انواع مدل های دکوراسیون رستوران

انواع مدل های دکوراسیون رستوران

انواع مدل های دکوراسیون رستوران بر پایه عواملی مانند فضا، ایده و کاربری طراحی می شوند. این عوامل در پیاده سازی و اجرای هر طرحی در دکوراسیون رستوران مد نظر قرار می گیرند. دکوراسیون رستوران شامل دو بخش طراحی داخلی و خارجی می شود. طراحی داخلی بخش ها و فضاهای داخلی رستوران را در بر می گیرد و طراحی خارجی به نما، تابلو و سردر رستوران می پردازد.

مدل های دکوراسیون رستوران می توانند سبک های گوناگونی داشته باشند که با توجه به نوع غذا و شیوه سرو غذا در هر رستوران طراحی می شوند. این سبک ها می توانند مدرن، لاکچری، کلاسیک، سنتی و غیره باشند.

طراحی داخلی و طراحی خارجی رستوران کاملا به هم مرتبط و مکمل هم می باشند. در صورتی که در طراحی داخلی رستوران از سبک مدرن استفاده شود در طراحی خارجی هم باید همین سبک پیاده شود. در صورتی که در طراحی داخلی رستوران، سبک کلاسیک یا سنتی به کار رفته باشد ظاهر و نمای رستوران هم باید همین سبک ها را نمایان سازد.  

یکی دیگر از عواملی که در طراحی انواع مدل های دکوراسیون رستوران تأثیر گذار می باشد محل قرار گیری رستوران است. این که رستوران در داخل شهر قرار گرفته، یا در خارج از شهر در جاده بین شهری، یا در کنار ساحل و یا در کوهستان در طراحی دکوراسیون رستوران بسیار حائز اهمیت می باشد.

طراحی دکوراسیون رستوران و همین طور بازسازی رستوران تا حد زیادی با نوع کاربری رستوران نیز در ارتباط می باشد. کاربری رستوران ها متفاوت هستند به عنوان مثال برخی از رستوران ها غذا را سر میز سرو می کنند و برخی دیگر سلف سرویس هستند. هر رستوران با توجه به نوع کاربری که دارد از بخش های متنوعی تشکیل می شود.     

انواع مدل های دکوراسیون رستوران 

دکوراسیون رستوران
دکوراسیون رستوران
دکوراسیون رستوران
دکوراسیون رستوران
دکوراسیون رستوران
دکوراسیون رستوران
دکوراسیون رستوران
دکوراسیون رستوران
دکوراسیون رستوران
دکوراسیون رستوران
دکوراسیون رستوران
دکوراسیون رستوران
دکوراسیون رستوران
دکوراسیون رستوران
دکوراسیون رستوران
دکوراسیون رستوران

گروه معماری آرکا با سابقه درخشان در طراحی دکوراسیون رستوران آماده هر گونه همکاری و مشاوره می باشد.

شرکت آرکا سال هاست که در زمینه های گوناگونی مانند دکوراسیون رستوران، بازسازی رستوران، ساخت انواع پارتیشن اداری، طراحی دکوراسیون داخلی، مدیریت پیمان و مشارکت در ساخت فعالیت می کند و در تمام این زمینه ها می تواند شما را همراهی نماید.  

ارتباط با گروه معماری آرکا از طریق شماره های تماس و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام آرکا امکان پذیر می باشد.  

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

تکنولوژی در صنعت ساختمان

تکنولوژی در صنعت ساختمان

تکنولوژی در صنعت ساختمان تکنولوژی در صنعت ساختمان در طراحی ساختمان به منظور افزایش سرعت ساخت، سبك سازی، افزایش عمر مفید، کاهش هزینه ها و

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (32) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (71) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (34) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (14)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏