طراحی دکوراسیون خانگی

طراحی دکوراسیون خانگی اصولی و حرفه ای تخصص اصلی گروه معماری آرکا میباشد. ما اینجا هستیم تا رویای شما را به واقعیت تبدیل کنیم. برای مشاهده نمونه کارها و تماس با ما روی لینک زیر کلیک کنید.

طراحی دکوراسیون خانگی
آرکا

طراحی دکوراسیون خانگی

برای انتخاب اجزا و نحوه چیدمان وسایل باید به نکات مختلفی توجه داشته باشید. و وسایل را به نحوی انتخاب کنید و یا بچینید که حس آرامش را به اعضای خانه منتقل کند. همچنین باید دقت داشته باشید که رنگ بندی وسایل با یکدیگر هم خوانی داشته باشد. چیدمان این وسایل هم باید به نحوی باشه که فضای خانه را به نحوی باز نشون بده.

استفاده از برخی از وسایل می تونه جایگزین خوبی برای سایر وسایل باشد. برای مثال می توان شومینه را جاگزینی برای بخاری کرد که این کار محیط خانه شما را زیبا تر و البته صمیمی تر می کند.

نکات زیادی وجود دارند که برای طراحی دکوراسیون باید به آنها توجه کرد. طراحان داخلی باید از تجربه بالایی برخوردار باشند و به تمامی این نکات مشرف باشند. تیم آرکا با سابقه ای درخشان در این زمینه  آماده هرگونه خدمات رسانی به شما می باشد.

این تیم با در نظر گرفتن تمامی اصول موجود در زمینه طراحی دکوراسیون خانگی ، دکوراسیون منزل شما را به نحوی چیدمان می کند که باعث رضایت شما می شود. این تیم با سابقه ای درخشان آماده هر گونه خدمات رسانی به شما می باشد.

فاکتورهای اصلی طراحی دکوراسیون خانگی

طراحی مبلمان منازل

یکی از مهم ترین وسایل هر منزل مبلمان آن می باشد که امروزه در بیشتر خانه ها به چشم می خورد. مبلمان منازل شما باید به نحوی انتخاب شود که فضای نسبتا خیلی زیادی را اشغال نکند و با رنگ بندی دیوار و سایر وسایل خونه تطابق داشته باشد. دقت داشته داشته باشید که مدل کاور مبلمان شما نیز باید به گونه ای انتخاب بشه که با مدل مبلمان شما همخوانی داشته باشد و این که رنگ کاور باید به این گونه انتخاب شود که با سایر وسایل مچ باشد.

دیوارها و رنگ بندی دیوارها

یکی از اصلی ترین چیز هایی که در دکوراسون داخلی منزل مهم است، دیوار­­­­‍‌‏‎‌‎‏ها و رنگ بندی دیوار هاست. رنگ بندی دیوار ها باید به گونه ای انتخاب بشود که محیط خانه را دوستانه و آرامش بخش جلوه دهد. رنگ بندی وسایل خانه و دیوار ها باید در تناسب و هماهنگی یکدیگر انتخاب شود تا بتواند جلوه ای زیبا به محیط بدهد. انتخاب رنگ دیوار منزل شما بسیار مهم است. با انتخاب یک رنگ مناسب حتی می توانید نواقص موجود در منزلتان را هم بپوشانید.

طراحی کفپوش های منزل

یکی دیگر از چیز هایی که در طراحی دکوراسیون خانگی باید به آن بسیار توجه داشته باشید کفپوش های منزل شما می باشد. این کفپوش ها باید به نحوی انتخاب شوند که با سایر وسایل منزل همخونی داشته باشد. مثلا اگربه دنبال یک محیط گرم برای پذیرایی هستید می توانید از پارکت های طرح چوب استفاده کنید. و یا اگر دنبال یک محیط رسمی هستید می توانید از پارکت های طرح سرامیکی استفاده کنید. و برای فرش هم این موارد صدق میکند.

طراحی دکوراسیون آرکا

طراحی داخلی

مطمعناً هر قسمتی از منزلتان نیاز به طراحی دکوراسیون خاص دارد تا فضایی زیبا و دلنشین را برایتان بهمراه بیاورد.در این قسمت میتوانید قسمت های مختلف یک خانه را انتخاب کنید.

لوگوی آرکا

تماس با ما

برای ثبت سفارش و هر گونه انتقاد و پیشنهاد لطفا فرم مقابل را پر نمایید. و در شبکه های اجتماعی مار ار دنبال کنید.

ارسال پیام

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏