دکوراسیون اداری شرکتی

دکوراسیون اداری تراکتورسازی

گروه معماری آرکا

دکوراسیون اداری شرکتی

مطمعنا یک دکوراسیون اداری زیبا و در عین حال حرفه ای تاثیرات زیادی در افزایش مشتریان و در نتیجه افزایش فروش یک واحد تجاری یا واحد اداری خواهد گذاشت. زیرا که مشتریان با دیدن فضای زیبا و دلنشین مشتریان همیشگی شما خواهند شد و از خدمات شما استفاده خواهند کرد. دکوراسیون اداری تراکتورسازی نیز از جمله همین موارد است بخاطر آنکه اینگونه واحدها مشتریان خارجی و بین المللی نیز خواهند داشت.

دکوراسیون اداری تراکتورسازی توسط تیم معماری آرکا انجام شد. در این پروژه که برای طراحی داخلی اداری و دکوراسیون اتاق کنفرانس صورت گرفت تیم آرکا ابتدا بعد از بازدید ار فضای اداره و گفتگو با جناب آقای زنونزی مالک محترم تراکتورسازی ابتدا چندین طرح مدرن ارائه کرد، و پس از بررسی و انتخاب طرح توسط کارفرما شروع به اجرا و پیاده سازی طرح گرفته شد. هم چنین این پروژه در دو بخش طراحی دکوراسیون  و نظارت و اجرای پروژه و ساخت وسایل مورد نیاز شرکت مانند میزهای اداری و … به آرکا سپرده شد.

دکوراسیون اداری شرکتی
دکوراسیون اداری شرکتی

در پروژه تغییر دکوراسیون اداری تراکتورسازی وظایف و مسئولیت ها به شرح زیر انجام شد که تیم آرکا با بهره گیری از علم روز و مصالح و امکانات عالی و هم چنین دانش و توانایی های فنی اضای تیم به نحواحسن انجام داد. 

طراحی پلن دکوراسیون اداری تراکتورسازی – مدیریت و مشاوره فنی و مالی قبل و بعد از اجرای پروژه، تدارکات و اجرای پروژه طراحی داخلی  تراکتورسازی مطابق با نقشه و طرح ارائه شده.

در زیر میتوانید گالری تصاویر این پروژه دکوراسیون اداری تراکتورسازی را مشاهده نمایید.

تصاویر این پروژه

ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏