اجاره تجهیزات نمایشگاهی در مصلی

 برگزاری نمایشگاه و اجاره تجهیزات نمایشگاهی در مصلا

مصلا تهران که به‌عنوان پایگاه و محلی برای بسیاری از رویدادهای فرهنگی و هنری و اجتماعی است در خیابان دکتر بهشتی، روبروی خیابان میرعماد واقع شده است. مصلا تهران یک مجموعه بسیار بزرگ با مساحت 204 هکتار است که به دلایل مختلف که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم اهمیت اجتماعی بالایی دارد. هر ساله نمایشگاه‌های مختلفی در این مکان برگزار می‌شود و یکی از پر بازدیدترین و پر رفت‌ و آمدترین محل‌های نمایشگاهی است.

دسترسی آسان به محل برگزاری این نمایشگاه باعث شده که جمعیت زیادی از مراجعین به سمت این مکان سرازیر شوند و از محل غرفه‌ها بازدید نمایند و این یعنی شانس خوب برای دیده‌ شدن. به همین علت کسب‌ و کارهای مختلفی به دنبال فرصت برای بهره‌برداری تجاری در این مکان هستند. حضور در نمایشگاه نیازمند اِلمان ها و اصول همچنین تیمی حرفه ای برای پیاده سازی این موارد در غرفه است. در کنار این ها غرفه ی شما به تجهیزات و امکاناتی در واقع به اجاره تجهیزات نمایشکاهی نیاز دارد که شرکت آرکا جهت ارائه ی خدمات به غرفه داران آماده و مجهز است.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی در مصلی

 مصلا تهران کجاست و اهمیت آن از چه جهت است؟

مصلا تهران موقعیت استراتژیکی برای برگزاری نمایشگاه دارد. سهولت دسترسی مراجعین به این نمایشگاه از جمله مواردی است که موقعیت این نمایشگاه را استراتژیک کرده است. مراجعین از طرفی از راه بزرگراه رسالت و از طرفی دیگر از خط 1 مترو به‌آسانی می‌توانند به نمایشگاه دسترسی داشته باشند. نمایشگاه مصلا تهران بیشترین آمار بازدید را در شرق تهران دارد.

شرکت‌های بسیاری هستند که مایل‌اند در این نمایشگاه حضور داشته باشند چرا که آمار خوبی از مراجعین را به خود اختصاص می‌دهد.به همین علت حضور در نمایشگاه مصلا موقعیتی استراتژیک و تکرار نشدنی برازی یک کسب و کار است که فرصتی تکرار نشدنی برای رشد و دیده شدن به شما خواهدداد.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی در مصلی

برای داشتن یک غرفه در مصلا به چه تجهیزاتی نیاز دارید؟

اجاره تجهیزات نمایشگاهی در مصلا

تجهیزات نمایشگاهی که ممکن است بتوانید در مصلا اجاره کنید عبارتند از:

 1. استنده‌های نمایشگاهی: شامل استندهای بزرگ و کوچک، استندهای پاپ آپ و استندهای سفارشی.
 2. صفحات نمایشگر: شامل تلویزیون‌ها، مانیتور‌ها، پروژکتور‌ها و صفحات لمسی.
 3. صدا و تصویر: شامل سامانه‌های صوتی، میکروفون‌ها، دستگاه‌های پخش صدا و دستگاه‌های ضبط تصویر.
 4. روشنایی: شامل چراغ‌ های نمایشگر، چراغ های روشنائی و لامپ های LED.
 5. مبلمان: شامل مبلمان نمایشگاه، صندلی ها و میز ها.
 6. دکوراسیون: شامل فرش ها، پارتیشن ها، پرده ها و تزئینات دیگر.
 7. تجهیزات IT: شامل رایانه ها، لپ تاپ ها، پرینتر ها و دستگاه های اینترنتی.

برای اطلاعات بیشتر و قیمت‌گذاری دقیق‌تر می‌توانید با شرکت آرکا در ارتباط باشید.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی در مصلی

 اعتباری چشمگیر

قدرت رقابتی آن چیزی است که از نمایشگاه‌های برگزار شده در مصلا تهران عایدتان خواهد شد چرا که کسب‌وکار شما با دیده‌شدن و حضور در بین کسب‌وکارهای دیگر قدرت رقابتی بیشتری کسب خواهد کرد. آن چه که در این رقابت‌ها شما رااز هم‌صنفان خود متمایز می‌کند متفاوت دیده‌شدن شما است.

داشتن غرفه‌ای متفاوت و جذاب و منحصربه‌فرد در مصلا تهران به شما این توان را می‌دهد که محصولات و خدمات خودتان را متفاوت از رقبا به نمایشگاه بگذارید و نگاه تماشاگران را به‌سوی خود جذب کنید. داشتن غرفه‌ای شیک و منحصربه‌فرد جدیت و دیسیپلین کار شما را ارتقا خواهد داد.

 فرصتی برای گفتگو و ارتباطی سازنده

اگر فضایی مسالمت‌آمیز و دوستانه جهت برقراری ارتباط با سایر رقبا و مهم تراز همه مشتریانی که هویت کسب‌وکار شما هستند باشد همین نمایشگاه‌های برگزار شده در مصلی تهران است. در این نمایشگاه‌ها صنعتگران، تأمین‌کنندگان، تجار، مشتریان، حضور دارند و به شما امکان برقراری کانکشن و ارتباطی شبکه‌ای را می‌دهند. شک نکنید که این ارتباط جایگاه کسب‌وکار شما را جابه‌جا خواهد کرد.

 رقیب تراشی

رقیب تراشی همیشه مفهومی سلبی ندارد. گاه همین رقبا هستند که شما رابه سمت بالا سوق می‌دهد. تمام کسب‌وکارهای موفق دنیا رقبایی جدی و سرسخت داشته‌اند و در یک فضای رقابتی توانسته‌اند خود را بالا بکشند. حضور در نمایشگاه مصلی به شما فرصت آَشنایی با رقبایی را می‌دهد که تا زمانی که پشت میزتان باشید نمی‌تواند آنها را ببینید و به راهکارهای ارتباطی سازنده برسید.

حضور در نمایشگاه مصلا تهران فرصت آشنایی با رقابت را به شما می‌دهد.

تبدیل‌کردن مشتریان بالقوه به بالفعل

چرخهٔ مشتریان شما را مشتریان وفادارو مشتریان بالفعل تشکیل می‌دهند. اگر بتوانید مشتریان بالفعل را با تبلیغاتی درست و اصولی به سمت خود جلب کنید و قانع کنید که محصول شما بهترین محصول برای آنها است این مشتریان به مشتریان وفاداری تبدیل خواهند شد که چرخهٔ فروش شما را بهبود می‌بخشند.

حضور در نمایشگاه مصلی بهترین فرصت برای پیداکردن گروهی جدی و جدید از مشتریان است. آنچه که عابران ساده را به سمت‌وسوی غرفه شما برای خرید و آَشنایی سوق می‌دهند غرفه‌ای جذاب و قابل‌توجه است. هیچ‌وقت نمی‌شود نقش زیبایی و ظاهر را در فروش کم تلقی کرد. با حضور در نمایشگاه مصلی به شما ثابت خواهد شد که هرچه به جذابیت‌های بصری بیفزاید، خیل عظیم‌تری از مشتریان به سمت شما روانه خواهندشد.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی در مصلی

 نحوه برگزاری نمایشگاه در مصلا تهران:

 برگزاری نمایشگاه در مصلا تهران می‌تواند به‌صورت زیر انجام شود:

 1. برنامه‌ریزی: ابتدا باید برنامه‌ریزی کلی نمایشگاه را انجام داد. این شامل تعیین تاریخ و مدت‌زمان برگزاری، موضوعات و هدف نمایشگاه، تعداد و نوع غرفه‌ها و فضاهای موردنیاز، هزینه‌ها و منابع مالی، تبلیغات و بازاریابی و سایر جزئیات است.
 2. اخذ مجوز: برای برگزاری نمایشگاه در مصلی تهران، لازم است ابتدا مجوز رسمی را از مقامات ذی‌نفع درخواست کنید. شما باید به دفتر پروانه دهنده شورای شهر چکیده‌ای از برنامه خود را ارائه داده و پروانه لازم را درخواست کنید.
 1. فضای نمایشگاه: پس از درخواست پروانه، شما باید فضای مناسبی را برای برگزاری نمایشگاه در مصلا تهران پیدا کنید. این مکان باید به‌اندازه کافی بزرگ و مناسب باشد تا غرفه‌ها و فضاهای مختلف را در برگیرد. همچنین، شما باید اطمینان حاصل کنید که این فضا دارای تأسیسات لازم مانند نورپردازی، دستگاه‌های صوتی و تصویری، ساماندهی فضای عمومی و دسترسی به اینترنت است.
 2. طرح غرفه‌ها: شما باید طرح‌های مختلف غرفه‌ها را طبق موضوعات نمایشگاه و نیز نوع کالا یا خدمات در نظر بگیرید. هر غرفه باید دارای جذابیت و قابل‌دسترس باشد و به‌صورت حرفه‌ای طرح‌برده شود.
 3. استخدام کارکنان: شما به تعداد کافی کارکنان موردنظر را استخدام کنید تا در هر غرفه و فضای نمایشگاه حضور داشته باشند.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی در مصلی

 غرفه سازی در نمایشگاه

در متن بالا به این مسئله مهم اشاره کردیم که غرفه‌ها و تصویر ظاهری که از کسب‌وکارتان ارائه می‌دهید تا چه حد می‌تواند جایگاه شما را در نمایشگاه برجسته و مهم نشان بدهد. چیدمانی مناسب در غرفه و استفاده از المان‌های سازنده و مناسب و غرفه سازی به شما امکان بیشتری برای جلوه‌دادن به کسب‌وکار و جذب مشتریان را می‌دهد. استفاده از نورپردازی‌ها و رنگ‌های مناسب یک عمل برنامه‌ریزی‌شده است که باید بر اساس روان‌شناسی کسب‌وکار شما و اصول مناسب روی غرفه پیاده شود. المان‌های بصری جذاب رسانه‌ها را به سمتی که شما هستید می‌کشاند. شرکت آرکا با داشتن تیم حرفه‌ای و تجربهٔ کاری کافی در فرایند رشد و دیده‌شدن شما در نمایشگاه مصلی تهران هم سو و همگام با شماست.همچنین برای اجازه تجهیزات نمایشگاهی درمصلا شرکت آرکا با داشتن کامل ترین تجهیزات آماده و مجهز است.

برای راهنمایی و مشاوره بیشتر درباره غرفه سازی یا اجاره غرفه و تجهیزات نمایشگاهی می توانید با گروه معماری آرکا از طریق شماره های تماس یا اینستاگرام آرکا اقدام نمایید.

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (32) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (71) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (34) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (14)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏