طراحی دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری شهرداری

ارائه خدمات طراحی دکوراسیون اداری توسط تیم آرکا

دکوراسیون اداری

بی تردید یک طراحی دکوراسیون اداری زیبا میتواند تاثیر بسزایی در تمامی قسمت های یک اداره داشته باشد. اعم از تاثیر مستقیم در روحیه کارمندان و کلیه کارکنان و هم چنین مراجعه کنندگان و مدعوین که حتی میتواند تاثیر زیادی در آینده یک اداره داشته باشد.

برای داشتن یک دکوراسیون اداری کامل دقت به جزییات و انتخاب یک شرکت دکوراسیون داخلی مناسب از عوامل مهمی هستند که باید به آن توجه اساسی نمود.

شهردای نیز از جمله اداراتی است که چون مستقیما با سازندگان و مهندسان معماری سروکار دارد بنابراین انتخاب یک طراحی دکوراسیون اداری کارمد و شیک و مدرن از اساسی ترین کارهایی است که برای زیبایی و مدرن بودن یک اداره با این شرایط لازم است.

دکوراسیون اداری شهرداری اشتهارد

طراحی دکوراسیون اداری شهرداری اشتهارد توسط تیم معماری آرکا انجام شد.در این پروژه که برای طراحی داخلی اداری صورت گرفت تیم آرکا ابتدا بعد از ارائه چندین طرح مدرن، وانتخاب طرح توسط کارفرما شروع به اجرا و پیاده سازی طرح گرفت. هم چنین این پروژه در دو بخش طراحی دکوراسیون  و ساخت وسایل مورد نیاز شرکت مانن نیزهای اداری و … به آرکا سپرده شد.

طراحی دکوراسیون شهرداری اشتهارد
طراحی دکوراسیون شهرداری اشتهارد

در پروژه طراحی داخلی شهرداری اشتهارد وظایف و مسئولیت ها به شرح زیر انجام شد که تیم آرکا با بهره گیری از علم روز و مصالح و امکانات عالی به نحواحسن انجام داد. 

طراحی پلن – مدیریت و مشاوره فنی، مالی، تدارکاتی و اجرای پروژه طراحی داخلی اداری مطابق با نقشه و طرح ارائه شده.

در زیر میتوانید کالری تصاویر این پروژه طراحی دکوراسیون اداری را مشاهده نمایید.

تصاویر پروژه

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏