دکوراسیون اداری

شرکت بناگستر

ارائه خدمات دکوراسیون اداری توسط تیم آرکا

طراحی دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری در حال حاضر تنها به عنوان یک فاکتور زیبایی‌شناسانه و تزئینی در شرکت های اداری انجام نمیشود. اصولا دکوراسیون اداری می‌تواند بر موارد بسیاری از جمله روش کار کارکنان، نوع ارتباطات درون سازمانی، میزان بهره‌وری و… به طور مستقیم و غیر مستقیم تاثیر بگذارد. به همین دلیل بسیار مهم است که برای طراحی و اجرا از افراد خبره، با دانش و با تجربه کافی در این زمینه بهره ببریم. روند طراحی اداره ها بطور مداوم در حال تحول هستند. تجهیزات باید متناسب با محل کار شما باشند و نحوه برنامه‌ریزی آن می‌تواند نقش حیاتی در بهره‌وری کارمندان واعتماد به تیم بازی کند. مدیران باید اطمینان حاصل کنند که محیط کار احساس خوش‌آیندی برای کارمندان ایجاد کرده و همچنین باعث پرورش یک فضای دلپذیر در محیط برای کار و هم‌کاری شود.

طراحی دکوراسیون اداری بناگستر

طراحی دکوراسیون اداری بناگستر توسط تیم معماری آرکا انجام شد.در این پروژه که برای طراحی داخلی اداری صورت گرفت تیم آرکا ابتدا بعد از ارائه چندین طرح مدرن، وانتخاب طرح توسط کارفرما شروع به اجرا و پیاده سازی طرح گرفت. هم چنین این پروژه در دو بخش طراحی دکوراسیون  و ساخت وسایل مورد نیاز شرکت مانن نیزهای اداری و … به آرکا سپرده شد.

طراحی دکوراسیون بناگستر
طراحی دکوراسیون بناگستر

در پروژه طراحی داخلی شرکت بناگستر وظایف و مسئولیت ها به شرح زیر انجام شد که تیم آرکا با بهره گیری از علم روز و مصالح و امکانات عالی به نحواحسن انجام داد. 

طراحی پلن – مدیریت و مشاوره فنی، مالی، تدارکاتی و اجرای پروژه طراحی داخلی اداری مطابق با نقشه و طرح ارائه شده.

در زیر میتوانید کالری تصاویر این پروژه طراحی دکوراسیون اداری را مشاهده نمایید.

تصاویر این پروژه

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏