گروه معماری آرکا

دکوراسیون اتاق مدیریت

طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت

مهمترین قسمت هر اداره و یا شرکت اتاق مدیرت آنجاست که باید به طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت اهمیت زیادی دارد و طراحی اتاق مدیریت باید با دیزایین و طراحی قسمت های دیگر شرکت متفاوت باشد.

دکوراسیون اتاق مدیریت

ویژگی یک دکوراسیون اتاق مدیریت عالی

اگر می‌خواهید طراحی جذاب و بسیار خوبی برای اتاق مدیریت داشته باشید باید به یک سری نکات اصلی توجه نمایید:

مکان قرارگیری اتاق مدیریت

بهترین نقطه از شرکت را پیدا کنید. اتاق مدیریت شرکت باید در بهترین نقطه قرار بگیرد. به صورتی که در پایان تمام اتاق‌ها و بخش‌ها به اتاق مدیر برسیم. بهتر است اتاق را در یک نقطه بلند قرار دهید به این نکته همواره توجه داشته باشید که اتاق مدیر قلب شرکت است.

میز اتاق مدیریت

قلمرو مدیریت یک مدیر در شرکت میز آن است که نشان دهنده شخصیتش نیز می‌باشد. در ابتدا باید مکان مناسبی را برای قرار گرفتن میز در نظر بگیرید. بهترین جا برای قرار گرفتن میز جلو یا در کنار پنجره است به این نکته مهم باید توجه داشته باشید که میز باید در رأس اتاق و مرکز توجه‌هات باشد. ابعاد میز نیز به ابعاد اتاق بستگی دارد اگر اتاقی بزرگ و دلباز دارید از میزهای بزرگ استفاده کنید که تأیر زیادی نیز دارد. و در انتخاب میز آخرین موردی که باید به آن توجه کرد سبک میز است که باید با تم اصلی دکوراسیون هماهنگ باشد. اگر دکوراسیون داخلی اتاق سبک کلاسیک و سنتی است باید از میزهایی با چوب درخت و با تزئینات طلایی استفاده نمائید. ولی اگر سبک اتاق مدرن است باید از میزهای متناسب با آن سبک استفاده نمائید.

چیدمان مبلمان

مبمان اتاق مدیریت نیز دارای اهمیت بسیاری هستند زیرا در طول روز افراد زیادی به داخل اتاق رفت و آمد می‌کنند که باید جایی را برای نشستن آنها در نظر بگیرید. در صورتی که فضای اتاق باز باشد می‌توانید از دو مبل راحتی و مبل رسمی استفاده کنید. ولی اگر اتاق کوچک است بهترین گزینه مبلمان چرم و لوکس هستند، که در عین شیک بودن راحت نیز هستند.

کمدهای اتاق مدیریت

در اتاق مدیر باید کمدهایی باشد تا درطول روز اگر به فایل‌ها و پرونده‌های مختلف احتیاج داشت بتواند به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشد. که جای قرار گیری این کمدها نیز بسیار مهم است توصیه ما به شما این است که از کمدهای مخفی استفاده کنید زیرا امروز دیگر از کمدهای بزرگ در گوشه اتاق‌ها استفاده نمی‌کنند.

وجود کتابخانه

وجود یک کتابخانه کوچک اما مجزا می‌تواند در اتاق مدیریت بسیار نقش داشته باشد. شما می‌توانید یک کتابخانه دیواری را نصب کرده و تعدادی کتاب مرتبط با حرفه خود را در آن قرار دهید. همچنین می‌توانید قسمتی از کتابخانه را به تندیس و آرم شرکت خود اختصاص دهید.

زمانی که تمام وسایل اتاق را چیدین و طراحی اتاق تمام شد و حس کردید چیزی در این اتاق کم است باید از یک تابلو در اتاق استفاده نمادئید که این تابلو می‌توانید یک عکس با تمام پرسنل ویا کارگران شرکت باشد که این امر باعث شده تا حس دوستی بین کارکنان القا شود.

نور در دکوراسیون اتاق مدیریت

از دو منبع نور طبیعی و مصنوعی برای نورپردازی اتاق استفاده کنید. در کل اتاق‌هایی که پنجره‌های بزرگ و نور کافی دارند بهترین هستند. زمانی که نور طبیعی باشد و منبع آن از پشت سر مدیر باشد حس اعتماد را در شخص مراجعه کنند ایجاد می کند.

رنگبندی در طراحی اتاق مدیریت

در رنگبندی اتاق از یک طیف رنگی استفاده کنید و تمام رنگ های وسایل اتاق در آن طیف باشد. از کف پوش و کاغذدیواری‌های طرح چوب استفاده کنید. برای آنکه در اتاق انرژی جریان داشته باشد بهتر است رنگ‌های سفید، فلزی مشکی و خاکستری را با یکدیگر ترکیب کنید. به هیچ عنوان از رنگ‌های فانتزی زرد و قرمز استفاده نکنید زیرا ابهت و حس مدیریتی را کم می‌کند.

دکوراسیون اتاق مدیریت

طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت آرکا

با توجه به وجود کارشناسان مجرب در صنعت طراحی دکوراسیون دیگر جای نگرانی نیست. فضای شرکت شما چه بزرگ باشد و چه کوچک، شما را در انتخاب بهترین طرح دکوراسیون اداری با بهترین متریال براساس سلیقه و بودجه تان راهنمایی و همراهی خواهند کرد.

بعد از پایان پروژه طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت و به کار بردن ایده‌های خلاق و انتخاب و توجه به تمام گزینه ‌های کوچک خواهید دید که چه تاثیر در زیبایی نهایی شرکتتان دارد.

شما می‌توانید برای طراحی و دیزاین بهتر قلب شرکت خود (اتاق مدیریت) از مشاوره و راهنمایی های طراحان گروه آرکا استفاده نمایید.

دکوراسیون اتاق مدیریت
دکوراسیون اتاق مدیریت
دکوراسیون اتاق مدیریت
دکوراسیون اتاق مدیریت
دکوراسیون اتاق مدیریت
دکوراسیون اتاق مدیریت
دکوراسیون اتاق مدیریت
دکوراسیون اتاق مدیریت

تماس با ما

گروه طراحی دکوراسیون داخلی آرکا ارائه دهنده خدمات صفرتا صد مشاوره، طراحی، تولید، نصب و اجرای دکوراسیون اداری، و طراحی و ساخت میزها و کمدهای اداری  می‌باشند.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

برای ثبت سفارش و هر گونه انتقاد و پیشنهاد لطفا فرم مقابل را پر نمایید. و در شبکه های اجتماعی مار ار دنبال کنید.

ارسال پیام

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏