طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس پلیس راهنمایی و رانندگی

طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس ناجا

گروه معماری آرکا

طراحی داخلی دکوراسیون اتاق کنفرانس ناجا

مطمعنا یک دکوراسیون اتاق کنفرانس زیبا و در عین حال حرفه ای تاثیرات زیادی در افزایش مشتریان و در نتیجه افزایش فروش یک واحد تجاری یا واحد اداری خواهد گذاشت. زیرا که مشتریان با دیدن فضای زیبا و دلنشین مشتریان همیشگی شما خواهند شد و از خدمات شما استفاده خواهند کرد. دکوراسیون اتاق کنفرانس ناجا نیز از جمله همین موارد است بخاطر آنکه اینگونه واحدها مشتریان خارجی و بین المللی نیز خواهند داشت.

طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس ناجا توسط تیم معماری آرکا انجام شد. در این پروژه که برای دکوراسیون اداری صورت گرفت تیم آرکا ابتدا بعد از بازدید ار فضای اداری پلیس راهنمایی و رانندگی ابتدا چندین طرح مدرن ارائه کرد، و پس از بررسی و انتخاب طرح توسط کارفرما شروع به اجرا و پیاده سازی طرح گرفته شد. هم چنین این پروژه در دو بخش طراحی دکوراسیون  و نظارت و اجرای پروژه و ساخت وسایل مورد نیاز شرکت مانند میزهای اداری و … به آرکا سپرده شد.

دکوراسیون اتاق کنفرانس ناجا
دکوراسیون اتاق کنفرانس ناجا

در پروژه تغییر دکوراسیون اتاق کنفرانس ناجا وظایف و مسئولیت ها به شرح زیر انجام شد که تیم آرکا با بهره گیری از علم روز و مصالح و امکانات عالی و هم چنین دانش و توانایی های فنی اضای تیم به نحواحسن انجام داد. 

طراحی پلن دکوراسیون اتاق کنفرانس ناجا – مدیریت و مشاوره فنی و مالی قبل و بعد از اجرای پروژه، تدارکات و اجرای پروژه طراحی داخلی دکوراسیون اتاق کنفرانس ناجا مطابق با نقشه و طرح ارائه شده.

در زیر میتوانید گالری تصاویر این پروژهدکوراسیون اتاق کنفرانس ناجا را مشاهده نمایید.

تصاویر این پروژه

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏