دکوراسیون و پارتیشن شیشه ای

دکوراسیون و پارتیشن شیشه ای شرکت

گروه معماری آرکا

دکوراسیون و پارتیشن شیشه ای

مطمعنا یک دکوراسیون اداری زیبا و در عین حال حرفه ای تاثیرات زیادی در افزایش مشتریان و در نتیجه افزایش فروش یک واحد تجاری یا واحد اداری خواهد گذاشت. زیرا که مشتریان با دیدن فضای زیبا و دلنشین مشتریان همیشگی شما خواهند شد و از خدمات شما استفاده خواهند کرد. دکوراسیون و پارتیشن شیشه ای نیز از جمله همین موارد است بخاطر آنکه اینگونه واحدها مشتریان خارجی و بین المللی نیز خواهند داشت.

طراحی شرکت و هم چنین پارتیشن اداری توسط تیم معماری آرکا انجام شد. در این پروژه که برای طراحی داخلی اداری و دکوراسیون اداری صورت گرفت تیم آرکا ابتدا بعد از بازدید ار فضای شرکت ابتدا چندین طرح مدرن ارائه کرد، و پس از بررسی و انتخاب طرح توسط کارفرما شروع به اجرا و پیاده سازی طرح گرفته شد و درنهایت پارتیشن شیشه ای بکار گرفته شد. هم چنین این پروژه در دو بخش طراحی دکوراسیون  و نظارت و اجرای پروژه و ساخت وسایل مورد نیاز شرکت مانند میزهای اداری و … به آرکا سپرده شد.

دکوراسیون و پارتیشن شیشه ای
دکوراسیون و پارتیشن شیشه ای

در پروژه تغییر دکوراسیون اداری شرکتی وظایف و مسئولیت ها به شرح زیر انجام شد که تیم آرکا با بهره گیری از علم روز و مصالح و امکانات عالی و هم چنین دانش و توانایی های فنی اضای تیم به نحواحسن انجام داد. 

طراحی پلن دکوراسیون اداری شرکتی – مدیریت و مشاوره فنی و مالی قبل و بعد از اجرای پروژه، تدارکات و اجرای پروژه طراحی داخلی  مطابق با نقشه و طرح ارائه شده.

در زیر میتوانید گالری تصاویر این پروژه دکوراسیون و پارتیشن شیشه ای را مشاهده نمایید.

تصاویر این پروژه

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏