دکوراسیون ترند سال 2022

دکوراسیون ترند سال 2022

دکوراسیون ترند سال 2022 بر خلاف سال های گذشته از  ظاهری مناسب و زیبا  برخور دار هستند. در واقع می توان گفت دکوراسیون داخلی در سال 2022 با یک سبک عامه پسند و رایج رو به رو می باشد. تا حدودی سبک کلاسیک و قدیمی وارد این سبک از دکوراسیون شده است.

از مهم ترین و جذاب ترین موضوعات معماری ترند یا مد شدن است. در ادامه  همراه ما باشید تا با بررسی ترند های دکوراسیونی که طراحان دکوراسیون  ارائه داده اند بیشتر با این سبک آشنا شویم.

دکوراسیون ترند سال 2022

رنگ بندی طبیعی و خنثی

در دکوراسیون سال 2022 بیشتر با رنگ های طبیعی و خنثی سر و کار داریم. همچنین طراحی به سبک کلاسیک بسیار مطرح می شود. در این سبک از دکوراسیون با حضور قدرتمند رنگ هایی مانند : رنگ بژ، سفید، قهوه ای و خاکستری رو به رو هستیم و همچنین سایه هایی از رنگ سبز. رنگ سبز به فضای خانه طراوت و روح هدیه می دهد. در واقع استفاده از سایه هایی از رنگ سبز روشی مناسب برای افزودن رنگ های  ظریف و لطیف به محیط خانه است.

دکوراسیون ترند سال 2022

طرح های قدیمی اما دلنشین

استفاده از طرح های قدیمی به میزان اندک در این سبک فضای خانه را دلنشین و زیبا می کند. برای داشتن فضایی روشن می توان از ترکیب رنگ هایی مانند پرتقالی مایل به قرمز و رنگ های سرد و گرم استفاده کرد. همچنین شما می توانید از مبل راحتی قدیمی هم استفاده کنید.

دکوراسیون ترند سال 2022

استفاده از مبلمان با گوشه های گرد

یکی از مهم ترین وسایل در دکوراسیون منزل مبلمان است. استفاده از مبلمانی با گوشه گرد هم ظرافت و لطافت به منزل می دهد و همچنین حس زندگی بیشتری را به خانه تزریق می کند. وسایلی با گوشه های گرد مکمل مناسبی برای وسایل گوشه دار و لبه تیز هستند. همچنین فضای رمانتیکی را در منزل ایجاد می کند.دکوراسیون ترند سال 2022

طرح ها و وسایل مخملی

پارچه های مورد استفاده در سبک دکوراسیون سال 2022 جنس های نرمی دارند. یکی از این جنس پارچه ها، پارچه های مخمل هستند که علاوه بر زرق و برق ویژه به فضای داخل خانه روحی تازه می بخشند. پارچه های مخمل از جذابیت خاصی برخور دار هستند که ایده ای مناسب برای به کارگیری در اتاق های نشیمن می باشند.

دکوراسیون ترند سال 2022

استفاده از گل و گیاه در دکوراسیون

طراحی الهام گرفته از طبیعت در این سبک نه تنها مکمل خوبی برای رنگ قهوه ای وچوب های طبیعی است. بلکه دیدن رویش گیاهان حس عمیقی از سر زندگی و نشاط را برای خا نه هایتان به ارمغان می آورد. از سویی هم حضور گیاهان در منزل به تصفیه هوا کمک می کنند.

دکوراسیون ترند سال 2022

فضا های چند منظوره

استفاده از فضا های داخلی تک کاربردی بسیار قدیمی شده است. در این سبک از دکوراسیون می توان با استفاده از طرح های نوین از جای جای اتاق نهایت استفاده را برد.  

دکوراسیون ترند سال 2022

تزئینات دست ساز

خانه ای که در آن زندگی می کنیم نه تنها محل سکونت ماست بلکه معرف ما وعلایق و هویتمان نیز می باشد. دکوراسیون سال 2022 به سمتی قدم گذاشته که تزئینات دست ساز که حاصل ذهن و روحی خلاق است بیشتر از قبل مورد استفاده قرار گرفته است. 

هنر ها و صنایع دستی همیشه یاد آور روز های خوب و حسی دل نشین برای اکثر افراد می باشد و از این وسایل برای الهامی نو استفاده کنیم. به نقل از طراحان دکوراسیون، تزئینات دست ساز در ترند های دکوراسیون 2022 بسیار مطرح خواهند بود.

دکوراسیون ترند سال 2022

دکور مناسب

در این سبک دکورها به سمت شیشه و آینه می روند. دیوارها و دکوری های شیشه ای از جمله ترند های سال 2022 محسوب می شود. سعی کنید در این دکوراسیون از اکسسوری های پلاستیکی استفاده نکنید.

دکوراسیون ترند سال 2022

اکسنت هایی با رنگ مشکی

در ترند های دکوراسیون سال 2022 از رنگ مشکی بسیار استفاده می شود. هر چند در مقادیر اندک مورد استفاده قرار می گیرد اما رنگ مشکی از جذابیت و نیرومندی خاصی در دکوراسیون  برخوردار است.

دکوراسیون ترند سال 2022

طرح های کفپوش نوستالژی

کفپوش هایی با طرح های هفت و هشت از جذاب ترین کفپوش های ترند سال 2022 محسوب می شوند. علاوه بر این بسیاری از طرح های هندسی نیز در حال بازگشت به ترند های دکوراسیون هستند. برای استفاده از کفپوش ها در مقیاس بزرگ تر و بیش تر از پالت هایی با رنگ خنثی استفاده کنید.دکوراسیون ترند سال 2022

ترند هایی مثل دیوار سفید رنگ

استفاده از دیوار هایی با رنگ آمیزی سفید همراه با خطوط باریک یاد آور طرح مدرن در قرون وسطی می باشد. اگر به دنبال دکوراسیون شیک و زیبا هستید به دنبال دیوار هایی با رنگ سفید و ساده  بروید. همچنین اگر خواهان رنگ های خنثی در دکوراسیون هستید برای جلوه ی بیش تر آنها در سرتا سر خانه برای دیوار ها از رنگ سفید استفاده کنید. با این کار وسایل برجسته تر و زیبا تر جلوه می کنند.

دکوراسیون ترند سال 2022

سبک طراحی ژاپنی

یکی از آرام بخش ترین و دل نشین ترین ترند های سال 2022 طراحی و خلق فضاهای داخلی به سبک طراحی ژاپنی می باشد. تأکید این سبک طراحی به سبک مینیمالیسم و ساده گرایی در عین حال زیبایی و آرامش است. به گفته طراحان دکوراسیون برای بهره مندی از این سبک در طراحی دکوراسیون نظم و تعادل را در الویت طراحی قرار دهید. همچنین می توانید با بهره گیری از رنگ های خنثی، خطوط صاف و  تلفیق آنها  با رنگ سبز گیاهان، دکوراسیون مد نظرتان را بیافرینید.

دکوراسیون ترند سال 2022

سخن پایانی

تفاوتی ندارد که محل سکونت شما کجاست یا اینکه لزومی ندارد به دنبال خلق  منزلی با سبک دکوراسیون مطابق با عکس صفحات مجلات باشید. بلکه هدف از این مقاله در این سبک تنها دادن سرنخی به تمامی شما عزیزان است که خانه ای با سبک دلخواهتان بیافرینید که موجب آرامش و تسکین روح و جسمتان باشد. فضایی دل نشین که بهترین و ناب ترین لحظات زندگیتان را در آنجا سپری می کنید.

تزئینات دست ساز خانه ای که در آن زندگی می کنیم نه تنها محل سکونت ماست بلکه معرف ما وعلایق و هویتمان نیز می باشد. دکوراسیون سال 2022 به سمتی قدم گذاشته که تزئینات دست ساز که حاصل ذهن و روحی خلاق است بیشتر از قبل مورد استفاده قرار گرفته است.  هنر ها و صنایع دستی همیشه یاد آور روز های خوب و حسی دل نشین برای اکثر افراد می باشد و از این وسایل برای الهامی نو استفاده کنیم. به نقل از طراحان دکوراسیون، تزئینات دست ساز در ترند های دکوراسیون 2022 بسیار مطرح خواهند بود.

گروه معماری آرکا

گروه معماری آرکا با سال ها تجربه در زمینه دکوراسیون داخلی، هر نوع سبک مورد پسند را به بهترین نحو اجرا و پیاده سازی می نماید.  

نخست گروه آرکا نیازها و الویت های شما را به خوبی درک می نماید و با تبحر زیاد اقدام به طراحی می نماید. بعد از این که طرح مورد تأیید مشتری قرار می گیرد. اقدامات بعدی و مورد لزوم با سرعت و با کیفیت بالا به اجرا در می آیند. لازم به ذکر است که گروه معماری آرکا تمامی کارهای پروژه را از صفر تا صد به عهده می گیرد و پروژه را به صورت تمام و کمال تحویل می دهد.

سایر فعالیت های گروه آرکا

شرکت آرکا در کلیه زمینه های ساخت و ساز اعم از مدیریت پیمان، معماری داخلی، دکوراسیون داخلی، طراحی دکوراسیون خانگی، مشارکت در ساخت، طراحی داخلی، طراحی ویلا، طراحی دکوراسیون تجاری، بازسازی ساختمان و پارتیشن بندی فعالیت گسترده ای دارد. فعالیت های دیگر آرکا شامل غرفه سازی، اجاره غرفه، اجاره تجهیزات نمایشگاهی، برگزاری نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه مجازی، برگزاری مراسم اداری، ایونت، کنفرانس، سمینار، فروش مبلمان اداری و … می شود.

سایت فروشگاه تجهیزات نمایشگاهی و فروشگاه فروش میز، صندلی و کمد آرکا یکی از کامل ترین و مجهزترین سایت های فروشگاهی در این عرصه می باشند.

در صورت تمایل می توانید از مشاوره های طراحان و دکوراتورها و … شرکت آرکا بهره مند گردید.

تماس با ما

ارتباط با گروه معماری آرکا از طریق شماره های تماس و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام آرکا میسّر و امکان پذیر است.

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

آلاچیق

مدل های آلاچیق

مدل های آلاچیق مدل های آلاچیق، تنوع در ساخت آلاچیق را به عنوان مکانی برای استفاده بیشتر از فضای بیرونی و هوای آزاد در دکوراسیون

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (31) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (69) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (32) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (13)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏