مدل های دکوراسیون منزل

مدل های دکوراسیون منزل

مدل های دکوراسیون منزل بر زیبایی شناسی و ظاهر سطحی یک فضا تمرکز می کند. در اولین قدم برای طراحی دکوراسیون خانگی باید سبکی را برای فضای داخلی خانه انتخاب کنید. این امر باعث ارتقای اصل دکوراسیون، وحدت و هماهنگی می شود و به کل خانه با موضوعی یکپارچه فکر می کند. این می تواند به سادگی یک انتخاب شیک رسمی یا سنتی به جای امروزی باشد. حتی می توانید آن را به یک سبک خاص تر، مانند سبک دکوراسیون فرانسوی، توسکانی، یا ویکتوریایی مدرن اصلاح کنید.

دکوراسیون یک فضا و تغییر دادن ویژگی‌ها برای اینکه آن را کاربردی، شیک و در عین حال خانگی کند، اغلب کار آسانی نیست. از تشخیص اینکه چه رنگی در اتاق‌های مختلف بهتر عمل می‌کند و گزینه‌های نورپردازی گرفته تا مکان قرار دادن مبلمان و غیره وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند.

اینجاست که کمک و تخصص یک دکوراتور یا طراح داخلی بسیار ارزشمند می شود. فرقی نمی‌کند کل خانه را بازسازی کنید، آشپزخانه را زیباتر کنید یا برای شاداب کردن اتاق نشیمن رنگی به آن اضافه کنید. نکات مهم برای انجام کارهای دکوراسیون را نباید از دست داد. دکوراتورها و طراح های داخلی برجسته گروه معماری آرکا، نکات و اسرار طراحی را برای تغییر خانه ها مانند یک حرفه ای به اشتراک می گذارد.

 

دکوراسیون منزل را مال خودت کن

به یاد داشته باشید اینجا خانه شماست: «در طراحی داخلی، همه این پتانسیل را دارند که مدل های دکوراسیون منزل خود را طراحی کنند.» به این معنا که شما کنترل را در دست دارید، در نظر گرفتن آخرین سبک ها ارزشمند است. اما همیشه کاری کنید تا آن را خاص کنید. خانه شما جایی است که بیشتر وقت خود را در آن می گذرانید، بنابراین فضا باید شما را منعکس کند.

 

یک تابلو برای الهام بخشی مدل های دکوراسیون منزل خود بسازید

آرکا توصیه می‌کند: «با جمع‌آوری تصاویر الهام‌بخش از مجلات، اینستاگرام و غیره، فضای داخلی خود را از خسته به احیا تبدیل کنید». هنگامی که یک مجموعه قوی داشته باشید، ظاهری را که دوست دارید به دست آورید، خواهید دید. ایجاد یک تابلوی خلق و خوی راهی عالی برای استفاده از خلاقیت شما برای آزادسازی هر گونه الهام طراحی پنهانی است که ممکن است ناخودآگاه دیده باشید.

این که چگونه این کار را انجام دهید «یک تخته فوم و سنجاق بزرگ تهیه کنید و نمونه ها، تصاویر، نمونه هایی از پارچه ها، کاغذ دیواری ها، مبلمان و کفپوش هایی را که ممکن است بخواهید استفاده کنید راجمع آوری کنید.» به این ترتیب می‌توانید ببینید که چگونه همه آنها در اتاق کنار هم می‌نشینند.» با تأکید، «اضافه کردن بافت از طریق کف‌پوش، فرش و پارچه‌هایی مانند مخمل، پشم، و توید بسیار مهم است. تابلوی خلق و خو را در اتاق قرار دهید و مدتی با آن زندگی کنید.

 

رنگ ها و پارچه ها را مدل های دکوراسیون منزل در نظر بگیرید

شروع کنید به رنگ هایی که می خواهید استفاده کنید. برای دیوارها یا کاغذ دیواری ها ، مبلمان و پرده ها. رنگ سوم می تواند برای کوسن ها، آباژورها، لحاف تخت و لوازم جانبی مانند رومیزی یا حتی نقاشی باشد. این نکته فوق العاده را توجه کنید: سه رنگ همیشه بهتر از دو رنگ هستند. از این رنگ ها در تمام فضا استفاده کنید.

 

قبل از خرید رنگ و کاغذ دیواری را امتحان کنید

به یاد داشته باشید که رنگ ها بسته به نور می توانند تغییر کنند. بنابراین گلدان های نمونه بخرید و رنگ کنید. «لکه‌های رنگی را روی روشن‌ترین و تاریک‌ترین دیوارهای یک اتاق بکشید تا ببینید نور طبیعی چگونه بر سایه تأثیر می‌گذارد.» این به‌ ویژه برای یافتن بهترین رنگ سفید مؤثر است، زیرا در رنگ سفید بسیار تغییر می‌کند. همین امر در مورد کاغذ دیواری نیز صدق می کند، «نمونه های کاغذ دیواری را به دیوارها بچسبانید و نمونه های بزرگ قابل برگشت را روی مبلمان موجود بپوشانید یا آنها را به پرده های موجود سنجاق کنید.»

 

قدیمی را به جدید تبدیل کنید

شاید بتوانید مبل مورد علاقه قدیمی را دوباره روکش کنید تا به آن جان تازه ای بدهید؟ تصمیم بگیرید که آیا شما کسی هستید که مبلمان طرح دار یا ساده، سنتی یا معاصر را دوست دارید. و به چرخه رنگ یا خود طبیعت نگاه کنید تا ببینید چه رنگ هایی با چه رنگ هایی همراه هستند. به عنوان مثال، صورتی و قرمز با سبز، نارنجی و زرد با خاکستری و آبی.

 

مبلمان را اندازه کنید

در مورد مبلمانی که در خانه خود می خواهید تصمیم بگیرید. توصیه می کنیم که به مقیاس فکر کنید، در یک فضای بزرگ به یک مبل بزرگ و زیرپایی نیاز دارید. اکثر طراحان توصیه می‌کنند که حتی اتاق‌های کوچک نیز باید یک قطعه بزرگ داشته باشند. تعادل بین قطعات بزرگ و کوچک فضای زندگی جذابی را ایجاد می کند.

 

ظاهر را تجزیه و تحلیل کنید و وقت بگذارید

به این ترتیب وسایلی را بخرید که عاشق آنها شده اید و فقط به وسایلی بسنده کنید که به آن نیاز دارید. شما می توانید زمان خود را صرف تجزیه و تحلیل ظاهر و رنگ های خانه خود با لوازم جانبی کنید. هرچه زمان بیشتری برای اضافه کردن لوازم به خانه خود صرف کنید، دانش طراحی داخلی شما گسترش می یابد. زیرا می توانید درک کنید که چه چیزی با ویژگی های خاص بهتر عمل می کند.

 

سفارش نمونه های برگشتی

وقتی انتخاب خود را محدود کردید و ایده خوبی پیدا کردید، چند نمونه قابل برگشت سفارش دهید. اینها نیم متر پارچه هستند که به بهترین وجه روی پشتی صندلی ها قرار می گیرند و به پرده های موجود می چسبند. آزمایش نشان می دهد که آیا پس از چند روز هنوز از آنها راضی هستید یا خیر. این همچنین یک راه عالی برای مشاهده اینکه پارچه ها در برابر رنگ ها چگونه به نظر می رسند.

 

با ایده های رنگ آمیزی جسور باشید

دوران قوانین سختگیرانه رنگ به پایان رسیده است، کلید طراحی داخلی در دوران مدرن پذیرش ایده رنگ است که برای شما مناسب است. دیگر هیچ قانونی برای رنگ آمیزی قاب درها و سقف با رنگ سفید درخشان وجود ندارد. در واقع برخی از طراحان داخلی برتر مخالف آن هستند.  

 

به یاد داشته باشید که اندازه گیری کلیدی است

تصمیم‌گیری زمانی اتفاق می‌افتد که پنجره‌ها را اندازه می‌گیرید. قبل از اینکه حتی به سفارش پرده در اتاق‌های خاص فکر کنید، اطمینان حاصل کنید که اندازه‌گیری‌های صحیح را انجام داده‌اید.

 

کارهای تکمیلی را اضافه کنید

آباژورها، فرش‌ها، کوسن‌ها، نقاشی‌ها و گیاهان همگی می‌توانند تفاوت بزرگی ایجاد کنند. اما گاهی اوقات تا زمانی که دیوارها را رنگ آمیزی یا کاغذ دیواری نکنید و پرده‌ها را آویزان نکنید، انتخاب کردن آنها دشوار است. حتی رنگ‌های روی ستون‌های کتاب در قفسه کتاب و سرامیک آشپزخانه فرصت‌هایی را برای تناژ رنگی ایجاد می‌کنند.

 

فضا را با یک عطر خاص پر کنید

به خانه خود رایحه ای خاص بدهید، باور نکردنی است که چقدر می تواند خانه شما را متحول کند. به طور مثال، هتل‌های مجلل با رایحه‌ای کلیدی که با آن مکان تداعی می‌شود. رایحه ای را با انتخاب بوی خاص خود برای خانه، برای درگیر کردن صحنه‌ها، اتخاذ کنید.

هیچ مکانی مانند خانه وجود ندارد، بنابراین اطمینان حاصل کنید که تمام حواس شما از احساس خانه در لحظه ای که از در عبور می کنید، آگاه شوند. با استفاده از شمع های معطر، پخش کننده ها و اسانس ها از بهترین عطرهای خانگی برای خود استفاده کنید.

حتماً از این نکات برای پروژه دکوراسیون بعدی خود استفاده کنید.

مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل
مدل های دکوراسیون منزل

ارتباط با گروه معماری آرکا از طریق شماره های تماس و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام آرکا میسّر و امکان پذیر است.

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

بازسازی ساختمان مراکز علمی

بازسازی ساختمان مراکز علمی

بازسازی ساختمان مراکز علمی بازسازی ساختمان مراکز علمی شامل دانشگاه ها، مدارس، آموزشگاه ها، کتابخانه ها و غیره می شود. بازسازی ساختمان و مدرن سازی

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (31) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (69) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (32) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (13)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏