طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس

طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس

گروه معماری آرکا

طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس

مطمعنا یک دکوراسیون زیبا و در عین حال حرفه ای تاثیرات زیادی در افزایش مشتریان و در نتیجه افزایش فروش یک واحد تجاری یا واحد اداری خواهد گذاشت. زیرا که مشتریان با دیدن فضای زیبا و دلنشین مشتریان همیشگی شما خواهند شد و از خدمات شما استفاده خواهند کرد. دکوراسیون آژانس هواپیمایی نیز از جمله همین موارد است بخاطر آنکه اینگونه واحدها مشتریان خارجی و بین المللی نیز خواهند داشت.

طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس توسط تیم معماری آرکا انجام شد. در این پروژه که برای طراحی دکوراسیون تجاری صورت گرفت تیم آرکا ابتدا بعد از بازدید ار فضای فروشگاه بوتیک ابتدا چندین طرح مدرن ارائه کرد، و پس از بررسی و انتخاب طرح توسط کارفرما شروع به اجرا و پیاده سازی طرح گرفته شد. هم چنین این پروژه در دو بخش طراحی دکوراسیون  و نظارت و اجرای پروژه و ساخت وسایل مورد نیاز فروشگاه مانند میزهای کانتر و فروش و … به آرکا سپرده شد.

طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس
طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس

در پروژه تغییر طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس وظایف و مسئولیت ها به شرح زیر انجام شد که تیم آرکا با بهره گیری از علم روز و مصالح و امکانات عالی و هم چنین دانش و توانایی های فنی اضای تیم به نحواحسن انجام داد. 

طراحی پلن طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس- مدیریت و مشاوره فنی و مالی قبل و بعد از اجرای پروژه، تدارکات و اجرای پروژه طراحی داخلی فروشگاه مطابق با نقشه و طرح ارائه شده.

در زیر میتوانید گالری تصاویر این پروژه فروشگاه پوشاک را مشاهده نمایید.

تصاویر این پروژه

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏