گروه معماری آرکا

آرتمن

مبلمان آرتمن

مبلمان یکی از لوازم جانبی ضروری برای فضای کاری و دکوراسیون اداری شماست. این موضوع کمک می‌کند تا کل فضای شما مهمان‌نواز و زیبا به نظر برسد و تصویر و هویت برند را به طرق مختلف بازتاب ‌دهد و این بازتابی از چیزی است که نام تجاری شما را نشان می‌دهد. علاوه بر این، تصمیم درست و خرید مبلمان مناسب می‌تواند بهره‌وری و کارایی کارکنان شما را با ایجاد فضایی مطلوب و راحت برای کار افزایش دهد.

با روند رو به رشد ایجاد فضاهای کاری انعطاف‌پذیر، شرکت‌های مبلمان به سرعت در حال ایجاد و تولید انواع مبلمان در طرح‌ها، سبک‌ها و رنگ‌های مختلف برای پاسخگویی به نیازهای مشتری خود هستند. بنابراین، حتی قبل از خرید مبلمان اداری خود، بهتر است تصمیم بگیرید که از کدام شرکت می‌خواهید مبلمان خود را بخرید.

از آن‌جایی که مبلمان اداری یک سرمایه‌گذاری بلندمدت است، تعامل با یک شرکت تولید کننده مبلمان با کیفیت ضروری است. در این مقاله به بررسی برخی از ویژگی‌های شرکت تولید کننده مبلمان اداری آرتمن ارائه می‌پردازیم.

آرتمن

شرکت آرتمن

آرتمن یک تولید کننده مبلمان و صندلی اداری است که در تجارت مبلمان است و به طور مداوم مبلمان و خدمات با کیفیت بالا را به مشتریان ارائه می‌دهد. آرتمن همچنین برنده لوح زرین و تندیس برترین صندلی اداری از نمایشگاه بین‌المللی تهران است. در حالی که تولید مبلمان نقطه قوت ما است، ما همچنین خدمات جامع برنامه‌ریزی فضای داخلی اداری و نوسازی دفتر را از طریق نمایندگی آرکا برای دفاتر در تهران ارائه می‌دهیم.

از آن‌جایی که مبلمان آرتمن با ارگونومی و طراحی ساخته شده‌اند، مطمئن باشید که محصولات ما همان چیزی است که برای افزایش شادی کارمندان خود نیاز دارید و یک محیط کاری پربار ایجاد می‌کند.

برای دانستن بیشتر در مورد مبلمان ما، با نمایندگی آرکا تماس بگیرید تا به شما کمک کنند!

سایت آرتمن: 

https://artmanfurniture.com/

ویژگی‌های مبلمان اداری آرتمن

شرکت آرتمن تغییری در نحوه تفکر و استفاده کارکنان از فضای اداری آغاز کرد. اگر شما مسئول تجهیز یک دفتر با مبلمان هستید، باید نیازهای نیروی کار را در نظر داشته باشید.

فضای خود را با مبلمانی متحول کنید که کارکنان را در رسیدن به اهداف تجاری پشتیبانی می‌کند. این سه ویژگی مبلمان اداری با کیفیت را بررسی کنید.

1.ارگونومی در محصولات آرتمن

مطالعات نشان داده‌اند که وضعیت نامناسب بدن به طور مستقیم بر بهره‌وری کارکنان تأثیر می‌گذارد. این کاهش بهره‌وری ناشی از غیبت کارکنان نبوده است بلکه کاهش بهره‌وری در محل کار بود. محققان در این مطالعات دریافتند که تغییر وضعیت به محدود کردن این مسائل کمک می‌کند. مبلمان اداری ارگونومیک می‌تواند عملاً نیاز به استراحت در وضعیت بدن را از بین ببرد و در عین حال بهره‌وری را حفظ و/یا افزایش دهد.

مهم‌ترین عناصر یک صندلی اداری ارگونومیک مورد مطالعه قرار گرفت. یکی از مفیدترین ویژگی‌هایی که در صندلی‌های ارگونومیک یافت می‌شود و باعث حمایت و تشویق وضعیت بدنی خوب می‌شود، پشتیبانی از کمر است. تکیه‌گاه بازو و گردن، عمق و زوایای صندلی و ارتفاع صندلی/تکیه پشتی هم تقریباً به همان اندازه مهم هستند. بررسی‌ها نشان می‌دهد که برای استفاده حداکثری از یک صندلی اداری، تقریباً تمام عناصر صندلی اداری باید در نظر گرفته شوند.

استفاده از مبلمان ارگونومیک در دفتر کار رو به افزایش است. این تا حدی به دلیل مطالعات فعلی است که از این ایده حمایت می‌کند که وضعیت نامناسب به طور مستقیم بر بهره‌وری تأثیر می‌گذارد. این مبلمان ارگونومیک نه تنها برای سلامت کارکنان مفید است، بلکه به نفع شرکت‌ها نیز می‌باشد.

کارشناسان آرتمن سعی کرده‌اند که با تولید محصولات ارگونومیک این نیازها را برآورده نمایند و رضایت مشتری‌ها را تا حد امکان جلب کنند. یکی از دلایل کلیدی که چرا انتخاب مبلمان اداری با کیفیت ضروری است تأثیر آن بر بهره‌وری است. صندلی‌های اداری راحت و با طراحی ارگونومیک می‌توانند وضعیت بدنی و سلامت کلی کارکنان را تا حد زیادی بهبود بخشند و خطر ناراحتی و مشکلات سلامتی مانند کمردرد، کشیدگی گردن و مشکلات مچ دست را کاهش دهند. وقتی کارمندان راحت باشند، به احتمال زیاد متمرکز می‌مانند و کارآمدتر کار می‌کنند و در نتیجه سطح بهره‌وری بهتری به دست می‌آید.

2. دوام محصولات آرتمن

وقتی صحبت از راه‌اندازی دفتر کار می‌شود، چه در خانه و چه در یک محیط شرکتی، انتخاب مبلمان بسیار مهم است. مبلمان اداری نه تنها به زیبایی فضای کار کمک می‌کند، بلکه نقش مهمی در بهره‌وری، راحتی و رفاه کارکنان دارد. آرتمن به عنوان شرکت برتر مبلمان اداری، اهمیت انتخاب مبلمان با کیفیت و با دوام را برای ایجاد یک فضای کاری کاربردی و شیک درک می‌کند.

انتخاب مبلمان اداری با دوام بسیار مهم است. سرمایه‌گذاری روی مبلمان با دوام و مستحکم تضمین می‌کند که می‌تواند در برابر فرسودگی روزانه یک محیط کاری شلوغ مقاومت کند. آخرین چیزی که هر کارفرما می‌خواهد این است که به دلیل کیفیت پایین یا عدم دوام، مبلمان را به طور مداوم تعمیر یا تعویض کند. با انتخاب مبلمان با دوام، مشاغل می‌توانند در هزینه‌های نگهداری صرفه‌جویی کنند و از طول عمر بیشتر برای مبلمان اداری خود لذت ببرند.

علاوه بر این، سرمایه‌گذاری در مبلمان اداری با کیفیت نشان‌دهنده تعهد به رفاه کارکنان است. کارفرمایان با تهیه مبلمان راحتی و حمایتی، نگرانی خود را نسبت به سلامت و رضایت نیروی کار خود نشان می‌دهند. این به نوبه خود می‌تواند روحیه و حفظ کارمندان را بهبود بخشد، زیرا آن‌ها احساس ارزشمندی می‌کنند و از آن‌ها مراقبت می‌شود.

هنگامی که به ارتقای مبلمان اداری خود فکر می‌کنید، مهم است که از یک شرکت معتبر و قابل اعتماد مانند آرتمن خرید کنید. به عنوان شرکت برتر مبلمان اداری، طیف گسترده‌ای از مبلمان و صندلی اداری را ارائه می‌دهند. آرتمن چیزی برای مطابقت با هر نیاز و سلیقه‌ای دارد.

3.انعطاف پذیری و قابل تنظیم بودن محصولات آرتمن

انعطاف‌پذیری در مبلمان اداری به سازگاری و تطبیق‌پذیری قطعات مبلمان و چیدمان در فضای اداری اشاره دارد. این مهم است زیرا اجازه می‌دهد تا فضای کاری به راحتی پیکربندی شود تا نیازهای در حال تغییر سازمان و کارکنان آن را برآورده کند.

علاوه بر این، انعطاف‌پذیری در مبلمان اداری برای ایجاد یک فضای کاری پویا و سازگار که می‌تواند با تغییر نیازهای سازمان و کارکنان آن تکامل یابد، ضروری است. کارایی، همکاری، رفاه کارکنان، صرفه‌جویی در هزینه و پایداری را ارتقا می‌دهد و در عین حال به جذب و حفظ استعدادها در بازار کار رقابتی کمک می‌کند.

مبلمانی که برای دفتر خود انتخاب می‌کنید باید به اندازه کافی انعطاف داشته باشند تا نیازهای همه افراد را برآورده کنند که در آن‌جا کار می‌کنند.

بنابراین مهم است که مبلمانی را تهیه کنید که بتوان آن را مطابق با نیازهای هر کارمند تنظیم کرد. این ویژگی کمک می‌کند تا همه افراد در دفتر راضی و کارآمد باشند. هنگام خرید یک صندلی اداری، باید به دنبال ویژگی‌های قابل تنظیم مانند ارتفاع صندلی، عمق صندلی، پشتی و دسته‌های قابل تنظیم باشید.

4. راحتی مبلمان اداری آرتمن

وقتی صحبت از نشستن برای ساعات طولانی به میان می‌آید، یک صندلی اداری نامناسب می‌تواند تجربه دردناکی را ایجاد کند. سرمایه‌گذاری روی یک صندلی حمایتی می‌تواند به جلوگیری از این امر کمک می‌کند و یک گزینه عالی است. تکیه‌گاه کمری صندلی که به طور خاص با در نظر گرفتن ارگونومی طراحی شده است به کاهش کمردرد کمک می‌کند.

علاوه بر این، طراحی این صندلی‌ها به وضعیت مناسب کمک می‌کند که می‌تواند تمرکز و بهره‌وری را در طول زمان بهبود می‌بخشد. آرتمن با ترکیب منحصر به فرد خود از عملکرد، راحتی و سبک، انتخاب مناسبی برای کسانی است که ساعت‌های طولانی پشت میز کار می‌کنند.

5. حفظ هویت برند و ارزش زیبایی‌شناختی با مبلمان آرتمن

هویت برند کاملاً تعریف شده نه تنها شرکت شما را از رقبا متمایز می‌کند بلکه تأثیر ماندگاری بر کارمندان، مشتریان و بازدیدکنندگان ایجاد می‌کند. در حالی که عناصر زیادی در ایجاد هویت برند نقش دارند، مبلمان اداری نقش مهمی در نمایش برند و فرهنگ شرکت شما ایفا می‌کنند. با چیدمان و طراحی دقیق محیط کار خود، می‌توانید فضای بصری جذاب و کاربردی ایجاد کنید که با ارزش‌های برند شما همسو باشد و هویت کلی برند شما را ارتقا دهد.

مبلمان اداری و انتخاب‌های طراحی شما موضوعی فراتر از زیبایی‌شناسی است. آن‌ها منعکس کننده شخصیت، ارزش‌ها و فرهنگ کاری شرکت شما هستند. بنابراین، قبل از پرداختن به انتخاب مبلمان اداری، داشتن درک روشنی از برند و ارزش‌های خود ضروری است.

مأموریت، چشم‌انداز و شخصیت کلی شرکت خود را در نظر بگیرید. آیا به دنبال یک تصویر شیک و مدرن هستید یا می‌خواهید احساس سنتی و تثبیت‌شده را منتقل کنید؟ درک هویت برند، شما را در انتخاب مبلمان راهنمایی می‌کند و ثبات را در سراسر فضای کاری شما تضمین می‌کند.

مبلمان اداری علاوه بر بهره‌وری و دوام، تأثیر بسزایی در فضای کلی و سبک فضای کاری دارد. آرتمن طیف وسیعی از طرح‌ها را ارائه می‌دهد که به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا مبلمانی را انتخاب کنند که با تصویر برند آن‌ها مطابقت داشته باشد و زیبایی‌شناسی دفتر کار را افزایش دهد. یک فضای کاری با طراحی خوب نه تنها مشتریان و بازدیدکنندگان را تحت تأثیر قرار می‌دهد، بلکه می‌تواند حس غرور و انگیزه را در بین کارکنان ایجاد کند. ما با تولیدات محصولات آرتمن دوست داریم که شما ارزش‌های خود را در فضای کاری خود به نمایش بگذارید تا یادآوری کنیم که چه چیزی برای ما به عنوان یک برند مهم است.

6. گارانتی محصولات آرتمن

طراحی یا تزئین فضای اداری می‌تواند یک سرمایه‌گذاری بزرگ باشد. یک گارانتی جامع از سرمایه‌گذاری شما محافظت می‌کند و در نهایت باعث صرفه‌جویی در هزینه و کاهش استرس شما می‌شود. با این حال، همه ضمانت‌ها یکسان ایجاد نمی‌شوند، درباره گزینه‌های متداول گارانتی بیاموزید و بدانید هنگام تصمیم‎گیری در مورد ضمانت برای محافظت از سرمایه خود چه نکاتی را باید رعایت کنید.  

حقیقت این است که گارانتی سازنده مبلمان می‌تواند اطلاعات زیادی در مورد کیفیت خود مبلمان به شما بگوید. توجه دقیق به ضمانت‌نامه‌های مبلمان اداری می‌تواند به شما کمک کند مبلمانی با کیفیت بالاتر انتخاب کنید که ماندگاری بیشتری داشته باشند و ارزش بیشتری نسبت به گزینه‌های پایین‌تر داشته باشند.

گارانتی محصولات آرتمن به مدت 3 سال از تاریخ تولید مندرج بر روی کارت گارانتی است. در صورت فقدان کارت گارانتی، لیبل QR کد زیر صندلی و همچنین فاکتور رسمی خرید از نمایندگی‌های فروش آرتمن با قید تاریخ خرید محصول نیز معتبر می‌باشد.

خدمات پس از فروش آرتمن در محل مشتری انجام می‌شود. اگر ایراد محصول در محل مشتری قابل‌حل نبود، محصول به کارخانه آرتمن انتقال داده می‌شود و پس از رفع ایراد مجدد برای مشتری ارسال می‌گردد. آرتمن آماده ارائه خدمات بازدید کلی به صورت رایگان و رفع ایرادات محصولات آرتمن، به سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد.

مواردی که شامل گارانتی نیست، به شرح ذیل است:

  • صندلی فاقد کارت گارانتی یا فاقد شماره سریال ساخت
  • استفاده نامناسب از محصول، مانند استفاده در سطوح ناصاف، استفاده در فضای باز یا خیلی مرطوب، خم کردن یا شکستن بخش‌های مختلف محصول بر اثر اعمال فشار بیش از حد
  • مشکلات ایجاد شده در روکش محصول، از جمله پارگی، سوختگی، لک شدن، چرک شدن، قرار گرفتن در معرض نور شدید آفتاب، رنگ گرفتگی ناشی از تماس با پارچه‌های رنگی
  • استفاده از مواد شیمیایی و چین خوردگی‌های طبیعی در چرم
  • انجام تعمیرات توسط افراد متفرقه غیر از مسئول خدمات پس از فروش آرتمن
  • صدمات ناشی از حمل و نقل یا ضرب‌خوردگی و آسیب‌دیدگی محصول
  • استفاده کاربر و یا قرارگیری زیر بار با وزن بیش از 110 کیلوگرم به علت بالابردن احتمال شکستگی قطعات

7. بودجه

در تجارت، باید به نتیجه نهایی فکر کنید. یکی از مواردی که باید در حین خرید در نظر بگیرید، هزینه مبلمان است. این بدان معنا نیست که شما باید مبلمان، صندلی و میز ارزان قیمت بخرید. در واقع، تمرکز بر «ارزان بودن» دستورالعملی برای فاجعه است. اما باید به دنبال گزینه‌های با کیفیت و مقرون به صرفه باشید.

جنس مبلمان به هزینه آن کمک می‌کند. مواد بر جنبه‌های مختلف فرآیند تولید تأثیر می‌گذارند، از جمله زمان لازم برای ساخت قطعات، هزینه‌های ابزارآلات و دفع زباله. اسلات‌های آلومینیومی از اجزای محبوب در اشیاء روزمره مانند مبلمان اداری هستند زیرا مقرون به صرفه بودن را افزایش می‌دهند.

محصولات آرتمن

چرا مبلمان اداری آرتمن را انتخاب کنیم؟

دوران مبلمان اداری سنتی و خفه‌کننده گذشته است. مبلمان اداری مدرن؛ طرح‌های شیک، ویژگی‌های نوآورانه و عملکرد بیشتر را ارائه می‌دهند. این می‌تواند محل کار شما را جذاب‌تر جلوه دهد و در عین حال مزایای ارگونومیکی را برای کارمندان فراهم کند. علاوه بر این، مبلمان اداری مدرن اغلب با مواد سازگار با محیط زیست ساخته می‌شوند که آن را به انتخاب پایدارتری تبدیل می‌کند.

ملاحظات هنگام انتخاب مبلمان اداری

قبل از خرید مبلمان اداری، عوامل زیر را در نظر بگیرید:

فضا

فضای اداری شما بر نوع مبلمانی که انتخاب می کنید تأثیر زیادی خواهد داشت. فضای کاری خود را اندازه‌گیری کنید و هر گونه ویژگی یا چالش منحصر به فرد مانند پنجره‌ها، ستون‌ها یا کف ناهموار را یادداشت کنید. این اطلاعات به شما کمک می‌کند مبلمانی را انتخاب کنید که متناسب با فضای شما باشد و نیازهای شما را برآورده کند.

عملکرد

نیازهای خاص کارکنان خود و وظایفی که انجام می‌دهند را در نظر بگیرید. برای مثال، اگر تیم شما ساعت‌های طولانی را پشت میز خود می‌نشیند، ممکن است صندلی‌های ارگونومیک لازم باشد. اگر دفتر شما اغلب میزبان جلسات مشتریان است، سرمایه‌گذاری در یک صندلی راحت در اتاق کنفرانس شما ضروری است. اطمینان حاصل کنید که مبلمانی که انتخاب می‌کنید کارایی لازم را برای راحت و کارآمد نگه داشتن تیم شما فراهم می‌کند.

هدف آرتمن

هدف ما در مبلمان اداری آرتمن این است که خود را از سایر صنعت متمایز کنیم. اگر نمی‌خواهید از ما و خدمات مشتریان ثابت شده ما خرید کنید، این مقاله اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار داد که بتواند به شما در انتخاب بهترین مبلمانی کمک کند که اهداف شما را برآورده می‌کند.

خرید مبلمان آرتمن با کیفیت بالا

در پایان، انتخاب مبلمان اداری هرگز نباید ساده گرفته شود. هنگام ایجاد یک فضای کاری شیک و کاربردی، کیفیت و دوام از اهمیت بالایی برخوردار است. با طیف گسترده‌ای از گزینه‌های مبلمان آرتمن، کسب و کارها می‌توانند فضاهای اداری خود را ارتقا دهند تا محیطی مولد، راحت و از نظر زیبایی‌شناسی دلپذیر ایجاد کنند. پس چرا صبر کنیم؟ اکنون صندلی‌های اداری آرتمن را کشف کنید و پتانسیل فضای کاری خود را شکوفا کنید!

خرید مبلمان اداری

نمایندگی آرتمن در غرب تهران
خرید صندلی آرتمن

برای خرید محصولات آرتمن میتوانید به نمایندگی های معتبر آرتمن که در سایت اختصاصی این شرکت نیز موجود است مراجعه نمایید ولی ما در گروه معماری آرکا به شما این اطمینان را میدهیم که محصولات و مبلمان های آرتمن را با مناسب ترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان خود قرار میدهیم، آرکا معتبرترین  نمایندگی آرتمن.

چنان چه در این زمینه نیاز به مشاوره و یا اطلاعات بیشتری داشتید میتوانید با شماره های موجود در سایت و یا پیام رسان سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تماس با ما

گروه طراحی دکوراسیون داخلی آرکا ارائه دهنده خدمات صفرتا صد مشاوره، طراحی، تولید، نصب و اجرای دکوراسیون منزل، دکوراسیون آشپزخانه و طراحی و ساخت کابینت می‌باشند.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

برای ثبت سفارش و هر گونه انتقاد و پیشنهاد لطفا فرم مقابل را پر نمایید. و در شبکه های اجتماعی مار ار دنبال کنید.

ارسال پیام

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏