ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان

ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان

ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان یکی از روش های معرفی محصولات و برندهای مختلف در نمایشگاه های متنوع می باشد. برای این امر برگزارکنندگان نیاز به اتاقک هایی دارند که سیار بوده و امکان جمع آوری و برپایی مجدد را داشته باشند. به همین خاطر از ابزاری تحت عنوان غرفه استفاده می شود. متقاضیان خرید این ابزار کاربردی، باید به افرادی مراجعه کنند که در زمینه غرفه سازی فعالیت دارند. در این مقاله به بررسی انواع غرفه و کاربردهای آن و نیز موارد اثر گذار بر قیمت غرفه ها می پردازیم.

غرفه نمایشگاهی

معرفی تأثیر غرفه نمایشگاهی

در دنیای امروز یکی از شیوه ‌های معتبر برای گسترش تجارت نمایشگاه ‌های مختلف است. بر همین اساس بعضی از افراد اعتقاد دارند که به کار بردن ابزارهایی همچون غرفه سازی ممکن است نقش بسزایی در ایجاد اعتماد و گسترش یک برند تجاری داشته باشد. با توجه به اینکه یک غرفه نمایشگاهی کالاهای خاصی را در معرض نمایش قرار می دهد و باعث جذب مخاطب می گردد. می توان گفت که نقش بسزایی در برجسته سازی کالای شما نسبت به دیگر همکاران تجاری در دید مخاطبان دارد.

باید دقت داشته باشید که ساخت غرفه نمایشگاهی به گونه ای باشد که شما را به اهداف تان برای عرضه کالا برساند. همچنین یک طراح غرفه باید مواد اولیه ساخت را به خوبی بشناسد تا بتواند نسبت به ساخت غرفه ارزان جهت جذب مخاطبین اقدام نماید.

غرفه نمایشگاهی

خصوصیت های چیدمان یک غرفه مناسب

چیدمان غرفه ها باید به شکلی در نظر گرفته شود که علاوه بر ایجاد زیبایی ظاهری، دارای عملکرد متناسبی هم باشد. کاربرد بالایی برای بازدیدکننده ها و همچنین برگزارکنندگان نمایشگاه داشته باشد. در زیر می‌توانید دیگر ویژگی های مهم برای طراحی غرفه نمایشگاهی را مشاهده کنید.

نحوه ساخت و تزئین غرفه باید موجب جلب توجه مراجعین نسبت به کالاها گردد.

چیدمان کالاها به شکلی باشد که از هرکدام حداقل یک نمونه در غرفه قرار گیرد.

خلوت بودن غرفه باعث جذابیت بیشتر آن می‌شود. همچنین می توانید از فضا و مکان موجود نهایت بهره‌ وری را داشته باشید.

برپایی یک غرفه باید به سادگی صورت بگیرد. این نکته را فراموش نکنید که برای ساخت غرفه ارزان، کیفیت قربانی کمیت نشود.

یک غرفه ایده آل باید دارای قسمت هایی جهت قرار دادن کارتون های خالی و یا محصولات اضافه باشد. همچنین مکانی برای غذا خوردن و استراحت داشته باشد.

یک غرفه ایده آل، باید قسمتی را برای نمایش فیلم و اسلاید های کالاها و محصولاتی همچون انواع ماشین آلات تعبیه کند. زیرا امکان قرار دادن این محصولات در غرفه به خاطر بزرگی وجود ندارند.

می‌توانید برای ارائه برخی از کالاها از ابزاری مانند ویترین در غرفه خود استفاده کنید.

سعی کنید در محل نمایشگاه صندلی های اضافه قرار ندهید تا از شلوغ شدن غرفه جلوگیری شود.

در ساخت یک غرفه ارزان باید به زیبایی و ترکیب رنگ آن نیز توجه گردد.

غرفه نمایشگاهی

معرفی انواع غرفه

غرفه ها از نظر نوع قرار گیری و کاربرد هایی که دارند، دارای دسته بندی های مختلفی هستند. از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

لاینر استند یا غرفه معمولی

مدل های غرفه نمایشگاهی معمولی از سه قسمت به دیگر دیواره های غرفه وصل شده اند.  یک قسمت خالی را برای مشاهده بازدیدکنندگان ایجاد می کند. به همین علت معروف هستند به غرفه یک بَر. غرفه معمولی بخاطر سادگی، موجب ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان می شود.

غرفه نمایشگاهی

کرنر استند یا غرفه نبشی

همانطور که از نام آن ها پیداست، برای گوشه های سالن مورد استفاده قرار می گیرند. مدل های غرفه نمایشگاهی نبشی از دو قسمت به دیواره های همجوار وصل شده اند. دو سمت دیگر آن خالی بوده و مناسب بازدید کالاها می باشند. ساختن این نوع غرفه پیچیدگی های خاص خود را دارد. به همین علت هزینه آن بیشتر می شود. نام دیگر این غرفه ها دو بَر و یا دو نبش است.

غرفه نمایشگاهی

غرفه انتهایی یا شبه جزیره‌ای

مدل های غرفه نمایشگاهی شبه جزیره ای دارای ۳ قسمت مخصوص تماشای بازدید کنندگان هستند. فقط یک طرف آن پوشیده می شود. به همین خاطر محبوبیت بالایی داشته و موجب توجه بیشتر بازدیدکنندگان می‌شوند. نام دیگر این غرفه ها سه بَر است.

غرفه نمایشگاهی

در نهایت غرفه جزیره‌ای

مدل های غرفه نمایشگاهی جزیره ای امکان تماشای محصولات را برای بازدیدکنندگان از هر چهار طرف فراهم می کند. بدین ترتیب دسترسی بالایی را برای آنها در نظر می گیرد. همین امر موجب محبوبیت بیشتر این نوع غرفه می گردد.

در نهایت می ‌توان به این نتیجه رسید که در صورت درخواست ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان، شما صاحب یک غرفه خطی یا معمولی می شوید.

غرفه نمایشگاهی

معرفی موارد اثر گذار بر تعیین قیمت غرفه

مکانی که نمایشگاه در آن برگزار می شود

ابعاد و اندازه غرفه

نوع ساخت و ساز غرفه

حجم مواد اولیه برای ساخت قفل مانند ام دی اف، شیشه، فلز که در ساخت غرفه ارزان مؤثر است

نوع رنگی که برای زیبا سازی غرفه استفاده می‌شود

مدل نوشتار های موجود در غرفه

انواع ابزار ها و تجهیزات مورد استفاده برای نورپردازی غرفه

تنوع محصولات جانبی و اِکسسوری های مورد استفاده در غرفه

در واقع در ساخت غرفه نمایشگاهی تمامی موارد بالا تأثیر مستقیم دارند. به عنوان مثال مواد اولیه ممکن است دارای قیمت های مختلف باشند. و هرچه جنس مرغوب تری در ساخت غرفه استفاده شود، ممکن است قیمت محصول را افزایش دهد.

در نهایت می توان گفت که برگزاری یک نمایشگاه، بستگی مستقیم به غرفه بندی و شیوه چیدمان غرفه ها دارد. همچنین در صورتی که قصد خرید غرفه با قیمت مناسب را داشته باشید. می توان برای ساخت غرفه از متریال ساده تر و با هزینه کمتر استفاده کرد. علاوه بر این بسته به نوع کاربردی که برای غرفه در نظر دارید می توانید از مدل های مختلف آن بهره ببرید. و با توجه به محیط نمایشگاه سفارش ساخت آنها را بدهید.

غرفه نمایشگاهی

گروه معماری آرکا

گروه معماری آرکا دارای سال ها تجربه در زمینه غرفه سازی، طراحی غرفه نمایشگاهی، اجاره غرفه و اجاره تجهیزات نمایشگاهی می باشد.

نخست گروه آرکا نیازها و الویت های شما را به خوبی درک می نماید و با تبحر زیاد اقدام به طراحی سبک مورد نظر می نماید. زمانی که طرح مورد تأیید مشتری قرار می گیرد، اقدامات بعدی و مورد لزوم را با سرعت و با کیفیت بالا به اجرا در می آورد. لازم به ذکر است که گروه معماری آرکا تمامی کارهای پروژه را از صفر تا صد به عهده می گیرد و پروژه را به صورت تمام و کمال تحویل می دهد.  

سایت فروشگاه تجهیزات نمایشگاهی و فروشگاه فروش صندلی آرکا یکی از کامل ترین و مجهزترین سایت های فروشگاهی در این عرصه می باشند.   

سایر فعالیت های گروه معماری آرکا

همچنین شرکت آرکا در کلیه زمینه های ساخت و ساز اعم از مدیریت پیمان، پارتیشن بندی، مشارکت در ساخت، فروش مبلمان اداری، بازسازی و … فعالیت گسترده ای دارد. در صورت تمایل می توانید از مشاوره های طراحان و دکوراتورها و … شرکت آرکا بهره مند گردید.

تماس با ما 

ارتباط با گروه معماری آرکا از طریق شماره های تماس و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام آرکا میّسر و امکان پذیر است.

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

طراحی ویلا

طراحی ساختمان ویلایی

طراحی ساختمان ویلایی ویلا به ساختمان ­های بزرگ و اقامتگاهی در حومه شهر یا ییلاق­ ها در طراحی ویلا گفته می شود. این ساختمان ها

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (31) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (69) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (32) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (13)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏