طراحی داخلی پنت هوس

طراحی داخلی پنت هوس

طراحی داخلی پنت هوس هر کسی را به وجد می آورد. همه آنها به طرز منحصر به فرد و خاصی جالب و جذاب هستند. اگر از طرفداران ایده های لوکس طراحی داخلی هستید، پست زیر را مطمئناً دوست خواهید داشت.

طرح های پنت هاوس لوکس بودن را تعریف می کنند. یک پنت هاوس حداکثر راحتی، حریم خصوصی و محیطی را مشخص می کند که کلاس را مشخص می نماید. پنت هاوس اغلب در سطوح بالاتری از ساختمان ها ساخته می شود و چشم اندازهای دیدنی از محیط اطراف را ارائه می دهد.

برخلاف آپارتمان های سنتی، این خانه ها از کمبود فضا رنج نمی برند و هم تراس دارند و هم بالکن. فضای داخلی آنها راحت و در عین حال پیچیده است. ایده های طراحی همواره و همیشه به یک طرح معاصر پایبند هستند. فضای داخلی و دکوراسیون پنت هاوس باید متناسب با فضا جذاب به نظر برسند. چند ویژگی طراحی وجود دارد که آنها را از آپارتمان های معمولی متمایز می کند و برخی از آنها در زیر توضیح داده شده است.

طراحی داخلی پنت هوس

فضاهای خصوصی در فضای باز

از آنجا که آنها از اتاق های روی پشت بام تکامل یافته اند، فضاهای باز بزرگی در اطراف آنها ایجاد شده است. فضاهای بیرونی اعم از مدرن یا معاصر می توانند بر اساس نیازهای شما طراحی شوند. امروزه بالکن ها که یادآور پنت هاوس های قدیمی است به عنوان فضاهای تراس خصوصی برای ایجاد فضای مناسب عمل می کنند.

فضای تراس باز برای خلاقیت بیشتر است. شما می توانید یک محیط روستایی و خاکی با عناصر تراشیده شده طبیعی و خشن را برای تقلید از فضای باز، مبلمان فرفورژه، گیاهان گلدانی، نور ملایم و تخت های کاشت انتخاب کنید. فضاهای خصوصی استراحت لازم و همچنین آرامش را برای صاحبان فراهم می کنند. علاوه بر این، آنها در زمان های دیگر عرصه مهمانی عالی ایجاد می کنند.

طراحی داخلی پنت هوس

مبلمان نفیس در طراحی داخلی پنت هوس

مبلمان آپارتمان در مدل های طراحی داخلی پنت هاوس شما باید با دقت انتخاب شود تا با فضای داخلی، محیط و الگوهای کف همگام شود. مبل ها و مبلمان دیگر برای اتاق نشیمن را می توان برای ظاهر رسمی تر تقسیم کرد. طاقچه های کوچک و گوشه هایی با صندلی های مختلف، دکوراسیون غیر رسمی را ایجاد می کنند. مبلمان چوبی صیقلی، صندلی های مستطیلی یا دایره ای به مبلمان شما جلوه ای درجه یک می بخشند. انتخاب مبلمان به پنت هاوس ها جلوه ای منحصر به فرد و جذاب می بخشد.

پنت هوس، یک آپارتمان لوکس منحصر به فرد است. آپارتمان های طبقه بالا ظاهری دارند که نباید با وسایل نامناسب مخدوش شوند. مبلمان و طراحی داخلی باید متناسب و هماهنگ باشند. می توانید برای این کار روی طراحان داخلی حساب کنید که استعداد خوبی در طراحی دارند. این سرمایه گذاری ارزشش را دارد. زیرا متخصصان هم برای اجرای خواسته های مشتریان خود آموزش دیده اند و هم با عناصر، الگوها و ترکیب رنگ آشنا هستند.

طراحی داخلی پنت هوس

انتخاب رنگ مناسب

بر خلاف آپارتمان های سنتی که رنگ ها را می توان به طور تصادفی انتخاب کرد. رنگ های پنت هاوس بسته به اینکه برای کدام قسمت از فضای زندگی انتخاب شده اند، بسیار تند یا ملایم هستند. رنگ ها نقش مهمی در طراحی چنین خانه هایی ایفا می کنند. شما می توانید آن را با مبلمان و رنگ دیوار خود تضاد دهید. دیوارهای سفید یا پاستلی به خوبی با مبلمان تیره از جمله قهوه ای و خاکستری در تضاد هستند.

رنگ های خنثی پیچیدگی های بیشتری را به ارمغان می آورند و هرگونه تندی رنگ را متعادل می کنند. متناوباً، حتی می توانید رنگ های خنثی در همه چیز کف، دیوارها، مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی را داشته باشید. گزینه دیگر این است که رنگ های خنثی خاکی را برای دیوارها و سقف خود انتخاب کنید و آن را با رنگ های روشن برای کف تضاد دهید. به هر حال، انتخاب رنگ مناسب می تواند یک طراحی پنت هاوس خوب و هماهنگ را به نمایش بگذارد.

طراحی داخلی پنت هوس

پیچ و تاب راه پله برای طراحی پنت هاوس

راه پله اجباری نیست اما در پنت هاوس های دو طبقه به ظرافت و غنای آن می افزایند. راه پله های پیچ در پیچ زیبا را می توان در داخل یا خارج از خانه قرار داد و بیش از عملکرد، عنصر زیبایی را به ارمغان می آورد. راه پله های پیچ در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است.

طراحی داخلی پنت هوس

نور بر لوکس بودن تأکید می کند

نور همیشه نقش مهمی در هر خانه ایفا می کند. برای خانه های لوکس، روشنایی محیط را به سطح کاملاً متفاوتی می رساند. در پنت هاوس، وسایل و عناصر روشنایی به اندازه خود نور اهمیت دارند. از هرگونه نورپردازی که مکمل طراحی داخلی نباشد خودداری کنید. چراغ های آویز از سقف در قسمت اصلی، لامپ های بلند ایستاده، چراغ های LED ظریف که در سقف های کاذب گنجانده شده اند وقتی به خوبی طراحی شوند، مکمل یکدیگر هستند. با توجه به حجم زیاد فضا، نورپردازی در پنت هاوس می تواند یک پیشنهاد جذاب باشد.

با این حال، این نیز جایی است که باید در آن زیاده روی نکرد. سایه و نور فضای یکسانی در پنت هاوس دارند و می توانند طراحی دکوراسیون داخلی خانه را دگرگون کنند. اتاق خواب ها می توانند به خوبی با چراغ های رومیزی کار کنند. بالکن ها و تراس ها با چراغ های رشته ای و آویزهای سقفی به خوبی کار می کنند. طراحی نورپردازی باید مدرن و نوآورانه باشد، بدون اینکه از حد بگذرید.

طراحی داخلی پنت هوس

پنجره ها و درها برای طراحی پنت هاوس

با یک فضای بزرگ پنت هاوس، درها و پنجره های بزرگی برای ورود باد به وجود می آید. پنجره های بدون قاب که بزرگ هستند و از کف تا سقف نصب می شوند، برای پنت هاوس عالی هستند. بسته به نوع ظاهری که سعی می کنید به آن برسید، قاب های جایگزین نیز به همان خوبی کار می کنند. علاوه بر اینکه اتاق ها مجلل به نظر می رسند، مناظر اطراف را نیز به نمایش می گذارند. رنگ های ساده در درها و پنجره ها بدون هیچ گونه تضاد شدید، محصور در شیشه خانه را به نمایش می گذارند و به نوبه خود لوکس و جذاب هستند.

طراحی داخلی پنت هوس

اتاق ها را تزئین کنید

برخلاف آنچه در آپارتمان ها انجام می دهیم، اتاق های پنت هاوس نباید به آن خاطر پر شوند. پنت هاوس ها دارای چشم انداز منحصر به فردی هستند و آنچه که با آن مزین شده اند نیز باید به خوبی اندیشیده شود. سفارشی سازی نقش مهمی در پنت هاوس دارد. از انتخاب اثاثیه ای که به خوبی در فضاهای نشیمن و غذاخوری ادغام می شوند تا تزئین کف و سقف به گونه ای که یکدیگر را خنثی می کنند، دیوارهای حمام تا نصب لوازم زرق و برق دار و گران قیمت، انتخاب هایی مانند اینها به خانه هویت می بخشد.

پنت هاوس ها از «عمارت در آسمان» تا تبدیل شدن به املاک ارزشمندی که ارزش پول واقعی دارند، فاصله زیادی داشته اند. اغلب ساختمان های نمایشی به حساب می آیند، گران تر هستند، دارای امکانات بیشتری هستند و چشم اندازهای باورنکردنی را ارائه می دهند. آنها نمایی از دنیای لوکس م باشند جایی که راحتی با مقدار زمان، تلاش و هزینه در ایجاد فضایی واقعاً لوکس و جذاب تعریف می شود.

طراحی داخلی پنت هوس

گروه معماری آرکا

گروه معماری آرکا با سال ها تجربه در زمینه طراحی داخلی، هر نوع سبک مورد پسند را به بهترین نحو اجرا و پیاده سازی می نماید. 

نخست گروه آرکا نیازها و الویت های شما را به خوبی درک می نماید و با تبحر زیاد اقدام به طراحی می نماید. بعد از این که طرح مورد تأیید مشتری قرار می گیرد. اقدامات بعدی و مورد لزوم با سرعت و با کیفیت بالا به اجرا در می آیند. لازم به ذکر است که گروه معماری آرکا تمامی کارهای پروژه را از صفر تا صد به عهده می گیرد و پروژه را به صورت تمام و کمال تحویل می دهد.

سایر فعالیت های گروه آرکا

شرکت آرکا در کلیه زمینه های ساخت و ساز اعم از مدیریت پیمان، معماری داخلی، دکوراسیون داخلی، مشارکت در ساخت، پارتیشن بندی و بازسازی فعالیت گسترده ای دارد. 

فعالیت های دیگر آرکا شامل غرفه سازی، اجاره غرفه، اجاره تجهیزات نمایشگاهی، برگزاری نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه مجازی، برگزاری مراسم اداری، ایونت، کنفرانس، سمینار، فروش مبلمان اداری و … می شود. 

سایت فروشگاه تجهیزات نمایشگاهی و فروشگاه فروش میز، صندلی و کمد آرکا یکی از کامل ترین و مجهزترین سایت های فروشگاهی در این عرصه می باشند. 

در صورت تمایل می توانید از مشاوره های طراحان و دکوراتورها و … شرکت آرکا بهره مند گردید. 

تماس با ما 

ارتباط با گروه معماری آرکا از طریق شماره های تماس و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام آرکا میسّر و امکان پذیر است.

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

دکوراسیون داخلی

رنگ سقف در طراحی داخلی

رنگ سقف در طراحی داخلی رنگ سقف، یکی از تأثیر گذار‌ترین عنصر در زیبایی و کمال سبک طراحی داخلی است. بی توجهی به آن می‌تواند

ادامه مطلب »
ایده برای روف گاردن

ایده برای روف گاردن

ایده برای روف گاردن مقدمه با ایده های مناسب برای روف گاردن و طراحی ساختمان به صورت متفکرانه و خلاقانه، یک روف گاردن می تواند

ادامه مطلب »
راهنمای غرفه سازی نمایشگاه

راهنمای غرفه سازی نمایشگاه

راهنمای غرفه سازی نمایشگاه مقدمه ایجاد و سازماندهی غرفه نمایشگاهی می تواند کار دشواری باشد. اگر تجربه زیادی در صنعت نمایشگاه و غرفه سازی نداشته

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (31) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (69) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (32) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (13)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏