طراحی و نظارت ساختمان

گروه معماری آرکا خدمات طراحی و نظارت ساختمان های مسکونی، شهری و خاص را با بالاترین کیفیت و هزینه مناسب ارائه می نماید. مهندسین آرکا عضو سازمان نظام مهندسی می باشند و دارای پروانه معتبر از وزارت راه و شهرسازی می باشند.

گروه معماری آرکا

خدمات آرکا

طراحی پروژه های ساختمانی

در طراحی ساختمان مسکونی، طراحی پلان، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. دکوراسیون داخلی ساختمان، با توجه به نیازهای ساکنین آن طراحی می شود. معمولا طراحی پلان، با توجه به ساختمانی که طراحی می شود متفاوت است به طور مثال، طراحی ویلا با طراحی آپارتمان مسکونی کاملا متفاوت می باشد، در طراحی ساختمان ویلایی، بیشتر فضاها بصورت باز و نیمه باز طراحی می شود. امروزه توجه به نمای این گونه ساختمان ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، معمولا نماها با توجه به سلیقه کارفرمایان انتخاب می شود که به سبک مدرن یا کلاسیک طراحی و اجرا می شود. باید به این امر نیز توجه کرد که طراحی دکوراسیون داخلی در طراحی ساختمان به نحوی باشد که با نمای انتخاب شده ( مدرن یا کلاسیک) از طرف کارفرما، همخوانی کامل داشته باشد.

طراحی پروژه

طراحی و نظارت ساختمان

نظارت پروژه

نظارت پروژه

نظارت پروژه همواره یکی از مسائل پر اهمیت در پروژه های بزرگ ساختمانی می باشد. این مرحله از کار در رابطه با نظارت دقیق و حساس بر کیفیت و کمیت کارکنان پروژه شامل پیمانکاران و کارگران است که انجام این امور به عهده مهندس ناظر می باشد.

معمولا در نظارت پروژه مواردی مانند کنترل پروژه، گزارش های نظارت بر اجرا، حداقل کیفیت مورد نیاز پروژه، گزارش تاریخچه اجرای پروژه و … مورد بحث و بررسی قرار می گیرند تا از کیفیت کار اطمینان لازم حاصل گردد. گروه معماری آرکا با بیش از ده سال سابقه آماده پذیرش نظارت پروژه و مدیریت پیمان شما میباشد.

گروه معماری آرکا

گروه معماری آرکا

تماس با ما

برای ثبت سفارش و هر گونه انتقاد و پیشنهاد لطفا فرم مقابل را پر نمایید.

ارسال پیام

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏