گروه معماری آرکا

طراحی دکوراسیون سالن اجتماعات

سالن اجتماعات برای برگزاری چه مراسم‌هایی مناسب است؟

 

برگزاری عروسی در سالن اجتماعات

برگزاری جشن‌های مختلط در سالن اجتماعات

برگزاری حنابندان در سالن اجتماعات

برگزاری نامزدی در سالن اجتماعات

برگزاری جشن عقد در سالن اجتماعات

برگزاری جشن تولد در سالن اجتماعات

برگزاری مهمانی‌های خانوادگی در سالن اجتماعات

برگزاری همایش و کنفرانس در سالن اجتماعات

برگزاری آمفی تئاتر در سالن اجتماعات

برگزاری سمینار در سالن اجتماعات

برگزاری نمایشگاه و گالری در سالن اجتماعات

برگزاری گردهمایی در سالن اجتماعات

برگزاری جشن در سالن اجتماعات

برگزاری جشن شرکت‌ها در سالن اجتماعات

برای تقدیر از کارکنان وکارمندهای شرکت‌ها و دیگر بخش‌ها می‌توان از سالن اجتماعات استفاده کرد.

سالن اجتماعات

ویژگی یک طراحی دکوراسیون سالن اجتماعات

صندلی سالن اجتماعات

بعد از اینکه مکان مناسبی برای سالن اجتماعات انتخاب کردید باید امکانات و تجهیزات سالن را فراهم نمایید. از عواملی که سالن اجتماعات باید به آن توجه کرد نوع صندلی‌ها و چیدمان آنها است که باید به گونه‌ایی چیدمان شوند که شرکت کنندگان به تمام نقاط سالن دید کافی داشته‌باشند.

همانطور که قبلا گفته شد نوع چیدمان صندلی‌ها برای انواع مراسمات متفاوت می‌باشد به عنوان مثال چیدمان و دیزایین سالن برای مراسم عروسی و تولد با طراحی و دیزایین مراسم و همایش‌های علمی و رسمی متفاوت است.

 

نورپردازی سالن اجتماعات

نورپردازی سالن اجتماعات باید به بهترین نحو انجام شود. به گونه‌ایی که حضار حاضر در سالن بتوانند تمام نقاط سالن را به طور واضح ببینند.

به این مورد که برای نورپردازی از چه سیستمی استفاده شود را باید در نظر داشته باشید. و همچنین نباید هیچ نور مستقیمی در زاویه لنز دوربین باشد.

 

نکات کلیدی در نورپردازی
  • ظاهر نورافکن‌ها و لامپ‌ها نباید در زیبایی سالن اختلالی ایجاد کند.
  • نور در سالن باید به‌گونه‌ایی از دیوار و سطوح پخش شود که فضای داخلی سالن بخوبی قابل مشاهده باشد و همچنین محیطی آرامش‌بخش را ایجاد کند.
  • نورپردازی باید به‌گونه‌ایی باشد که در فضای داخلی سالن کوچکترین لرزش نور و یا سوسو زدنی وجود نداشته باشد.

 

سالن اجتماعات

مزیت‌های برگزاری مراسم در سالن اجتماعات

به دلیل اینکه نسبت به تالارها و باغ‌های عروسی هزینه کمتری را صرف می‌کنید بهترین مکان برای برگزاری مراسمات عروسی، نامزدی، عقد، تولد و برگذاری انواع جشن‌ها ، سمینارها و همایش‌ها می‌باشد.

 یکی دیگر از مزیت‌های سالن اجتماعات در دسترس بودن آن برای برگزاری انواع مراسمات می‌باشد.

هزینه های برگزاری مراسمات در سالن اجتماعات

همانگونه که در قسمتهای قبل به آن اشاره کردیم برگزاری مراسمات در سالن اجتماعات هزینه کمتری نسبت به باغ‌ها و تالارهای دیگر دارد.

هزینه‌های برگزاری انواع مراسمات در سالن اجتماعات به عوامل زیادی بستگی دارد. هزینه ورودی برای تمام سالن‌ها لحاظ می‌شود که این هزینه ورودی به روز و تاریخ مراسمتان بستگی دارد به عنوان مثال برگزاری مراسمات در ایام تعطیل و آخرهفته‌ها چند درصد به ورودی سالن اضافه می‌کند.

سالن اجتماعات
سالن اجتماعات

طراحی دکوراسیون سالن اجتماعات

بسیاری از برج‌ها و ساختمان‌ها که دارای لابی و پارکینگ در قسمت همکف ساختمان هستند که مساحت زیادی نیز دارند که این محیط را به چیدمان میز و صندلی، نورپردازی و… مجهز می‌کنند و با اضافه کردن این امکانات به این سالن‌ها آن‌ها را به سالن اجتماعات تبدیل می کنند که برای برگذاری انواع مراسمات بسیار مناسب است.

با توجه به وجود کارشناسان مجرب در صنعت طراحی دکوراسیون دیگر جای نگرانی نیست.  گروه معماری آرکا شما را در انتخاب بهترین طرح دکوراسیون سالن اجتماعات با بهترین متریال براساس سلیقه و بودجه تان راهنمایی و همراهی خواهند کرد.

بعد از پایان پروژه طراحی دکوراسیون سالن اجتماعات و به کار بردن ایده‌های خلاق و انتخاب و توجه به تمام گزینه ‌های کوچک خواهید دید که چه تاثیر در زیبایی نهایی سالن دارد.

برای آنکه در پایان کار از نتیجه مطلوبی بهرمند شوید و از فضای سالن اجتماعات خود لذت ببرید بهتر است از کارشناسان و متخصصان فعال در این زمینه استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون پلیس فتا
طراحی دکوراسیون پلیس فتا

تماس با ما

گروه طراحی دکوراسیون داخلی آرکا ارائه دهنده خدمات صفرتا صد مشاوره، طراحی، تولید، نصب و اجرای دکوراسیون اداری، دکوراسیون منزل و طراحی و ساخت میز و صندلی های اداری می‌باشند.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

برای ثبت سفارش و هر گونه انتقاد و پیشنهاد لطفا فرم مقابل را پر نمایید. و در شبکه های اجتماعی مار ار دنبال کنید.

ارسال پیام

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏