طراحی غرفه نمایشگاهی و غرفه سازی

غرفه سازی شرکت آذین فورج

گروه معماری آرکا

غرفه سازی شرکت آذین فورج

مطمعنا یک غرفه زیبا و در عین حال حرفه ای تاثیرات زیادی در افزایش مشتریان و در نتیجه افزایش فروش یک واحد تجاری یا واحد اداری خواهد گذاشت. زیرا که مشتریان با دیدن فضای زیبا و دلنشین مشتریان همیشگی شما خواهند شد و از خدمات شما استفاده خواهند کرد. غرفه سازی شرکت آذین فورج نیز از جمله همین موارد است بخاطر آنکه اینگونه واحدها مشتریان خارجی و بین المللی نیز خواهند داشت.

غرفه سازی شرکت آذین فورج توسط تیم معماری آرکا انجام شد. در این پروژه که برای ساخت و برگزاری در نمایشگاه صورت گرفت تیم آرکا ابتدا بعد از بازدید ار فضای نمایشگاه ابتدا چندین طرح مدرن ارائه کرد، و پس از بررسی و انتخاب طرح توسط کارفرما شروع به اجرا و پیاده سازی طرح گرفته شد. هم چنین این پروژه در دو بخش طراحی غرفه و ساخت غرفه نمایشگاهی و اجاره تجهیزات نمایشگاهی و … به آرکا سپرده شد.

غرفه سازی شرکت آذین فورج
غرفه سازی شرکت آذین فورج

در پروژه غرفه سازی شرکت آذین فورج وظایف و مسئولیت ها به شرح زیر انجام شد که تیم آرکا با بهره گیری از علم روز و مصالح و امکانات عالی و هم چنین دانش و توانایی های فنی اضای تیم به نحواحسن انجام داد. 

طراحی پلن غرفه سازی شرکت آذین فورج – مدیریت و مشاوره فنی و مالی قبل و بعد از اجرای پروژه، تدارکات و اجرای پروژه غرفه سازی شرکت آذین فورج مطابق با نقشه و طرح ارائه شده.

در زیر میتوانید گالری تصاویر این پروژه را مشاهده نمایید.

تصاویر این پروژه

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏