صندلی کارشناسی مناسب

صندلی کارشناسی مناسب

مقدمه

صندلی کارشناسی مناسب، یکی از عناصر کاربردی در اداره‌ها و محیط‌های کاری است. این صندلی منحصر به فرد با طراحی استاندارد خود، به بهترین شکل ممکن از اعضای بدن شما از جمله گردن و ستون فقرات که از آسیب‌پذیرترین نقاط بدن هستند، در حالت‌های مختلف محافظت می‌کند. اگر در طولانی مدت ، طرز نشستن شما نامناسب و غیر استاندارد باشد، در آینده باید با مشکلات متعددی سر و کار دارید. وسیله‌های استاندارد مثل صندلی کارشناسی، انتخاب مناسبی برای طراحی مجموعه‌های کاری و اداری است. با بهره‌گیری از این نوع صندلی، راحتی و آسایش را در طول ساعات کاری برای خود و نیروهایتان به ارمغان بیاوردید.

 آرکا با سال‌ها تجربه در فروش صندلی، در کنار قیمت مناسب صندلی‌های با کیفیت و طراحی بی‌نظیر با رعایت استانداردهای بین‌المللی را فراهم آورده است. در ادامه درباره طراحی و اهمیت استفاده از این محصول گفتگو می‌کنیم، با آرکا همراه شوید.

صندلی کارشناسی مناسب

 

ویژگی‌های منحصر به‌فرد صندلی کارشناسی چیست؟

صندلی کارشناسی از محبوب‌ترین محصولات اداری در بازار است. این محصول خارق‌العاده برخلاف محصولات  قدیمی، صرفاً مکانی برای نشستن شما نیست!

  • این صندلی با شیب و طراحی خاص خود از ارگونومی بدن شما محافظت می‌کند. بیشترین زمان کاری اداره‌ها و محیط‌های کاری حدود 8 الی 10 ساعت است.
  • یک صندلی راحت موجب کاسته شدن از خستگی و فشار کارمندان در ساعات کاری می‌باشد. این  نوع صندلی بر ایمنی و سلامت شما در محیط‌های کاری می‌افزاید. ابعاد و اندازه محصولات تأثیر چشمگیری بر سلامت شما دارد.
  • فرم نشستن شما بر روی سلامتی شما تأثیر می‌گذارد، و این فرم نشستن در گرو صندلی است که از آن استفاده می‌کنید.
  • صندلی کارشناسی مناسب، وضعیت نشستن شما را در حالت‌های مختلف تصحیح می‌کند. با وجود این وسیله در طولانی مدت، ارگونومی بدن شما آسیب نمی‌بیند.

 

برخی از ویژگی‌های خاص صندلی کارشناسی

 

پشتی قابل تنظیم:

صندلی کارشناسی باید دارای پشتی با قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه باشد. این محصول از پشت و کمر شما به بهترین شکل ممکن حفاظت می‌کند.

 

صندلی قابل تنظیم ارتفاع:

قابلیت تنظیم ارتفاع، مهم‌ترین ویژگی صندلی کارشناسی مناسب است.  با تنظیم ارتفاع صندلی مطمئن شوید که پاهایتان به طور کامل روی زمین قرار می‌گیرد.

 

پشتی پشتیبان:

صندلی استاندارد باید دارای پشتی پشتیبان باشد، تا قسمت عقبی از بدن (کمر و لگن) را در حالت صحیح قرار دهد و از ورم و درد عضلانی جلوگیری کند.

 

صندلی با محل قرارگیری پشتیبان لاگ کمر:

برخی از صندلی‌‌های کارشناسی دارای پشتیبان لاگ کمر هستند که بر روی قسمت پایین پشتی صندلی قرار داده می‌شود.

صندلی کارشناسی مناسب مطابق آخرین تغییرات روز صنعت مبلمان تولید می‌گردد. این محصول را جایگزین صندلی‌های معمولی در اداره‌ها و محیط‌های کاری کنید تا محیط از نظر ایمنی در سطحی بالا قرار گیرد.

صندلی کارشناسی مناسب

 

آیا صندلی کارشناسی مناسب، بر روی افزایش کارایی کارمندان و نیروها تأثیر می‌گذارد؟

طبق تحقیقی که در دانشگاه لس‌آن‌جلس بر روی 500 کارمند بانک طی سه ماه انجام شد. به این نتیجه رسیدن که آن دسته از کارمندانی که صندلی کارشناسی با طراحی استاندارد داشتند نسبت به کارمندانی که از صندلی معمولی استفاده می‌کردند 43 درصد عملکرد بهتر و نسبت به قبل خود 27 درصد کارایی بیشتری داشتند.

میزان کارمندانی که از عارضه‌های مثل کمر درد، پا درد، دست ‌درد و گردن‌ درد شکایت داشتند در بین گروه اول که از صندلی کارشناسی استاندارد استفاده می‌کردند، 11 درصد و در گروه دوم که از صندلی معمولی استفاده می کردند 69 درصد بود!

این تفاوت نشان‌گر اهمیت انتخاب درست برای صندلی کارشناسی است.

صندلی کارشناسی مناسب یکی از عوامل تأثیرگذار بر راحتی و کارآیی شخص در محیط‌های کاری است. این  نوع صندلی با ایجاد وضعیتی استاندارد در طولانی مدت از آسیب رسیدن به عضلات و بافت‌های بدن جلوگیری می‌کند.

شاید صندلی یک وسیله چوبی یا فلزی باشد، اما بیشترین تأثیر را بر سلامت شما دارد. تمامی صندلی‌های موجود در بازار نمی‌توانند از ارگونومی بدن شما محافظت کنند.

صندلی کارشناسی مناسب پاسخگوی نیازهای شما است. این  نوع صندلی برخلاف محصولات مشابه تابع استاندارد و اصول ارگونومیک می‌باشد. تمامی مدل‌های این صندلی قابلیت محافظت از سلامتی شما را ندارد. در زمان خرید به مشخصات محصول اهمیت دهید، تا از کیفیت و ایمنی آن مطمئن شوید.

صندلی‌های کارشناسی با قابلیت تنظیم ارتفاع، عرض، عمق طراحی می‌گردند. همچنین دارای یک پشتیبان برای ناحیه کمر و گردن هستند. این قابلیت‌ به کارمندان امکان قرارگیری در محیطی ایمن را می‌بخشد. راحتی در نشستن و تغییر حالت بدن بر تمرکز افراد تأثیر به سزایی دارد.

 

هدف از خرید صندلی کارشناسی 

هدف اصلی افراد از خرید صندلی کارشناسی مناسب تنها ایجاد محیطی راحت و ایمن نیست، بلکه تقویت قدرت تمرکز آن‌ها مد نظر است. موفقیت شما در حوزه‌های مختلف وابسته به فعالیت همکارانتان می‌باشد، و انتخاب یک صندلی می‌تواند به آن‌ها این احساس را دهد که آن‌ها برای شما مهم هستند و همین روی انرژی مثبت فضای کاری و همکاری نیروهایتان تأثیر به سزایی می‌گذارد.

صندلی کارشناسی با پشتیبانی مناسب از ناحیه کمر، گردن و ستون مهره‌ها محافظت می‌کند. در طولانی مدت، محصولات  غیراستاندارد، تهدیدی جدی برای سلامت افراد به حساب می‌آیند. اگر کارمندان آسیب ببینند، کار برای آن‌ها سخت و دشوار می‌شود.

صندلی کارشناسی مناسب با بهبود شرایط بدنی افراد باعث افزایش کارایی آن‌ها می‌شود. همچنین از سلامت روانی آن‌ها در طول زمان محافظت می‌کند. از این‌رو اعضای شرکت نه تنها از نظر قوای جسمانی، بلکه از نظر قدرت تمرکز نیز در سطحی بالا قرار دارند.

 

چرا صندلی کارشناسی مناسب بر عملکرد ما تأثیر دارد؟

صندلی کارشناسی مناسب، یک نوع صندلی کاربردی است که نیاز شما را به محیطی استاندارد و کارمندانی سخت کوش برطرف می سازد. شاید کلمه کارمندان سخت‌کوش به نظر شما در این جمله بی‌معنی باشد، اما واقعاً این نوع صندلی استاندارد بر توانایی افراد تأثیر دارد.

همان‌طور که در مطالب فوق نیز اشاره شد، صندلی‌ها از موقعیت فرد در حالت‌های مختلف حمایت می‌کند. از سوی دیگر این حمایت بر عکس‌العمل و تمرکز آن‌ها نقش دارد. صندلی کارشناسی مناسب، این نوع صندلی کارآمد در محیط‌های کاری است.

در انتخاب این محصول نباید تنها قیمت صندلی مد نظر شما باشد. قیمت پایین و غیر استاندارد بودن محصولات، به شرکت شما آسیب می‌زند. صندلی نامناسب به نیروی انسانی کارآمد ضربه می‌زند.

نیروی انسانی مجرب مهم‌ترین عنصر در تشکیلات شما است. اگر سلامت جسمانی آن‌ها آسیب ببیند، دیگر نمی‌توانند همانند گذشته در حل چالش‌ها مؤثر باشند. از این‌رو راندمان مجموعه شما تا حد قابل توجهی افت پیدا می‌کند.

در انتخاب صندلی کارشناسی مناسب به فاکتورهایی مثل؛ پشتی کمر، قابلیت تنظیم ارتفاع، جنس و مقاومت صندلی و … اهمیت دهید. این شاخصه‌ها معرف قابلیت‌های محصول است.

علاوه بر ارزیابی خصوصیات محصول باید از اعتبار فروشنده در بازار مطمئن شوید. تمامی فروشندگان بازار، اجناس اصل به فروش نمی‌رسانند. قبل از ثبت سفارش خود، نیاز مجموعه را با فروشنده یا کارشناسان فروش در میان بگذارید.

صندلی کارشناسی مناسب

 

سخن پایانی

فروشگاه آرکا یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی برای فروش صندلی ارگونومیک است که انواع صندلی‌های اداری را با استاندارد جهانی ارئه می‌دهد.

گاهی یک انتخاب جزئی تأثیر فوق‌العاده‌ای از خود به جا می‌گذارد و این در گرو تصمیم‌گیری درست شماست. برای راهنمایی و مشاوره بیشتر با کارشناسان آرکا می‌توانید از طریق شماره‌های تماس یا اینستاگرام آرکا اقدام نمایید.

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

کمد دیواری

کمد دیواری

کمد دیواری مقدمه کمد دیواری یکی از اشیای ضروری در هر خانه است که علاوه بر انجام وظایف ذخیره‌سازی، نقش زیبایی‌افزایی در دکوراسیون داخلی را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (32) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (71) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (34) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (14)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏