دکوراسیون داخلی به سبک مینیمالیسم

دکوراسیون داخلی به سبک مینیمالیسم

دکوراسیون داخلی به سبک مینیمالیسم پس از گذاشتن جای خود در صحنه دکوراسیون داخلی هرگز به عنوان یک سبک طراحی اصلی در اوایل دهه 90 محو نشد. این طراحی اغلب یک دکوراسیون کم هزینه برای ایجاد خانه‌ای گرم و ظریف است که ارزش سرمایه‌گذاری دارد و مطمئناً هرگز از مد نمی‌افتد.

اما دکوراسیون داخلی مینیمالیسم دقیقاً به چه معنا است؟ چگونه می‌توانید با اطمینان خاطر، ظاهر آن را حفظ کنید؟ برای این که بهتر این موضوع را درک کنید، تکنیک های ضروری را با شما به اشتراک می گذاریم تا دکور مینیمال را به عنوان بهترین سبک طراحی داخلی برای زندگی روزمره‌تان بسازید.

دکوراسیون داخلی به سبک مینیمالیسم

 

سبک مینیمالیسم به چه معنا است؟

شعار اصلی دکوراسیون داخلی مینیمالیسم، سادگی است. اجزای آن را کم نگه دارید، دکور را کم رنگ کنید، همه جنبه ها را کاهش دهید و با رویکرد «کمتر، بیشتر است» و «همه چیز به مکان و دلیل نیاز دارد» زندگی کنید.

به خطوط تمیز و مدرن، ویرایش دقیق، پالت رنگی مختصر و سیلوئت های کوچک فکر کنید. اما از ایجاد یک خانه گرم، غنی و مهمان نواز با محیطی گالری مانند از اتاقی به اتاق دیگر ابایی نداشته باشید. بالاخره اینجا محل آسایش و پناه شما است.

دکوراسیون داخلی به سبک مینیمالیسم

 

چرا سبک مینیمالیسم عالی است؟

ایده های مینیمالیستی اتاق برای بزرگ تر نشان دادن فضاهای کوچک عالی هستند.

دکور و شیوه های مینیمالیستی تقریباً هیچ وقت از مد نمی افتند.

از آن جایی که طراحی داخلی مینیمالیستی تماماً مناسب افراد صرفه جو است، می‌توانید در آوردن وسایل و ویژگی های بیش از حد صرفه جویی کنید که به سادگی نیاز ندارید.

بر خلاف سایر سبک‌های دکوراسیون که با متغیرهای گیج‌کننده‌تر برای ترکیب خلاقانه همراه هستند، قطعات طراحی خانه مینیمالیستی که بسیار قابل دسترس هستند، راحت‌تر چیدمان می‌شوند.

دکوراسیون داخلی به سبک مینیمالیسم

 

چگونه دکوراسیون داخلی مینیمالیسم را ایجاد کنیم؟

برای اجرای ایده‌های مینیمالیستی، در این جا نگاهی کوتاه به همه موارد شده است که باید در طراحی خانه‌تان با دکوراسیون داخلی مینیمالیستی برجسته کنید:

 

پالت رنگی در دکوراسیون داخلی مینیمالیسم

برای یکپارچگی و طراحی دقیق، از سه رنگ استفاده کنید که فقط چند درجه با یکدیگر فرق دارند. با ایجاد یک پالت مختصر، در ایجاد یک خانه مینیمالیستی با ویرایش مدرن و رنگ‌های خنثی که کار با آن‌ها آسان است، از جمله سفید، کرم، سیاه و خاکستری، حس بهتری خواهید داشت.

دکوراسیون داخلی به سبک مینیمالیسم

 

مبلمان در دکوراسیون داخلی مینیمالیسم

برای ایجاد یک فضای داخلی مینیمالیستی مسحورکننده، از مجموعه‌ای خلاقانه، ساده و تک رنگ مبلمان استفاده کنید. این گونه فضایی متعادل ایجاد کنید که هیچ کس نمی خواهد آن را ترک کند.

از قطعات شیک که به راحتی از آن‌ها خسته می‌شوید صرف نظر کنید. به سراغ آثار کلاسیک بروید که زمان تأثیری بر روی آن ها ندارد. زیرا چالش دکوراسیون داخلی مینیمال این است که چه قدر باید صرفه جویی کنید و هر قطعه به کار برده شده باید ضروری باشد.

دکوراسیون داخلی به سبک مینیمالیسم

 

منسوجات در دکوراسیون داخلی مینیمالیسم

هر خانه مینیمالیستی مدرن باید دارای مجموعه‌ای از منسوجات رنگارنگ برای نمایش‌های بصری آرام و گرما بخش در سراسر آن باشد.

برای تسلط بر طراحی داخلی مینیمالیستی، از طیف اصلی رنگ‌های مکمل استفاده کنید. موارد دیگر مانند خز، پوست و منسوجات بافت‌دار را وارد این دکوراسیون کنید. وقتی صحبت از طرح‌های دکور مینیمالیستی به میان می‌آید، عناصر گرافیکی را در طرح‌های رنگی مختصر با فضای منفی فراوان انتخاب کنید. بدین ترتیب ظاهری سبک و بدون هیاهو دارید.

دکوراسیون داخلی به سبک مینیمالیسم

 

پنجره در دکوراسیون داخلی مینیمالیسم

اتاق خواب مینیمالیستی دارای پرده های بسیار جذابی است که تقریباً به هر سبک دکوراسیون موجود ممکن است بیاید.

این پرده‌های نیمه شفاف، به طور چشم گیری از کف تا سقف طول دارند. در حالت خنثی، گرم و دارای خطوط ساده و روان در طراحی مینیمالیستی هستند. پیشنهاد می‌کنیم گزینه‌های مشابه این پرده‌ها را انتخاب کنید.  زیرا آن‌ها برای افزودن پیچیدگی ساده برای هر دکوراسیونی استفاده می‌شوند.

دکوراسیون داخلی به سبک مینیمالیسم

 

آشپزخانه در دکوراسیون داخلی مینیمالیسم

از آن جایی که هیچ خانه مینیمالیستی بدون یک آشپزخانه ظریف و کاملاً مدرن نمی‌تواند کامل باشد. پیشنهاد می‌کنیم بخش بزرگی از بودجه دکوراسیون داخلی مینیمالیسم خود را به این بخش اختصاص دهید. زیرا درست کردن آن به سادگی نیست که به نظر می رسد.

سادگی دکوراسیون مینیمالیستی تمایل دارد که عناصر کم اهمیت را در کنار کیفیت برجسته کند. بنابراین باید مطمئن باشید که بهترین کابینت و متریال را متناسب با بودجه خود تهیه می‌کنید. هنگامی که ساختارهای طراحی مینیمالیستی خود را در کنار هم قرار دادید، می توانید برای ایجاد عمق و حس گرمای بیشتر، از منسوجات تزئینی استفاده کنید.   

دکوراسیون داخلی به سبک مینیمالیسم

 

اتاق نشیمن در دکوراسیون داخلی مینیمالیسم

اتاق نشیمن، دکوراسیون مینیمالیستی را با مهارت و سرمایه‌گذاری‌های هوشمندانه مبلمان برجسته می‌کند. مطمئناً هرگز از مد نمی‌افتند، احساس لوکس بودن را ایجاد می کند. برای یک رویکرد حداکثری در طراحی داخلی مینیمالیستی، در مورد قطعات ضروری صرفه جویی نکنید تا بعداً از آن ها استفاده کنید.

در عوض، برای ایجاد نمای لایه‌ای از زندگی مینیمالیستی از مکان‌های بدون دکور در سراسر خانه باید حداکثر استفاده را کرد. مانند قسمت پشت مبل. وقتی صحبت از دکوراسیون مینیمالیستی به میان می‌آید، زیبایی واقعی در ناگفته‌ها نهفته است. این موضوع باعث می‌شود چشم‌ها برای یافتن هر ایده‌ای به جزئیات کوچک دقت کنند.دکوراسیون داخلی به سبک مینیمالیسم

 

اتاق خواب در دکوراسیون داخلی مینیمالیسم

با رعایت تقارن، خطوط ساده، سیلوئت‌های ساده و ملافه های مجلل، یک اتاق خواب مینیمالیستی استادانه ایجاد کنید.

این روند را ادامه دهید، از آن لذت ببرید. از انواع عناصر غیرمنتظره استفاده کنید که اغلب با طراحی داخلی مینیمالیستی مرتبط نیستند. آن را آزمایش کنید تا بتوانید با مهره‌های منحصر به فرد آن را مطابق با سبک خود طراحی کنید.

دکوراسیون داخلی به سبک مینیمالیسم

 

حمام در دکوراسیون داخلی مینیمالیسم

درست مانند آشپزخانه، وقتی صحبت از مناطق پر رفت و آمد می شود، صرفه جویی واجب می شود مانند زمانی که به دنبال ایجاد یک طراحی داخلی منسجم مینیمال در سرتاسر خانه خود هستید. همان طور که قبلاً ذکر کردیم، در دکوراسیون مینیمالیستی حمام از یک پالت رنگی فشرده که درجه رنگ های نزدیک به هم دارند استفاده کنید. سعی کنید حداکثر تا سه رنگ استفاده کنید.

توجه داشته باشید که فضای داخلی مینیمالیستی حمام که این روزها زیاد ترند شده است، ساده و در عین حال پر از جذابیت است. از طریق هماهنگی لوازم مشکی مات، خطوط صاف و یک پالت رنگی سیاه و سفید با چوب طبیعی برای ایجاد حس ارگانیک به نمایش در می‌آید. می‌توانید از این روش پیروی کنید و سطوح را تا حد امکان بدون تزئین نگه دارید تا حس خنکی آرام بخشی داشته باشید.

دکوراسیون داخلی به سبک مینیمالیسم

از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام آرکا با ما در تماس باشید. 

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (32) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (71) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (34) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (13)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏