه انجام می شوند.

 

 • لازم است در غرفه سازی به ابعاد و فضای مورد نظر توجه شود و از اندازه های مشخصی در ساخت غرفه به کار می رود تا در مساحت تعیین شده غرفه ها قرار بگیرند.

 

 • با در نظر گرفتن غرفه های جذاب، انگیزه کارکنان از معرفی کسب و کار افزایش می یابد و با انرژی مضاعفی اقدامات مهم مربوط به شناخت برند شرکتشان را انجام می دهند.

غرفه سازی و طراحی غرفه نمایشگاهی آرکا

غرفه سازی تنها از طریق شرکت های معتبری انجام می شود که از نیروهای ماهر و با تجربه ای در زمینه طراحی و ساخت استفاده می کنند.

 در ارتباط با غرفه سازی نکات مهمی وجود دارد که با شناخت این موارد می توان از خدمات گسترده شرکت های مهندسی در زمینه ساخت و طراحی غرفه اطلاع یافت.

در یک نمایشگاه معتبر غرفه های مختلفی وجود دارند، مسلما در این فضای گسترده مشتریان نمی توانند بازدید را از تمامی غرفه ها انجام دهند بلکه مشتریان جذب غرفه هایی می شوند که از دیگر غرفه ها متفاوت می باشد.

غرفه سازی و طراحی غرفه یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که در زمان شرکت در یک نمایشگاه بین المللی باید به آن توجه کنید.
غرفه شما در واقع محل موقتی است که چند روزی در آن کار می‌کنید و محصول خود را به نمایش می‌گذارید و به نوعی میترین کار شماست،
بنابراین خلاقیت در ساخت غرفه اهمیت زیادی دارد.
افرادی که به نمایشگاه مرتبط با کسب و کار شما مراجعه کرده‌اند، کم و بیش جزو بازار هدف شما محسوب می‌شوند چرا که به موضوع کسب و کار شما علاقمند بوده‌اند.
پیش از اینکه بازار هدف محصول شما را ببیند، باید توجهش به سوی غرفه شما جلب شود و پس از مراجعه به غرفه، نوبت شماست که محصول خود را به آن‌ها معرفی کنید.

 

 

قیمت طراحی غرفه

 

لیست قیمت طراحی غرفه به تکفیک متراژ

لیست قیمت طراحی غرفه برای سال 1402 به شرح زیر میباشد :

 • متراژ 10 تا 30 متر = 25.000.000 ریال
 • متراژ 30 تا 50 متر = 35.000.000 ریال
 • متراژ 50 تا 100 متر = 40.000.000 ریال
 • متراژ 100 متر به بالا = 60.000.000 ریال 

 

برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاص فرمایید : 

021-44221595
021-44272084
09120242822

 

با ما در تماس باشید

سوالات و پیشنهادات خود را از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید. هم چنین میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏