اجاره لوازم و تجهیزات نمایشگاهی

اجاره لوازم و تجهیزات نمایشگاهی

اجاره لوازم و تجهیزات نمایشگاهی یک راه حل مناسب و مقرون به صرفه برای شرکت در نمایشگاه می باشد.  پیشنهاد می کنیم مقاله اجاره تجهیزات نمایشگاهی را مطالعه نمایید چرا که خالی از لطف نیست.

در گذشته تولیدی ها برای تبلیغ و به نمایش گذاشتن محصولات خود باید یک فروشگاه ثابت دایر می کردند تا دیگران بتوانند از کالاهای آن ها دیدن کنند. اما رفته رفته محلی تحت عنوان نمایشگاه به وجود آمد و کار تولیدی ها را آسان کرد. معمولاً چند بار در سال در محلی خاص تمامی افرادی که می خواهند محصولات خود را به سایرین معرفی کنند در نمایشگاه ظاهر می شوند. اما برای برپایی آن به وسایل خاصی نیاز است که در ادامه به آن می پردازیم.

غرفه نمایشگاهی

برای برپایی نمایشگاه باید چه مراحلی را طی نمود؟

تمامی امورات برای این که به نتیجه برسند بایستی طبق یک روال خاص پیش بروند. اجاره لوازم و تجهیزات نمایشگاهی و برپایی آن نیز از این قائده مستثنی نیستند. روال کلی آن به شرح زیر است:

  • ساختن غرفه ی مورد نیاز

اولین گام در غرفه سازی متناسب با نیاز خود است. با توجه به این که چه محصول یا محصولاتی را قرار است در این غرفه به نمایش بگذارید، باید غرفه ی خود را بسازید. توصیه می شود برای این که هزینه های ناشی از ساخت آن را کاهش دهید ابتدا به طراحی آن بپردازید.

غرفه نمایشگاهی

  • مجهز کردن غرفه ساخته شده

حال نوبت به پر کردن غرفه می رسد. مجهز کردن غرفه یکی از مؤثرترین راه ها برای جذب مخاطبان است. هر چه غرفه نمایشگاهی تجهیزات بیشتری مثل استندهای لمسی، تلویزیون و… داشته باشد زیبایی و جلوه ی بیشتری نیز دارد. آگاهی از دسته بندی های تجهیزات نمایشگاهی می تواند در انتخاب صحیح لوازم و تجهیزات بسیار مؤثر باشد. برای این مورد به شرکت هایی مراجعه کنید که در کار اجاره تجهیزات نمایشگاهی هستند. چرا که تجهیزات را فقط برای مدت کوتاهی می خواهید پس بهتر است این تجهیزات را اجاره کنید.

غرفه نمایشگاهی

  • اجاره لوازم و تجهیزات نمایشگاهی

اگر دقت کرده باشید سایت ها و مراکز بسیار زیادی وجود دارند که به اجاره تجهیزات نمایشگاهی می پردازند. همانطور که گفتیم معمولاً چند بار در سال و در یک مکان خاص بسیاری از فروشگاه ها یا تولیدی ها به ارائه محصولات خود می پردازند. از این رو می توان نتیجه گرفت که تقاضای اجاره تجهیزات نمایشگاهی زیاد است. پس اگر قصد دارید این تجهیزات را از سایت های مربوطه اجاره کنید باید در زمان مناسب اقدام نمایید چرا که ممکن است به اتمام برسند.

توصیه می کنیم که سایت فروشگاه تجهیزات نمایشگاهی شرکت آرکا را مشاهده نمایید. این فروشگاه کاملترین و مجهزترین امکانات را در اختیار شما می گذارد.  

غرفه نمایشگاهی

  • انتخاب مکانی برای غرفه

مکان هایی که برای برپایی غرفه ها در نظر می گیرند بسیار بزرگ است. فروشندگان بسیاری نیز در این مکان حضور می یابند. اگر می خواهید به خوبی دیده شوید و فروش خوبی داشته باشید باید مکانی را انتخاب کنید که به چشم بیاید. لازم به ذکر است که حتماً پیش از پر کردن غرفه اطلاعاتی مثل متراژ، اندازه و ارتفاع درباره آن کسب کنید.

غرفه نمایشگاهی

  • طراحی متناسب غرفه

گام بعدی که می تواند شما را بسیار موفق کند این است که طراحی غرفه نمایشگاهی خود را متناسب با محصولاتی که دارید در نظر بگیرید. به طور مثال اگر قرار است محصولات سنتی را به نمایش بگذارید حتما غرفه خود به صورت سنتی تجهیز کنید. یا در صورتی که وسایل مدرنی برای فروش دارید تجهیزات نمایشگاهی مدرن را استفاده کنید. توجه به این موضوع می تواند تأثیر بسزایی به روی جذب مخاطبان داشته باشد.

غرفه نمایشگاهی

مزیت های اجاره لوازم و تجهیزات نمایشگاهی چیست؟

به طور کلی اجاره کردن وسیله یا وسایلی که تنها برای مدت کوتاهی مورد نیاز است می تواند مزیت های بیشتری نسبت به خرید آن داشته باشد. برای تجهیزات نمایشگاهی نیز این موضوع صدق می کند. از جمله مزایایی که می توان برای آن ذکر کرد به شرح زیر است:

  • هزینه های اجرایی و عملیاتی کاهش می یابد

شما برای این که بتوانید محصولات خود را در نمایشگاه به نمایش بگذارید به یک سری تجهیزات خاص نیاز دارید. در صورتی که بخواهید این تجهیزات را خریداری کنید باید مبلغ بسیار زیادی هزینه کنید. این در حالیست که می توانید با مبلغ ناچیزی آن ها را اجاره کرده و به دایر کردن غرفه خود بپردازید.

غرفه نمایشگاهی

  • در فضای غرفه تنوع ایجاد می شود

مزیت دیگری که اجاره این تجهیزات به همراه دارد این است که می توانید تنوعی در فضای غرفه برای خود ایجاد کنید. بدین معنا که هر سال نوع خاصی از آن ها را در اختیار خود قرار دهید. با این کار هر سال غرفه ی متنوع تری نسبت به سال قبل خواهید داشت.

غرفه نمایشگاهی

  • نصب تجهیزات راحت تر است

با اجاره تجهیزات شما دیگر هدر رفت وقت را نخواهید داشت. چرا که نصب آن ها به راحتی انجام می شود. علاوه بر این هزینه ای که باید برای حمل و نقل آن ها بپردازید را نیز نخواهید داشت.

غرفه نمایشگاهی

  • مجهز بودن به استند پاپ

اگر برای اولین بار است که می خواهید غرفه خود را در نمایشگاه دایر کنید، پس به استند پاپ نیاز دارید. با اجاره تجهیزات مورد نیاز نمایشگاه می توانید استند پاپ نیز اجاره کنید. انواع مدل های پاپ آپ نمایشگاهی به راحتی نصب می شوند و بسیار جلب توجه می کنند. این استند ها گزینه ی بسیار مناسبی به شمار می آیند.

غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی در نمایشگاه ها چه اهمیتی دارد؟

غرفه سازی اصولی و متناسب با محصولاتی که قرار است در نمایشگاه به نمایش گذاشته شود می تواند عاملی برای پیشرفت شما و رسیدن به فروشی دوچندان باشد. به طوری که اگر با برنامه ریزی پیش بروید به راحتی می توانید خود را در ذهن مخاطبان جا دهید.

غرفه نمایشگاهی

سخنی با شما  

از خواندن این مقاله به این نتیجه می رسیم که برای برپایی غرفه در نمایشگاه باید مراحلی را طی کرد تا به نتیجه رسید. علاوه بر این بهتر است تجهیزاتی که مورد نیاز است را اجاره کنیم. چرا که مزیت هایی بسیاری دارد، که مهم ترین آن ها کاهش هزینه های اجرایی است. بدین معنا که شما با اجاره غرفه دلخواه خود، کمترین هزینه و بیشترین تنوع را ایجاد می کنید.

غرفه نمایشگاهی

گروه معماری آرکا

گروه معماری آرکا دارای سال ها تجربه در زمینه غرفه سازی، طراحی غرفه نمایشگاهی، اجاره غرفه و اجاره تجهیزات نمایشگاهی می باشد.

نخست گروه آرکا نیازها و الویت های شما را به خوبی درک می نماید و با تبحر زیاد اقدام به طراحی سبک مورد نظر می نماید. زمانی که طرح مورد تأیید مشتری قرار می گیرد، اقدامات بعدی و مورد لزوم را با سرعت و با کیفیت بالا به اجرا در می آورد. لازم به ذکر است که گروه معماری آرکا تمامی کارهای پروژه را از صفر تا صد به عهده می گیرد و پروژه را به صورت تمام و کمال تحویل می دهد.

سایت فروشگاه تجهیزات نمایشگاهی و فروشگاه فروش صندلی آرکا یکی از کامل ترین و مجهزترین سایت های فروشگاهی در این عرصه می باشند.   

سایر فعالیت های گروه معماری آرکا

همچنین شرکت آرکا در کلیه زمینه های ساخت و ساز اعم از مدیریت پیمان، مشارکت در ساخت، بازسازی، پارتیشن بندی، فروش مبلمان اداری و … فعالیت گسترده ای دارد. در صورت تمایل می توانید از مشاوره های طراحان و دکوراتورها و … شرکت آرکا بهره مند گردید.  

ارتباط با گروه معماری آرکا از طریق شماره های تماس و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام آرکا میّسر و امکان پذیر است.

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

مهم‌ترین نمایشگاه‌های ارمنستان

مهم‌ترین نمایشگاه‌های ارمنستان

مهم‌ترین نمایشگاه‌های ارمنستان مقدمه ارمنستان سمبل هنر و فرهنگ است. نمایشگاه‌های ارمنستان یکی از مهم‌ترین رویدادهای فرهنگی و هنری در این کشور است. این نمایشگاه‌ها

ادامه مطلب »

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (32) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (71) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (34) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (14)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏