ساخت غرفه نمایشگاهی

ساخت غرفه نمایشگاهی

ساخت غرفه نمایشگاهی از مهم ترین اقداماتی است که در فضای محدود نمایشگاه مد نظر قرار می گیرد. امروزه در فضای نمایشگاه برای نشان دادن کسب و کارهای مختلف از غرفه سازی استفاده می شود.

با استفاده از طراحی غرفه های مدرن و جدیدی که با خلاقیت زیادی همراه است مشتریان بیشتری به برند مورد نظر توجه می کنند. بازاریابی و تبلیغات در شکل بهتری ادامه می یابد.

بر خلاف تصور خیلی از افراد ساخت و طراحی غرفه به آسانی صورت نمی گیرد. بلکه غرفه سازی نمایشگاهی نیاز به مهارت خاصی دارد. که با این اقدام معرفی محصولات به شکل بهتری صورت می گیرد. 

غرفه نمایشگاهی

 

اهمیت ساخت غرفه نمایشگاهی 

با طراحی غرفه نمایشگاهی مناسب مشتریان فضای مورد نظر را جذاب و زیبا می بینند. تمایل بیشتری به استفاده از محصولات پیدا می کنند.

با ساخت غرفه جذاب مشتریان ترغیب به استفاده از خدمات غرفه مورد نظر می شوند.

در نمایشگاه هایی که برگزار می شوند فضای محدودی برای نمایش تبلیغات و برندسازی وجود دارد. به همین دلیل در این فضا از ساخت غرفه نمایشگاهی استفاده می شود. تا کسب و کارهای مورد نظر در مکان مشخصی معرفی شوند.

با توجه به علاقه شرکت های مختلف برای حضور در نمایشگاه های متفاوت، فضای محدودی برای معرفی کسب و کارهای مختلف به هر شرکتی تعلق می گیرد. به همین دلیل در این فضا معرفی کل مجموعه امکان پذیر نیست.

با ساخت غرفه نمایشگاهی و استفاده از پارتیشن بندی های خاص در فضای محدودی از نمایشگاه اطلاعات جامعی از کسب و کار قرار داده می شود. بازدیدکنندگان با مشاهده بخش های مختلف غرفه به دنبال آشنایی بیشتر با خدمات شرکت مورد نظر هستند. با ساخت غرفه نمایشگاهی تبلیغات مؤثرتر انجام می شود.

غرفه نمایشگاهی

 

موارد مهم در ساخت غرفه نمایشگاهی 

در ساخت غرفه نمایشگاهی طراحان داخلی از اشکال و طرح های جذابی استفاده می کنند تا غرفه ها متفاوت و زیبا نشان داده شوند. نوع نمایشگاه از مهم ترین مواردی است که در طراحی غرفه نمایشگاهی مد نظر قرار می گیرد.

ساخت غرفه در یک مکان متفاوت تر از مکان های دیگر است. بر اساس قوانین محل نمایشگاه و نوع نمایشگاه تفاوت هایی بین غرفه ها وجود دارد. طراحان با تجربه به این قوانین دقت می کنند و ساخت غرفه نمایشگاهی را با شناخت کامل فضا انجام می دهند.

غرفه نمایشگاهی

 

نحوه ساخت غرفه نمایشگاهی

امکانات فضای نمایشگاه در ساخت غرفه های متفاوت و زیبا تأثیر دارد. امروزه از شیوه های نوین و خاص در ارتباط با ساخت غرفه نمایشگاهی استفاده می شود تا اقدامات اجرایی به شکل بهتری انجام پذیرد. دیزاین و طراحی غرفه در کارگاه های اختصاصی انجام می شود. در این زمینه از تجهیزات مدرنی به کار گرفته می شود تا ساخت غرفه به شکل بهتری ادامه یابد.

برنامه ریزی دقیق و استفاده از ایده های خلاق و جدید در زمینه ساخت غرفه نمایشگاهی اهمیت دارد. طراحان در صورت نیاز برند یک شرکت را با شکل ها و ماکت های مختلفی به نمایش می گذارند. تا در فضای نمایشگاه، لوگوی مورد نظر شناخته شود و بازدیدکنندگان بیشتری را به مشاهده غرفه جذب کنند.در این طراحی به نیاز شرکت توجه زیادی می شود. بر اساس اهداف کسب و کار طراحی غرفه انجام می پذیرد.

غرفه نمایشگاهی

 

طراحی غرفه نمایشگاهی شامل چه مواردی می شود؟

یکی از اصول مهمی که در فرآیند غرفه سازی مد نظر نیروهای متخصص قرار می گیرد مربوط به طراحی غرفه است. طراحی درون غرفه از مهم ترین اقداماتی است که توسط کارشناسان و نیروهای متخصص در نظر گرفته می شود. چیدمان درست و کاربردی فضای غرفه به شکل هوشمندانه و عالی انجام می پذیرد.

در حال حاضر در شرکت های با سابقه از نرم افزارهای پیشرفته در ساخت غرفه نمایشگاهی استفاده می شود تا طراحی به شکل بهتری انجام پذیرد.استفاده از غرفه به تنهایی اقدامی مؤثر برای برندسازی کسب و کار نمی باشد. بلکه طراحی غرفه و ساخت آن به شکل بهتر و متفاوت این کار را آسان می کند.

با توجه به مساحت غرفه طراحی انجام می شود و در ساخت غرفه های نمایشگاه کارهای اجرایی خاصی مد نظر قرار می گیرد. بدین ترتیب در هزینه افراد صرفه جویی شود و در کمترین زمان ممکن غرفه ها آماده تحویل می گردند.با در نظر گفتن طراحی و اِلمان های جذاب، مشتریان راحت تر می توانند غرفه را تشخیص دهند. مشتریان جذب غرفه هایی می شوند که توانایی و تخصص بیشتری را در فضای محدود به کار می برند.

غرفه نمایشگاهی

 

تجهیزات نمایشگاهی 

از تجهیزات نمایشگاهی خاصی در غرفه ها استفاده می شود تا فضای مورد نظر متفاوت و جذاب به نظر برسد. به عنوان مثال در این غرفه ها از تجهیزات مدرن نورپردازی خاصی استفاده می شود.

 در فضای غرفه، مبلمان اداری و تلویزیون های بزرگ یا کوچک به کار می روند. بدین نحو اطلاعاتی از برند و کسب و کار را از طریق این نمایشگرها به تصویر می کشند تا آگاهی مشتریان از برند افزایش یابد. اجاره لوازم و تجهیزات نمایشگاهی یکی از راه های مؤثر برای کاهش هزینه ها می باشد. 

غرفه نمایشگاهی

 

دکوراسیون غرفه های نمایشگاهی 

لازم است در دکوراسیون داخلی غرفه از رنگ های جذاب و گرمی استفاده شود تا محصولات بیشتر نمایان گردند. البته استفاده نادرست از رنگ هماهنگی فضا را از بین برده و مانع از دیده شدن کسب و کار موفق شرکت می شود.در برخی موارد با نمایش دادن فیلم و انیمیشن هایی که مرتبط با کسب وکار مورد نظر هستند. مشتریان بیشتری ترغیب به دریافت اطلاعات از کسب و کار خاصی می شوند.

نقاشی غرفه ها، نصب کردن تجهیزات مختلف خاص در غرفه اهمیت دارد. می توان نصب پارکت را در غرفه انجام داد، تابلوهای تبلیغاتی را در فضاهای مناسبی قرار می دهند. غرفه سازی نمایشگاهی تنها ساخت چهارچوب غرفه نیست. بلکه تمامی رنگ آمیزی های فضا، کارهای تزئیناتی مورد نظر از طریق شرکت طراحی کننده غرفه انجام می پذیرد.

غرفه نمایشگاهی

 

محل قرارگیری تجهیزات نمایشگاهی 

تجهیزات درون غرفه لازم است در فضا و مکان صحیحی قرار بگیرند. تا بازدید کننده ها با مشاهده غرفه و ورود به بخش مورد نظر بتوانند به آسانی به بخش و قسمت های مورد علاقه رفته و از فضای متنوع و جذاب غرفه استفاده کنند.

در طراحی غرفه تعیین فضایی برای مشاهده محصولات و معرفی کسب و کار اهمیت دارد. در صورت نیاز به عقد قراردادهای خاص در غرفه، ساخت مکان شیک و متفاوتی در این غرفه مد نظر قرار می گیرد. طراحان بعد از ساخت غرفه بخش های خاصی را در ارتباط با نمایش اطلاعات صوتی و تصویری به بازدیدکنندگان به نمایش می گذارند. از این طریق از فضای غرفه استفاده بیشتری می کنند.

غرفه نمایشگاهی

 

سخنی با شما 

انتخاب طراحی مناسب برای غرفه نمایشگاهی از مهم ترین مواردی است که با توجه به آن شناخت محصولات به شکل بهتری انجام می شود. بدین ترتیب خدمات شرکت مورد نظر به نحو مطلوب و مؤثری ارائه می گردد.

غرفه نمایشگاهی، فضای مناسبی شناخته می شود. در این مکان دستاورد شرکت های مختلف به نمایش گذاشته می شوند. همچنین شرکت ها و سازمان ها از این طریق خدمات و محصولات مورد نظر را به دیگران معرفی می کنند. با این اقدام دستیابی به اهداف بلند مدت شرکت امکان پذیر می شود.

غرفه نمایشگاهی

 

گروه معماری آرکا

گروه معماری آرکا دارای سال ها تجربه در زمینه غرفه سازی، طراحی غرفه نمایشگاهی، اجاره غرفه و اجاره تجهیزات نمایشگاهی می باشد.

نخست گروه آرکا نیازها و الویت های شما را به خوبی درک می نماید و با تبحر زیاد اقدام به طراحی سبک مورد نظر می نماید. زمانی که طرح مورد تأیید مشتری قرار می گیرد، اقدامات بعدی و مورد لزوم را با سرعت و با کیفیت بالا به اجرا در می آورد. لازم به ذکر است که گروه معماری آرکا تمامی کارهای پروژه را از صفر تا صد به عهده می گیرد و پروژه را به صورت تمام و کمال تحویل می دهد.

سایت فروشگاه تجهیزات نمایشگاهی و فروشگاه فروش صندلی آرکا یکی از کامل ترین و مجهزترین سایت های فروشگاهی در این عرصه می باشند.  

سایر فعالیت های گروه معماری آرکا

همچنین شرکت آرکا در کلیه زمینه های ساخت و ساز اعم از مدیریت پیمان، مشارکت در ساخت، بازسازی، پارتیشن بندی، فروش مبلمان اداری و … فعالیت گسترده ای دارد. در صورت تمایل می توانید از مشاوره های طراحان و دکوراتورها و … شرکت آرکا بهره مند گردید. 

تماس با ما

ارتباط با گروه معماری آرکا از طریق شماره های تماس و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام آرکا میّسر و امکان پذیر است.

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

طراحی ساختمان

برنامه طراحی ساختمان

برنامه طراحی ساختمان برنامه طراحی ساختمان توسط معماران، طراحان، دانشجویان و افراد علاقه ‌مند برای طراحی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. بدین ترتیب مدل‌ های

ادامه مطلب »

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (32) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (71) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (34) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (13)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏