دکوراسیون اداری شرکت بازرگانی

دکوراسیون اداری شرکت بازرگانی

گروه معماری آرکا

دکوراسیون اداری شرکت بازرگانی

مطمعنا یک دکوراسیون زیبا و در عین حال حرفه ای تاثیرات زیادی در افزایش مشتریان و در نتیجه افزایش فروش یک واحد تجاری یا واحد اداری خواهد گذاشت. زیرا که مشتریان با دیدن فضای زیبا و دلنشین مشتریان همیشگی شما خواهند شد و از خدمات شما استفاده خواهند کرد. دکوراسیون اداری شرکت بازرگانی نیز از جمله همین موارد است بخاطر آنکه اینگونه واحدها مشتریان خارجی و بین المللی نیز خواهند داشت.

طراحی دکوراسیون اداری شرکت بازرگانی توسط تیم معماری آرکا انجام شد. در این پروژه که برای طراحی دکوراسیون اداری صورت گرفت تیم آرکا ابتدا بعد از بازدید ار فضای شرکت آیرن ابتدا چندین طرح مدرن ارائه کرد، و پس از بررسی و انتخاب طرح توسط کارفرما شروع به اجرا و پیاده سازی طرح گرفته شد. هم چنین این پروژه در دو بخش طراحی داخلی  و نظارت و اجرای پروژه و ساخت وسایل مورد نیاز شرکت مانند میزهای اداری و … به آرکا سپرده شد.

دکوراسیون اداری شرکت بازرگانی
دکوراسیون اداری شرکت بازرگانی

در پروژه تغییر دکوراسیون اداری شرکت بازرگانی وظایف و مسئولیت ها به شرح زیر انجام شد که تیم آرکا با بهره گیری از علم روز و مصالح و امکانات عالی و هم چنین دانش و توانایی های فنی اضای تیم به نحواحسن انجام داد. 

طراحی پلن دکوراسیون اداری شرکت بازرگانی – مدیریت و مشاوره فنی و مالی قبل و بعد از اجرای پروژه، تدارکات و اجرای پروژه طراحی داخلی دکوراسیون استارتاپی مطابق با نقشه و طرح ارائه شده.

در زیر میتوانید گالری تصاویر این پروژه شرکت بازرکانی را مشاهده نمایید.

تصاویر این پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏