طراحی اتاق مدیریت اداری

طراحی اتاق مدیریت اداری

گروه معماری آرکا

طراحی اتاق مدیریت اداری

مطمعنا یک دکوراسیون زیبا و در عین حال حرفه ای تاثیرات زیادی در افزایش مشتریان و در نتیجه افزایش فروش یک واحد تجاری یا واحد اداری خواهد گذاشت. زیرا که مشتریان با دیدن فضای زیبا و دلنشین مشتریان همیشگی شما خواهند شد و از خدمات شما استفاده خواهند کرد. طراحی اتاق مدیریت اداری نیز از جمله همین موارد است بخاطر آنکه اینگونه واحدها مشتریان خارجی و بین المللی نیز خواهند داشت.

طراحی اتاق مدیریت اداری توسط تیم معماری آرکا انجام شد. در این پروژه که برای طراحی دکوراسیون اداری صورت گرفت تیم آرکا ابتدا بعد از بازدید ار فضای شرکت آیرن ابتدا چندین طرح مدرن ارائه کرد، و پس از بررسی و انتخاب طرح توسط کارفرما شروع به اجرا و پیاده سازی طرح گرفته شد. هم چنین این پروژه در دو بخش طراحی داخلی  و نظارت و اجرای پروژه و ساخت وسایل مورد نیاز شرکت مانند میزهای اداری و … به آرکا سپرده شد.

طراحی اتاق مدیریت اداری
طراحی اتاق مدیریت اداری

در پروژه تغییر طراحی اتاق مدیریت اداری وظایف و مسئولیت ها به شرح زیر انجام شد که تیم آرکا با بهره گیری از علم روز و مصالح و امکانات عالی و هم چنین دانش و توانایی های فنی اضای تیم به نحواحسن انجام داد. 

طراحی پلن دکوراسیون استارتاپی شرکت آیرن – مدیریت و مشاوره فنی و مالی قبل و بعد از اجرای پروژه، تدارکات و اجرای پروژه طراحی اتاق مدیریت اداری مطابق با نقشه و طرح ارائه شده.

در زیر میتوانید گالری تصاویر این پروژه شرکت استارتاپی را مشاهده نمایید.

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏