مبلمان اداری مدرن

مبلمان اداری مدرن

مبلمان اداری مدرن یکی از وسایل ضروری و مورد نیاز شرکت ها و سازمان ها با دکوراسیون اداری مدرن می باشد. باید بدانیم که تمام میز و صندلی هایی که برای راه اندازی یک دفتر کار نیاز است را مبلمان اداری می گویند.

این وسایل به عنوان یک ضرورت و عوامل اساسی در دکوراسیون اداری به شمار می روند. قطعاً شما هم در ادارات مختلف میز و صندلی هایی را دیده‌اید که آن اداره یا سازمان را به طرز شگفت انگیزی زیبا کرده است؟! همان طور که می دانید انتخاب مبلمان اداری کار نسبتاً دشوار است و نیاز به همفکری و مشاوره دارد.

دکوراسیون اداری

تأثیر مبلمان اداری بر محیط کار 

هر اندازه محیط و فضای کاری زیبا تر و راحت تر باشد، موفقیت در آن کار را تضمین می کند و رضایت مشتری، کارمند و کارفرما را در پی خواهد داشت. قبل از خرید مبلمان اداری باید تمام جوانب از جمله راحتی کارمندان و مشتریان، فضای تحت اختیار، آشنا بودن با  انواع مبلمان مدرن، نوع کار و …  را سنجید.

در این مقاله می خواهیم “نحوه خرید مبلمان اداری مدرن” را برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دهیم. اگر قصد تغییر دکوراسیون و یا فکر تشکیل یک دفتر جدید را در سر دارید به شما توصیه می کنیم که تا پایان این مطلب را دنبال کنید.

دکوراسیون اداریمبلمان اداری مدرن

همان طور که می دانید معنای مبلمان مدرن، مبلمان اداری خلاقانه با سبک جدید است. این سبک نشأت گرفته از افکار خلاقانه و استفاده از لوازم جدید و منحصر به فرد است که طی فرایندی در کارگاه ها تهیه و تولید می شوند.

امروزه مبلمان مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی جایگاه ویژه‌ای دارد و بیشتر متقاضیان به دنبال این سبک هستند. از ویژگی‌هایی که بسیار مورد توجه مصرف کنندگان این مبلمان قرار می گیرد، کاربرد چندگانه این نوع از محصولات است.

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید در انتخاب “مبلمان اداری مدرن” به آن توجه شود، راحتی و آرامش پرسنلی است که از آن استفاده می کنند. بیشترین چیزی که توجه همگان را در مبلمان اداری جلب می کند، صندلی های راحتی برای پرسنل است. معمولاً در سبک مدرن صندلی ها به گونه ای طراحی می شوند که فردی که بر روی آن صندلی می نشیند با اندکی تغییر بتواند موقعیت صندلی را تغییر دهد و آرامش و آسایش بیشتری را بر روی آن احساس کند.

دکوراسیون اداری

چه خصوصیاتی را باید در خرید مبلمان اداری مدرن در نظر گرفت؟

شناسایی نیازها، گامی مهم در انتخاب مبلمان اداری

در انتخاب یک “مبلمان اداری مدرن” باید به اولین موضوعی که فکر کنید، محیط و فضایی است که در اختیار دارید. بنابراین باید بدانید که به چه صورت می خواهید فضای دفتر کار خود را بچینید و چه نوع فعالیتی را قرار است در آن فضا انجام دهید؟!

هر کسی اگر بتواند آگاهی کاملی از محیطی داشته باشد که می ‌خواهد آن را مبلمان کند. با آگاهی از تأثیر مبلمان اداری بر کسب و کار راحت ‌تر می ‌تواند وسایل مورد نیاز خود را خریداری کند. در انتخاب مبلمان باید نوع، جنس، مدل و تعداد مبلمان اداری مورد توجه قرار بگیرد. بنابراین سعی کنید در لیستی که برای خرید آماده می کنید این نکات را یادداشت کرده تا در زمان خرید فراموش نکنید.دکوراسیون اداری

راحت بودن “مبلمان اداری مدرن” را در نظر بگیرید!

مبلمان اداری مناسب برای کارمندان برای محیط های اداری طراحی می شوند که بسیار راحت هستند. زیرا استفاده از مبلمان غیر استاندارد باعث خستگی و آسیب به ستون فقرات در طولانی مدت می شود. به همین دلیل یکی از ویژگی های مبلمان اداری راحت بودن آن ها است. اگر مبلمانی در عین مدرن بودن، راحت نباشد افراد نمی‌ توانند ساعت زیادی را روی آن ‌ها بنشینید.

بنابراین راحتی از مدرنیته بودن نیز مهم تر است. به شما توصیه می کنیم که در زمان خرید، حتماً مبلمان های مختلفی را امتحان کنید و از نظر راحتی آن ها را بسنجید. این کار به شما کمک می کند که بدون دردسر بفهمید که ساعت های طولانی می توانید بر روی آن ها سپری کنید یا خیر؟!

دکوراسیون اداریجایی که برای مبلمان در نظر می گیرید را از پیش مشخص کنید

فضایی را که قرار است به “مبلمان اداری مدرن” اختصاص دهید را بررسی کنید. دانستن میزان فضا می ‌تواند در خرید مبلمان مناسب دکوراسیون اداری به شما بسیار کمک کند. اگر فضای کوچکی در اختیار دارید باید مبلمانی متناسب با آن را در نظر بگیرید. رنگ مبلمان نیز در فضای کوچک و بزرگ حائز اهمیت است.

رنگ مبلمان در فضای کوچک باید روشن باشد که فضا را بزرگ تر نشان دهد. یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب مبلمان در نظر گرفتن رنگ دیوارها، پرده ها، وسایل مورد نیاز، میزان نور و… است.دکوراسیون اداری

طبق سلیقه خود مبلمان را انتخاب کنید

معمولاً افرادی که برای خرید مبلمان اداری به فروشگاه مراجعه می کنند. از این موضوع اگاه هستند که ساعت های زیادی را از این میز و صندلی ها استفاده می کنند. بنابراین “مبلمان اداری مدرن” می تواند نیاز آن ها را برآورده کند.

سبک های کاملاً متفاوتی از مبلمان های اداری وجود دارند. بنابراین هر کسی می تواند مطابق سلیقه خود مدل های مبلمان اداری را برای دفتر کار خود در نظر بگیرد. توصیه می کنیم که اگر قصد خرید مبلمان اداری را دارید، نوعی را انتخاب کنید که بتوانید سال ها از آن استفاده کنید. زیرا مبلمان اداری چیزی نیست که هر سال آن را تغییر دهید.

دکوراسیون اداری

دفتر کار خود را با مبلمان شلوغ نکنید!

این نکته مهم را در نظر داشته باشید که مهم نیست که محیط کاری شما کوچک یا بزرگ باشد. برای راحتی بیشتر فضای کاری خود را خلوت کنید. این کار می ‌تواند به آرامش ذهن کمک کند.

اگر محیط کوچکی برای دفتر کار خود در اختیار دارید می توانید اجزاء مبلمان اداری را به نحوی بچینید که فضای خالی نیز داشته باشید. اما اگر فضای بزرگی در اختیار دارید می توانید قسمتی از دفتر کار خود را با استفاده از پارتیشن ها جدا کنید. فضای باقی مانده را با استفاده از مبلمان پر کنید.

دکوراسیون اداری

از نور طبیعی استفاده کنید

بر اساس تحقیقات دانشمندان افرادی که در محیط کار خود از نور طبیعی بیشتر بهره می برند، افراد شادتر و خلاق تری هستند. در همین راستا نیز به موفقیت شغلی نیز دست پیدا می کنند.  استفاده از نور طبیعی باعث می شود که در هزینه های بی جا صرفه جویی شود حتی می ‌توانید هزینه ‌ای که برای مصرف برق پرداخت می ‌کنید را در جایی دیگر صرف کنید.

اگر دفتر کار شما به گونه‌ ای است که از “مبلمان اداری مدرن” و پارتیشن برای جداسازی استفاده کرده ‌اید، حتماً نوع شیشه ی آن را انتخاب کنید. معمولاً افراد برای بهره برداری بیشتر از فضا و نورپردازی در دکوراسیون اداری از پارتیشن ها استفاده می کنند. پارتیشن های شیشه ایی کمک می کنند که فضا بزرگ تر دیده شود. از این رو به شما پیشنهاد می کنیم که اگر قصد جداسازی محیط کار خود را با پارتیشن دارید حتماً از نوع شیشه ی آن استفاده کنید.

دکوراسیون اداری

به رنگ و مدل برند خود توجه کنید و از آن الهام بگیرید

برای انتخاب رنگ مبلمان اداری خود سعی کنید از رنگ و مدل برند خود استفاده کنید. تا هر کسی با مراجعه به دفتر کار شما با دیدن مبلمان و رنگ آمیزی دیوارها به یاد برند شما بیفتد.

دکوراسیون اداری

گروه معماری آرکا

گروه معماری آرکا با سال ها تجربه در زمینه دکوراسیون اداری هر نوع سبک مورد پسند را به بهترین نحو اجرا و پیاده سازی می نماید. 

نخست گروه آرکا نیازها و الویت های شما را به خوبی درک می نماید و با تبحر زیاد اقدام به طراحی می نماید. بعد از این که طرح مورد تأیید مشتری قرار می گیرد. اقدامات بعدی و مورد لزوم با سرعت و با کیفیت بالا به اجرا در می آیند. لازم به ذکر است که گروه معماری آرکا تمامی کارهای پروژه را از صفر تا صد به عهده می گیرد و پروژه را به صورت تمام و کمال تحویل می دهد. 

سایر فعالیت های گروه آرکا

همچنین شرکت آرکا در کلیه زمینه های ساخت و ساز اعم از طراحی داخلی، دکوراسیون داخلی، مدیریت پیمان، مشارکت در ساخت، بازسازی، پارتیشن بندی، غرفه سازی، اجاره غرفه، اجاره تجهیزات نمایشگاهی، برگزاری نمایشگاه، مراسم اداری، ایونت، کنفرانس، سمینار، برگزاری نمایشگاه مجازی، فروش مبلمان اداری و … فعالیت گسترده ای دارد.

سایت فروشگاه تجهیزات نمایشگاهی و فروشگاه فروش میز، فروش صندلی و فروش کمد آرکا یکی از کامل ترین و مجهزترین سایت های فروشگاهی در این عرصه می باشند. 

در صورت تمایل می توانید از مشاوره های طراحان و دکوراتورها و … شرکت آرکا بهره مند گردید.

تماس با ما 

ارتباط با گروه معماری آرکا از طریق شماره های تماس و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام آرکا میسّر و امکان پذیر است.

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

پارتیشن اداری متحرک

پارتیشن اداری متحرک

پارتیشن اداری متحرک پارتیشن اداری متحرک دارای انواع گوناگونی می باشد که اغلب سازمان ها و ادارات برای تقسیم بندی فضای اداری از این نوع

ادامه مطلب »
مدل های دکوراسیون منزل

مدل های دکوراسیون منزل

مدل های دکوراسیون منزل مدل های دکوراسیون منزل بر زیبایی شناسی و ظاهر سطحی یک فضا تمرکز می کند. در اولین قدم برای طراحی دکوراسیون

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (32) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (71) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (34) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (13)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏