غرفه از پیش ساخته

غرفه از پیش ساخته

غرفه از پیش ساخته در غرفه سازی برای تبلیغات و معرفی کسب و کار بسیار مناسب است. زیرا غرفه های از پیش ساخته را می توانید در هر طرح و شکلی که می پسندید و مناسب می دانید به راحتی و بدون دردسر اضافی تهیه کرده و از آن استفاده نمایید.

این غرفه های از پیش ساخته، انعطاف خاصی را دارند و جنس آنها از فلز آلومینیوم است. این غرفه ها می توانند شامل قفسه، پنل های سخت و جامد و امکاناتی که شما دوست دارید باشند. با توجه به خوش ذوقی مشتری و هزینه ای که می خواهد بپردازد، طراحی و ساخته می شوند. می توانید غرفه از پیش ساخته خود را به هر شکل و سایزی که دوست دارید و متناسب با فضای خود در نمایشگاه، تهیه و استفاده کنید.

غرفه نمایشگاهی

 

مزایای غرفه از پیش ساخته

از مزیت های غرفه از پیش ساخته نسبت به غرفه هایی که خود فرد می سازد، این است که به راحتی جا به جا می شود. خیلی سریع تر از غرفه های دست ساز، نصب می شوند. می توانید بر روی آنها طرح های گرافیکی سوار کرده که این کار خیلی بهتر از رنگ کردن کل غرفه است.

مزیت دیگری که خیلی مورد توجه صاحبان کسب و کار قرارگرفته این است که می توانید از یک غرفه از پیش ساخته، بیش از دو بار و یا بیشتر در نمایشگاه های مختلف استفاده کنید. این مزیت هم از نظر زمانی و هم از نظر کسب و کار نسبت به ساخت غرفه نمایشگاهی بهتر است.   

یکی دیگر از ویژگی ها و مزیت های این غرفه ها، بی ضرر بودن برای محیط زیست است. برعکس غرفه های دست ساز، غرفه های از پیش ساخته کاملاً برای محیط زیست، بی خطر هستند. با همین ویژگی خیلی ساده و مؤثر می توانید بدون نگرانی در نمایشگاه های دیگر شرکت کنید. و با استفاده از لوازم و قطعات کارشناسی شده و استاندارد، به حفظ محیط زیست خود و خانواده خود کمک کنید.

غرفه نمایشگاهی

 

اصلی ترین رکن یک غرفه از پیش ساخته

یکی از مهم ترین و حیاتی ترین نکته در مورد غرفه از پیش ساخته این است که آن غرفه سازگاری خوبی را با محیط پیرامون خود داشته باشد. هنگامی که غرفه از پیش ساخته را تهیه کردید و خیالتان از بابت سازگاری آن راحت شد. می توانید در نمایشگاه های مختلف از آن استفاده نمایید و برند کسب و کار خود را به همه نشان دهید.

با طراحی غرفه نمایشگاهی قطعاً نام برند خود و نوع کسب و کار خود را می سازید. برند خود را روی یک غرفه از پیش ساخته طراحی می کنید. این موضوع باعث می شود که خریداران و بازدید کنندگان در نگاه اول یک غرفه شیک و استوار را در نمایشگاه های مختلف ببیند. و برند شما را به عنوان یک برند و کسب و کار حرفه ای و منظم بشناسند و از خدمات شما استفاده کنند.

در طول این چند سال، تجربه افراد موفق در نمایشگاه این موضوع را ثابت کرده است. تازه این تمام ماجرا نیست هنگامی که بازدید کننده های غرفه از خدمات شما استفاده کنند. طبیعتاً استفاده از کسب و کار شما را به بقیه دوستان و آشنایان خود توصیه می کنند که این کار باعث تبلیغ بی دردسر و بی هزینه شما می شود. ولی همه این ها بستگی به نوع نگرش شما دارد که تا چه اندازه می خواهید برای غرفه از پیش ساخته خود هزینه کنید.

غرفه نمایشگاهی

 

هزینه ساخت غرفه از پیش ساخته

اگر به دنبال راهی برای رسیدن به پاسخی برای این سئوال که «آیا هزینه هایی که برای ساخت غرفه در نمایشگاه می کنم، هدر نمی رود و بازدهی دارد؟» باید بگویم که دارید بهترین کار را برای هدر نرفتن بودجه خود می کنید. چون این غرفه ها دارای این ویژگی است که می توانید آن را مجدداً تنظیم کنید.

چون سازگاری آن با محیط مثال زدنی است به یکی از بهترین انتخاب ها در ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان محسوب می شود. این امر باعث می شود که هم بودجه شما حفظ می شود و هم بازدهی سرمایه شما در نمایشگاه های مختلف افزایش یابد. و کسب و کار شما را به نوعی بیمه می کند.

در بحث هزینه به زبان ساده می توان گفت که هرچه متراژ غرفه بیشتر شود، هزینه هر متر مربع کمتر می شود. و سود بیشتری نسبت به متراژ ساخته شده یک غرفه خواهید کرد. (این هزینه ها شامل ساخت یک غرفه کامل مثل، نجاری، برقکاری، نقاشی و … می شود). برای روشن شدن موضوع نمونه ای را عنوان می کنیم. به عنوان مثال اگر غرفه ای با مساحت 10 متر مربع در نظر گرفته شود و برای هر متر 850 هزار تومان هزینه محاسبه گردد. برای غرفه ای با مساحت 18 متر مربع برای هر متر 700 هزار تومان هزینه محاسبه می گردد.  

غرفه نمایشگاهی

 

مدل های گوناگون غرفه سازی به صورت کوتاه و خلاصه وار

غرفه های خودساز (ساخت دست خود فرد)

برای ساخت کف غرفه در این مدل، از مواد متنوعی مثل شیشه، پارکت، MDF، سرامیک و… بکار گرفته می شود. برای ایجاد نام برند و سر در غرفه، از پُلی اِستر های فشرده (EPS) یا یونولیت های گوناگون استفاده می شود.

غرفه های اسپیس فریم

این مدل از غرفه ها، از نظر شکل و ساختار از یک الگوی واحد و مشخصی پیروی می کنند. و به طور دقیق و یکپارچه در کنار یکدیگر قرار می گیرند که با جدا سازی و تقسیم وزن سازه، غرفه های شکیل و استواری را می سازند.

معمولاً در ساخت این غرفه ها از مواد آلیاژی استفاده می شود. این مدل ها، در فضای آزاد و بدون سرپوش بکار می روند.

غرفه های مدولار خاص

مزیت مدل های غرفه نمایشگاهی مدولار، طراحی در مدت زمان کوتاه و با طرح های های گوناگون می باشد.

غرفه نمایشگاهی

 
نتیجه

نتیجه ای که می توان از این مقاله گرفت و حقیقتی که می توان درک کرد، این است که یک غرفه از پیش ساخته، برتری بسیار زیادی نسبت به غرفه ای که خودمان بخواهیم بسازیم دارد. نمونه هایی از این مزیت ها، طراحی دلخواه و سلیقه ای، ساخت در مدت زمان بسیار کم، هزینه نه چندان زیاد، سازگاری آن با محیط، استفاده چند باره و … که در مقاله به طور کامل و جامع به آن پرداختیم.

موضوع خیلی مهم دیگر این است که لزومی ندارد با هزینه هنگفت و سرسام آور، برند و کسب و کار خود را تبلیغ کنیم. می شود فقط با کمی خلّاقیت و هزینه عاقلانه برای مدل های غرفه نمایشگاهی، این کار را به راحتی انجام دهیم.

غرفه نمایشگاهی

 

گروه معماری آرکا

گروه معماری آرکا برخوردار از سال ها تجربه در زمینه غرفه از پیش ساخته، غرفه سازی، طراحی غرفه نمایشگاهی، اجاره غرفه و اجاره تجهیزات نمایشگاهی می باشد.  

نخست گروه آرکا نیازها و الویت های شما را به خوبی درک می نماید و با تبحر زیاد اقدام به طراحی سبک مورد نظر می نماید. زمانی که طرح مورد تأیید مشتری قرار می گیرد، اقدامات بعدی و مورد لزوم را با سرعت و با کیفیت بالا به اجرا در می آورد. لازم به ذکر است که گروه معماری آرکا تمامی کارهای پروژه را از صفر تا صد به عهده می گیرد و پروژه را به صورت تمام و کمال تحویل می دهد.  

سایت فروشگاه تجهیزات نمایشگاهی و فروشگاه فروش صندلی آرکا یکی از کامل ترین و مجهزترین سایت های فروشگاهی در این عرصه می باشند.  

سایر فعالیت های گروه معماری آرکا

همچنین شرکت آرکا در کلیه زمینه های ساخت و ساز اعم از مدیریت پیمان، پارتیشن بندی، مشارکت در ساخت، فروش مبلمان اداری، بازسازی  و … فعالیت گسترده ای دارد. در صورت تمایل می توانید از مشاوره های طراحان و دکوراتورها و … شرکت آرکا بهره مند گردید.

تماس با ما

ارتباط با گروه معماری آرکا از طریق شماره های تماس و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام آرکا میّسر و امکان پذیر است.

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

بازسازی نمای ساختمان

بازسازی نمای ساختمان

بازسازی نمای ساختمان پیش گفتار نما در واقع همان حکم صورت ساختمان را دارد. نمای ساختمان تا حدی مهم است که نمادی از موقعیت اقتصادی

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (31) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (69) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (32) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (13)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏