مدل های دکوراسیون داخلی نئوکلاسیک

مدل های دکوراسیون داخلی نئوکلاسیک

مدل های دکوراسیون داخلی نئوکلاسیک از تزئینات یونان باستان و روم در قرن هجدهم ریشه گرفته اند. این سبک از دکوراسیون داخلی برای رقابت با سبک های باروک و روکوکو توسعه یافت که در آن زمان محبوب بودند.

در سبک نئوکلاسیک معمولاً از رنگ های روشن و کرمی برای دیوارها و رنگ های ملایم برای برجسته سازی استفاده می شود. رنگ های سفید، خاکستری و سایه های کم رنگ آبی، سبز و زرد همگی تأثیرگذار هستند. همچنین سایه های سنگ آنتیک می توانند ظاهری معتبر و کلاسیک ایجاد نمایند. این نکته باید مورد توجه قرار بگیرد که کنتراست بین رنگ پس زمینه و برجسته سازی کم باشد.

عناصر قابل توجه در سبک نئوکلاسیک

مبلمان در سبک نئوکلاسیک می تواند بسیار متفاوت باشد. این سبک مدرن اغلب شامل مبلمان با قاب های چوبی ساده و طرح های ساده است. با وجود این، می توان از مبلمان مدل های دکوراسیون داخلی امروزی یا معاصر استفاده نمود تا جایی که با هم سازگاری داشته باشند. برای دکور و تزئینات در این سبک از عناصر یونانی و رومی بهره گرفته می شود. اما گاهی اوقات عناصر باروک و روکوکو فرانسوی جایگزین می گردند.

ستون ها حس زیبایی و کلاسیک به فضا انتقال می دهند. قالب گیری های دیوار، پانل ها و قرنیزها در ایجاد یک فضای فرانسوی مؤثر هستند. سقف های روشن با استفاده از LED در سبک نئوکلاسیک محبوب می باشند. اگرچه به کار بردن تزئینات مدرن ممکن است سنت های سبک نئوکلاسیک را زیر پا بگذارد اما فضایی جدید و نشاط بخش ایجاد می نماید. 

دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

گروه معماری آرکا 

گروه معماری آرکا با سال ها تجربه در زمینه دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی، هر نوع سبک مورد پسند را به بهترین نحو اجرا و پیاده سازی می نماید.  

نخست گروه آرکا نیازها و الویت های شما را به خوبی درک می نماید و با تبحر زیاد اقدام به طراحی می نماید. بعد از این که طرح مورد تأیید مشتری قرار می گیرد. اقدامات بعدی و مورد لزوم با سرعت و با کیفیت بالا به اجرا در می آیند. لازم به ذکر است که گروه معماری آرکا تمامی کارهای پروژه را از صفر تا صد به عهده می گیرد و پروژه را به صورت تمام و کمال تحویل می دهد.

سایر فعالیت های شرکت آرکا 

همچنین شرکت آرکا در کلیه زمینه های ساخت و ساز اعم از مدیریت پیمان، مشارکت در ساخت، بازسازی، پارتیشن بندی، غرفه سازی، اجاره غرفه، اجاره تجهیزات نمایشگاهی، فروش مبلمان اداری و … فعالیت گسترده ای دارد. سایت فروشگاه تجهیزات نمایشگاهی و فروشگاه فروش صندلی آرکا یکی از کامل ترین و مجهزترین سایت های فروشگاهی در این عرصه می باشند.  

در صورت تمایل می توانید از مشاوره های طراحان و دکوراتورها و … شرکت آرکا بهره مند گردید.  

ارتباط با گروه معماری آرکا از طریق شماره های تماس و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام آرکا میسر و امکان پذیر است.

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

7 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (31) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (69) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (32) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (13)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏