پارتیشن اداری شیشه ای شرکت

پارتیشن اداری شیشه ای شرکت

گروه معماری آرکا

پارتیشن اداری شیشه ای شرکت

مطمعنا یک دکوراسیون و پارتیشن اداری زیبا و در عین حال حرفه ای تاثیرات زیادی در افزایش مشتریان و راحتی کارکنان و در نتیجه افزایش فروش یک واحد تجاری یا واحد اداری خواهد گذاشت. زیرا که مشتریان با دیدن فضای زیبا و دلنشین مشتریان همیشگی شما خواهند شد و از خدمات شما استفاده خواهند کرد. پارتیشن اداری شیشه ای شرکت نیز از جمله همین موارد است بخاطر آنکه اینگونه واحدها مشتریان خارجی و بین المللی نیز خواهند داشت.

طراحی آپارتیشن اداری شیشه ای شرکت توسط تیم معماری آرکا انجام شد. در این پروژه که برای طراحی داخلی اداری صورت گرفت تیم آرکا ابتدا بعد از بازدید ار فضای شرکت ابتدا چندین طرح مدرن ارائه کرد، و پس از بررسی و انتخاب طرح توسط کارفرما شروع به اجرا و پیاده سازی طرح گرفته شد. هم چنین این پروژه در دو بخش پارتیشن بندی و طراحی دکوراسیون به آرکا سپرده شد.

طراحی دکوراسیون آژانس هواپیمایی کاروان
طراحی دکوراسیون آژانس هواپیمایی کاروان

در پروژه تغییر پارتیشن اداری شیشه ای شرکت وظایف و مسئولیت ها به شرح زیر انجام شد که تیم آرکا با بهره گیری از علم روز و مصالح و امکانات عالی و هم چنین دانش و توانایی های فنی اضای تیم به نحواحسن انجام داد. 

طراحی پلن پارتیشن اداری شیشه ای شرکت – مدیریت و مشاوره فنی و مالی قبل و بعد از اجرای پروژه، تدارکات و اجرای پروژه پارتیشن بندی اداری مطابق با نقشه و طرح ارائه شده.

در زیر میتوانید گالری تصاویر این پروژهرا مشاهده نمایید.

تصاویر این پروژه

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏