پارتیشن خانگی

پارتیشن خانگی

پارتیشن خانگی، احساس جادار بودن را به طراحی دکوراسیون خانگی می دهد. طراحی فضاهایی با دیوارهای جزئی، پارچه های جداکننده، قفسه های باز و سایر روش های ابتکاری می تواند فضایی صمیمی ایجاد کند. تقسیم کننده هایی را وارد کنید که هنوز احساس باز بودن را حفظ می کنند.

اکثر خانه های مدرن این روزها دارای یک چیدمان باز بسیار ناکارآمد هستند. این نه تنها حریم خصوصی را از بین می برد، بلکه فضای اختصاصی را برای جداسازی قسمت های مهم خانه ایجاد نمی کند. با در نظر گرفتن تمام این محدودیت ها در کنار محدودیت فضا، ما مدل های پارتیشن خانگی را انتخاب کرده ایم که می توانید به راحتی در طراحی داخلی خانه خود بگنجانید. این گونه خانه را برای خانواده شما کاربردی تر، سرگرم کننده تر و قابل زندگی تر می کند.

پارتیشن خانگی

پارتیشن خانگی چوبی

پارتیشن های چوبی به فضا جلوه ای گرم می بخشند حتی زمانی که مناطق را مشخص می کنند. برای حفظ حریم خصوصی بهتر می توانید تخته ها را نزدیک یکدیگر قرار دهید. انتخاب ها در اینجا بسیار زیاد است. می توانید تیرهای چوبی را رنگ آمیزی کنید یا به سادگی اندازه آن را افزایش دهید تا جلوه ای فانتزی به آن بدهید. پارتیشن چوبی ساده، کم هزینه و به سرعت در خانه شما قرار می گیرد. 

پارتیشن خانگی

پارتیشن های شبکه ای

مقاومت در برابر الگوهای مشبک زیبا دشوار است که در بازار موجود می باشد. این پارتیشن های پیچیده طراحی شده می توانند زیبایی خانه شما را افزایش داده و در عین حال ظاهری زیبا و شیک داشته باشند. طرح های مختلفی برای انتخاب وجود دارد که آن را به گزینه ای جالب برای خانه شما تبدیل می کند.

پارتیشن خانگی

پارتیشن خانگی شیشه ای

شیشه در ایجاد مرزها و حفظ زیبایی بصری بسیار عالی عمل می کند. این یک انتخاب عالی در خانه هایی است که گزینه های روشنایی ناچیز هستند. جریان طبیعی نور طبیعی را در اختیار شما قرار می دهد. در اینجا، پارتیشن شیشه ای به تکمیل طرح کمک می کند که در غیر این صورت ناخوشایند به نظر می رسید.

طراحی پارتیشن شیشه ای که به دلایل درست ترجیح داده می شود، تضمین می کند که خانه شما در طول روز نور کافی دریافت می کند.

پارتیشن خانگی

پارتیشن های فلزی

یک حس برّاق می تواند روح یک فضا را زنده کند. از این طرح شیک استفاده کنید تا زرق و برق را به یک رنگ خنثی اضافه کنید. پارتیشن های فلزی در حال حاضر متداول هستند و گزینه ای است که می توان برای تقسیم فضا در نظر گرفت.

هیچ چیز به اندازه طراحی پارتیشن فلزی شخصی سازی شده در خانه پیچیدگی را زمزمه نمی کند. از هنر میراث هند الهام بگیرید یا به سراغ الگوهای ساده تر بروید. اما آن را با طراحی پارتیشن فلزی ترکیب کنید و توجه شما را جلب خواهد کرد. این طرح مناطق را مشخص می‌کند اما دید را کاملاً مسدود نمی‌کند. 

پارتیشن خانگی

پارتیشن های دو منظوره

مفهوم پارتیشن کاربردی نه تنها برای خانه های جمع و جور بلکه برای خانه های بزرگ نیز عالی عمل می کند. می تواند قفسه کتاب یا حتی قفسه ویترین باشد. اگر خانه شما می تواند کمی فضای خالی داشته باشد، می تواند به عنوان یک واحد ذخیره سازی نیز دو برابر شود.

پیدا کردن پارتیشن مناسب فقط نیاز به کمی فکر در مورد محل قرارگیری آن و روشنایی و اندازه اتاق دارد. پارتیشن می تواند فراتر از یک عنصر دکور باشد. همچنین می تواند به عنوان یک صفحه نمایش عمل کند. هنگام کار با یک طرح مدرن، یک پارتیشن شیک می تواند دارای قفسه های باز باشد که در آن می توانید قاب عکس یا یادگاری قرار دهید.

پارتیشن خانگی

پارتیشن های نیمه دیواری

برای کسانی که نمی توانند بین یک دیوار و یک پارتیشن کاملاً شفاف تصمیم گیری کنند، این ایده برای آنها ایده آل است. یک پارتیشن نیمه دیواری که روی آن یک صفحه شیشه ای شفاف قرار گرفته است می تواند معجزه کند وقتی که نمی خواهید منطقه ای را محاصره کنید.

پارتیشن خانگی

پارتیشن های شیشه ای رنگ آمیزی شده

طراحی پارتیشن شیشه‌ای دارای ظرافت ذاتی است که می‌توانید با استفاده از شیشه‌های رنگی در بین آن‌ها، آن را افزایش دهید. با قرار دادن شیشه در یک قاب چوبی یا فلزی به این طرح پارتیشن هویت بدهید.

شیشه راهی عالی برای تعیین مرزها در عین روشن نگه داشتن فضا است. با این حال، به جای انتخاب پارتیشن شیشه ای ساده می توانید یک پانل شیشه ای رنگ آمیزی شده برای اتاق نشیمن خود تهیه کنید.

پارتیشن خانگی

پارتیشن های شیشه ای ثابت یا کشویی

پارتیشن شیشه ای شفاف به عنوان پنجره داخلی عمل می کند و به رنگی طراحی شود تا با بقیه مبلمان همگام باشد. این پارتیشن، کف تا سقف نمای واضحی از آشپزخانه و اتاق نشیمن را ارائه می دهد. همچنین می توان پارتیشن های درب کشویی را نصب کرد که می توان آنها را بسته و صداها و دودهای آشپزخانه را مسدود کرد.

پارتیشن خانگی

طراحی پارتیشن خانگی هنری

می توانید به راحتی با کمی فکر، طرح پارتیشن را در یک اثر هنری یا دکور در خانه تغییر دهید. از طریق نوارهای فلزی تا حدی قابل مشاهده دوباره احیا می شود. به طور روان به تکه های چوب اجازه می دهد تا به هم متصل شوند تا یک طرح پارتیشن هنری ایجاد کنند. 

ترکیبی از فلز، چوب و تفکر خلاق، این طراحی هنری پارتیشن را فراموش نشدنی می کند.

پارتیشن خانگی

طراحی انتزاعی پارتیشن

ایده های پارتیشن جسورانه را دوست دارید؟ این طرح پارتیشن انتزاعی فقط برای شما ایجاد شده است. در اولین حرکت، ممکن است یک طراحی عجیب و غریب به نظر برسد.  در کنار عملکرد، خدمات بسیار خوبی به زیبایی ظاهری خانه شما کمک می کند. انواع دیوار پارتیشن انتزاعی به عنوان جداکننده، جذابیت و زیبایی را به خانه شما می آورد.

پارتیشن خانگی

طراحی پارتیشن مدرن

فلز و سیمان اگر به خوبی مدیریت شوند می توانند شگفتی ایجاد کنند. طراحی پارتیشن مدرن یک طراحی درخشان ایجاد می کند. پارتیشن های فلزی که به آرامی در یک دیوار روستایی قاب شده اند، تفسیر جالبی را برای طراحی پارتیشن مدرن ارائه می دهند.

برای ایجاد یک طرح پارتیشن مدرن جادویی، نقاط قوت فلز و بافت روستایی سیمان را متعادل کنید. 

پارتیشن خانگی

طراحی پارتیشن معاصر

طراحی پارتیشن معاصر که مانند یک قطعه هنری حک شده است، زیبایی شناسی و عملکرد را در کنار هم قرار می دهد. نه فقط یک طراحی پارتیشن معمولی ایجاد می کند، بلکه به عنوان یک قصیده خاص برای هنر عمل می کند که هر زمان که از آن عبور می کنید نمی توانید متوجه آن شوید.

طراحی پارتیشن معاصر یک حس هنری ایجاد می کند که به طور یکپارچه فضاهای شما را در ایده های پارتیشن خانه مجزا می کند.

طراحی پارتیشن معاصر برای ایجاد یک حس هنری مناسب است که به طور یکپارچه فضاها را در خانه جدا می کند. 

در صورتی که همه این ایده های پارتیشن برای خانه خود را دوست داشتید و یا در دو راهی قرار دارید که کدام یک را انتخاب کنید؟ به ما اجازه دهید با مشاوره در این زمینه به شما کمک کنیم. ما خوشحال خواهیم شد که طراحی پارتیشن عالی برای خانه شما را طراحی کنیم.

پارتیشن خانگی

طرح پارتیشن آراسته

چوب و فلز ترکیبی را ایجاد می‌کنند که مهمانان را مجذوب می‌کند. طراحی پیچیده فلزی که قسمت مرکزی را اشغال می کند و چارچوب چوبی بافتی غنی به آن می بخشد. این طرح پارتیشن مدرن را بدون فکر دوم انتخاب کنید. 

پارتیشن خانگی

قفسه های باز

جداکننده هایی مانند قفسه های باز می توانند جذابیت زیبایی اتاق را افزایش دهند و همچنین نور را از طریق آن عبور دهند. می توانید برخی قفسه ها را خالی بگذارید تا از دید آنها اطمینان حاصل کنید و آثار یا کتاب های خود را روی بقیه نمایش دهید. انجام این کار توهم فضای بزرگ تر را ایجاد می کنید در حالی که دو منطقه را جدا می نمایید.

پارتیشن خانگی

گروه معماری آرکا

گروه معماری آرکا با سال ها تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون خانگی و پارتیشن بندی، هر نوع سبک مورد پسند را به بهترین نحو اجرا و پیاده سازی می نماید. 

نخست گروه آرکا نیازها و الویت های شما را به خوبی درک می نماید و با تبحر زیاد اقدام به طراحی می نماید. بعد از این که طرح مورد تأیید مشتری قرار می گیرد. اقدامات بعدی و مورد لزوم با سرعت و با کیفیت بالا به اجرا در می آیند. لازم به ذکر است که گروه معماری آرکا تمامی کارهای پروژه را از صفر تا صد به عهده می گیرد و پروژه را به صورت تمام و کمال تحویل می دهد. 

سایر فعالیت های گروه آرکا

شرکت آرکا در کلیه زمینه های ساخت و ساز اعم از مدیریت پیمان، طراحی داخلی، دکوراسیون داخلی، معماری داخلی، مشارکت در ساخت و بازسازی ساختمان فعالیت گسترده ای دارد. 

فعالیت های دیگر آرکا شامل غرفه سازی، اجاره غرفه، اجاره تجهیزات نمایشگاهی، برگزاری نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه مجازی، برگزاری مراسم اداری، ایونت، کنفرانس، سمینار، فروش مبلمان اداری و … می شود. 

سایت فروشگاه تجهیزات نمایشگاهی و فروشگاه فروش میز، صندلی و کمد آرکا یکی از کامل ترین و مجهزترین سایت های فروشگاهی در این عرصه می باشند. 

در صورت تمایل می توانید از مشاوره های طراحان و دکوراتورها و … شرکت آرکا بهره مند گردید.  

تماس با ما 

ارتباط با گروه معماری آرکا از طریق شماره های تماس و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام آرکا میسّر و امکان پذیر است.

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

غرفه سازی در عربستان سعودی

غرفه سازی نمایشگاه

غرفه سازی نمایشگاه مقدمه غرفه سازی و نمایشگاه‌های تجاری، بازده سرمایه‌گذاری فوق العاده‌ای را ارائه می‌دهند. زیرا نمی‌توانید اطلاعات ارزشمندی را جایگزین کنید که مستقیماً

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (32) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (71) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (34) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (13)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏