ارزان ترین غرفه‌ نمایشگاهی(غرفه‌ فریم لس)

ارزان ترین غرفه‌ نمایشگاهی(غرفه‌ فریم لس)

مقدمه

امروزه غرفه سازی در نمایشگاه های مختلف بسیار کاربرد دارد. کاربران زیادی از انواع مختلف این غرفه‌ها استفاده می کنند و در بیشتر مواقع نیز اقدام به اجاره غرفه می نمایند. به همین منظور بیشتر افراد به دنبال با کیفیت ترین و ارزان ترین غرفه نمایشگاهی هستند. اگر بخواهیم ارزان ترین غرفه‌ی نمایشگاهی را نام ببریم، باید غرفه فریم لس را در صدر جدول ارزان ترین غرفه‌های نمایشگاهی قرار دهیم.

ارزانترین غرفه‌ی نمایشگاهی(غرفه‌ی فریم لس)

 

غرفه فریم لس

با استفاده از تجربه‌ی خود در زمینه‌ی غرفه‌های نمایشگاهی از جمله نمایشگاه تجاری، می‌توانید با استفاده‌ از نمایشگرها و گرافیک با نور پس زمینه عالی و با کیفیت این تجربه را افزایش دهید. به مخاطبانی که به غرفه‌ی شما مراجعه می‌کنند این امکان را بدهید که در رویدادی ویژه با صحنه‌ای عالی حضور داشته باشند.

به منظور انجام این عمل استفاده از غرفه فریم لس بهترین گزینه است. غرفه فریم لس نوعی غرفه‌ی نمایشگاهی است که در سطح با کیفیت و قیمت مناسب ساخته می شود و به بازار عرضه می‌گردد.

اولین و مهم ترین ویژگی این محصول قابلیت تنظیم راحت و آسان پس زمینه است. در واقع پس زمینه در غرفه‌های نمایشگاهی یک عامل بسیار مهم محسوب می شود. با ایجاد یک حس هیجان در مخاطبان و مراجعه‌کنندگان، آن ها را به سمت غرفه‌ی خود بکشانید و در رقابت با سایر رقبا و غرفه‌ها پیشی بگیرید. غرفه فریم لس امکان این کار را به طور کامل در اختیار شما قرار می دهد.

 

مزایای ارزان ترین غرفه‌ نمایشگاهی

به طور کلی مدل‌های مختلف غرفه‌ی نمایشگاهی فریم لس به راحتی قابل بسته بندی و حمل و نقل می‌باشند. غرفه فریم لس موجب صرفه جویی در هزینه‌های مربوط به حمل و نقل می‌شود.

جا به ‌جایی و تنظیم آسان این محصول، امکان تغییرات گرافیکی آسان، گرافیک فابریک در همه‌ی فرمت ها، قابل استفاده در چند جهت، حجم کم، سبک وزن، تاشو و … از مهم‌ترین مزایای این محصول می‌باشند که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب می کند.

 می توان گفت این محصول به راحتی قابل شست و شو  و اتوکشی می‌باشد. این امر باعث می شود تا مجدداً در جهات مختلف قابل استفاده‌ باشد.

غرفه فریم لس در پیکربندی های متنوع متناسب با هر اندازه‌ و شکلی موجود می‌باشد که کاربران مد نظر دارند. از طرف دیگر مبلمان و لوازم جانبی در آن اختیاری است که به صورت جداگانه نیز به فروش و اجاره می‌رسند.

 

عوامل قابل توجه غرفه فریم لس

به طور کلی این غرفه به دلیل قیمت مناسب مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و در مکان‌های مختلفی نیز از آن استفاده می‌شود. علاوه بر قیمت، عوامل مهمی باعث می شود تا این غرفه مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد.

عمده‌ترین این موارد ساخت بدون قاب و سبک غرفه فریم لس، کیفیت خوب و عالی آن، سهولت در جا به‌ جایی و حمل و نقل، نصب راحت و آسان، امکان جایگزینی آن با آثار هنری به روز و جدید، کارآمد بودن، تسریع امور و پرداخت عالی می‌باشد.  

ارزانترین غرفه‌ی نمایشگاهی(غرفه‌ی فریم لس)

 

محبوبیت ارزان ترین غرفه‌ نمایشگاهی( غرفه‌ فریم لس)

غرفه‌های فریم لس که توسط شرکت‌های خارجی به رسمیت شناخته شده‌اند. به طور معمول برای امور تبلیغاتی، تبلیغات تجاری، کاربردهای تزئینی در مکان‌هایی مانند شرکت ها و نمایشگاه‌ها به کار گرفته می‌شوند. از این رو محبوبیت زیادی در بین کاربران دارند.

می توان از غرفه فریم لس برای نیازمندی‌هایی استفاده کرد که هر ویترین ممکن است داشته باشد. این غرفه به دلیل این که در اندازه‌های مختلف ساخته می‌شود می‌تواند در مکان‌های متنوعی به کار رود. بنابراین به عنوان ارزانترین غرفه‌ی نمایشگاهی و محبوب‌ترین آن شناخته می شود.

این غرفه همچنین به عنوان یک واحد پس زمینه از سایر عوامل پشتیبانی می‌کند. شما می توانید از طریق این غرفه به شکل خودکار با اضافه کردن یک میز پیشخوان و چهار پایه در غرفه تبلیغات و امور مربوط به آن را انجام دهید. از این رو این غرفه در بین افراد علی‌الخصوص امور مربوط به تبلیغات نمایشگاهی محبوبیت زیادی دارد.

 

قیمت غرفه فریم لس

همان طور که گفتیم در میان انواع غرفه‌های نمایشگاهی، غرفه فریم لس به عنوان ارزان ترین غرفه نمایشگاهی شناخته می شود. در نتیجه بیشتر کاربران به دنبال آگاهی از قیمت این محصول هستند. در این قسمت از مقاله سعی داریم عواملی که در تعیین قیمت غرفه فریم لس مؤثر هستند را برای شما شرح دهیم.

مهم ترین موارد تأثیر گذار در قیمت غرفه فریم لس موارد زیر هستند:

  • نصب و اجرای آن در محل پروژه
  • سفارشی سازی اجرای غرفه
  • مقدار کیفیت مواد سازنده‌ی غرفه
  • ضخامت و ابعاد غرفه
  • لوگو و طراحی غرفه
  • تک جداره یا دو جداره بودن دیواره غرفه

با توجه به موارد فوق الذکر ارزانترین غرفه نمایشگاهی با توجه به موارد زیادی متغیر می‌باشد.

 

اهمیت گرافیک در غرفه‌ی نمایشگاهی

به طور کلی امروزه بیشتر امور تبلیغاتی که در سالن‌های بزرگ اجرا می‌شود، نیازمند یک محل مناسب است. به همین منظور تولید و ساخت بیشتر غرفه‌های نمایشگاهی در سطح گسترده‌ای انجام می شود و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

از طرف دیگر گرافیک غرفه نیز یکی از عواملی است که توجه مخاطبان را به خود جلب می‌کند. استفاده‌ از گرافیک پارچه‌ای با وجود چراغ های اِل ای دی باعث می‌شود تا توجه بسیاری از مخاطبان به غرفه‌ی شما کشیده شود. با استفاده از نور در غرفه فریم لس می توانید به شکل زیبایی اطلاعات آن را در دید مخاطبان قرار دهید. عموماً از این گونه غرفه فریم لس با این گرافیک در مکان‌هایی مانند مراکز خرید، سینماها، فروشگاه‌های بزرگ، سالن همایش، فرودگاه‌ها و … به کار گرفته می‌شود.

ارزانترین غرفه‌ی نمایشگاهی(غرفه‌ی فریم لس)

کلام آخر

در حال حاضر با افزایش قیمت انواع غرفه نمایشگاهی، بیشتر کاربران به دنبال ارزان ترین و با کیفیت ترین نوع غرفه یا اجاره غرفه هستند. غرفه فریم لس یکی از انواع غرفه موجود در بازار است که با استفاده از متریال با کیفیت ساخته می شود. نسبت به سایر محصولات نیز از قیمت مناسب تری برخوردار است.

قابلیت‌های ویژه‌ی این محصول مانند حمل و نقل و جا به جایی آسان، وزن سبک و قیمت مناسب باعث می شود تا از این محصول در مکان‌های مختلفی مانند هتل‌ها، نمایشگاه ها، همایش‌ها، دانشگاه‌ها، رستوران‌ها و کلیه‌ی مکان‌ها و اموری استفاده شود که مربوط به تبلیغات است. از این رو ما سعی کردیم در این مقاله به توضیحات مختصری درباره‌ی ارزان ترین غرفه‌ی نمایشگاهی یا همان غرفه فریم لس برای شما بپردازیم.

برای راهنمایی و مشاوره بیشتر در رابطه با غرفه های نمایشگاهی می توانید با گروه معماری آرکا از طریق شماره های تماس یا اینستاگرام آرکا اقدام نمایید.

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

دکوراسیون اداری لاکچری

دکوراسیون اداری لاکچری

دکوراسیون اداری لاکچری و مدرن آیا دوست دارید یک دکوراسیون اداری شیک و جذاب داشته باشید؟ آیا در حال برنامه‌ریزی برای پیاده‌سازی یک دکوراسیون اداری

ادامه مطلب »
طراحی داخلی ساختمان

طراحی داخلی ساختمان مسکونی

طراحی داخلی ساختمان مسکونی طراحی داخلی ساختمان مسکونی یک سری فرایندها و مجموعه اقداماتی در طراحی ساختمان است. بر اساس آن تمام فضاهای ساختمان مشخص

ادامه مطلب »
دکوراسیون اداری

مبلمان اداری مدرن

مبلمان اداری مدرن مبلمان اداری مدرن یکی از وسایل ضروری و مورد نیاز شرکت ها و سازمان ها با دکوراسیون اداری مدرن می باشد. باید

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (32) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (71) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (34) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (13)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏