طراحی ساختمان پنت هوس

طراحی ساختمان پنت هوس

طراحی ساختمان پنت هوس شامل ویژگی هایی است که در اکثر آپارتمان های ساختمان یافت نمی شود. طراحی ساختمان ممکن است شامل ورودی یا آسانسور خصوصی یا سقف های بلندتر و طاقدار باشد. در ساختمان هایی که عمدتاً از آپارتمان های تک طبقه تشکیل شده اند، آپارتمان های پنت هاوس با داشتن دو یا چند سطح متمایز می شوند.

آنها همچنین ممکن است دارای ویژگی هایی مانند تراس، شومینه، مساحت بیشتر، پنجره های بزرگ، سوئیت های متعدد اصلی، فضای اداری، وان آب گرم و موارد دیگر باشند. آنها ممکن است مجهز به آشپزخانه های لوکس با لوازم استیل ضد زنگ، روکش گرانیتی، بار صبحانه/جزیره و موارد دیگر باشند.

ساکنان پنت هاوس اغلب منظره ای زیبا از افق شهر دارند. دسترسی به آپارتمان پنت هاوس معمولاً با آسانسور جداگانه انجام می شود. ساکنان همچنین می توانند به تعدادی از خدمات ساختمان مانند تحویل همه موارد از خشک شویی تا شام، رزرو رستوران ها، رویدادهای ایجاد شده توسط کارکنان ساختمان و سایر خدمات دسترسی داشته باشند.

طراحی ساختمان پنت هوس

پنت هوس

پنت هوس ها، طبق تعریف آپارتمان های لوکسی هستند که در بالاترین طبقات ساختمان قرار گرفته‌اند. ناگزیر بهترین منظره‌ها را در یک ساختمان ارائه می‌کنند و اغلب دارای امکانات رفاهی منحصر به‌ فردی مانند آسانسورهای خصوصی، باغ‌های روی پشت‌بام یا استخرهای مرتفع می باشند. همچنین چند عنصر مجلل مانند دیوارهای پرده شیشه‌ای، سقف‌های طاق‌دار، روکش‌های مخملی و مبلمان با طراحی سفارشی را به این ترکیب اضافه کنید و یک قصر واقعی در آسمان خواهید داشت.

در واقع پنت هوس، آپارتمانی در بالاترین طبقات ساختمان آپارتمان یا هتل است که با ویژگی های لوکس و مجلل از سایر آپارتمان ها جدا می گردد. پنت هاوس ها بهترین های هر دو جهان را ترکیب می کنند و فضاهای زندگی خلاقانه و زیبایی را محقق می سازد.

پنت هوس به نوعی آپارتمانی است که در یکی از مناطق شیک شهر، با منظره ای خیره کننده از مناظر شهر و فضای داخلی دلپذیر می باشد. با یک پنت هوس می توانید خانه ای از رویاهای خود را بدست آورید.

طراحی ساختمان پنت هوس

فضای تراس در فضای باز خصوصی 

پنت هوس ها از اتاق های روی پشت بام ها با فضای باز قابل توجهی در اطراف تکامل یافته اند. برای طراحی پنت هوس مدرن، به خوبی می توانید از همان اصل با پیچ و تاب استفاده کنید. پنت هوس ها می توانند عقبگردهایی داشته باشند که به عنوان فضاهای تراس خصوصی به جای بالکن عمل کنند.

طراحی ساختمان پنت هوس

مبلمان لوکس

طراحی مبلمان آپارتمان پنت هوس شما می تواند کاملاً با سایر عناصر داخلی مانند دیوارها، الگوهای کف و سقف هماهنگ باشد. مبلمان فرفورژه برای تراس در مجاورت پنت هاوس شما با میز شیشه ای پیچیده با پایه های آهنی مسحور کننده به نظر می رسد.

اگر می خواهید ظاهر و عملکردی بسیار رسمی به پنت هاوس خود بدهید و مبل های ایده آلی انتخاب کنید. می توانید با انتخاب مبل های منحنی و نیم دایره نیز از ساختارهای متعارف جدا شوید. مبلمان چوبی جلا داده شده می تواند به فضای داخلی ظاهری بسیار شیک بدهند. همچنین سایه های متنوع چوب براق نیز معجزه می کند. اگر پنت هوس نسبتاً کوچک است، مبلمان کمتری را انتخاب کنید.

فضای تراس می تواند شبیه یک باغ در هوای آزاد باشد. این فضا می تواند مملو از مبلمان فرفورژه، گیاهان گلدانی، چمن برای کف، یا همچنین می تواند با سقف کنسولی دائمی یا جمع شونده، مزین به تاب، چند تخت و نورپردازی زیبا باشد. حتی می توانید یک چنین فضایی را بین چند آپارتمان تقسیم کنید یا یک آپارتمان می تواند یک طبقه را اشغال کند.

طراحی ساختمان پنت هوس

رنگ هایی که یک هاله مخملی ایجاد می کنند

رنگ نقش مهمی را در طراحی داخلی پنت هوس ایفاء می کند. می‌توانید مبلمان و رنگ‌های دیوارتان را متضاد نگه دارید. دیوارهای روشن‌تر به مبل‌های تیره‌تر آبی، قهوه‌ای و خاکستری نیاز دارند. برای ظاهری پیچیده تر به سراغ رنگ های خنثی بروید. انتخاب تزئین بعدی یک جایگزین دوگانه است.

شما می توانید به همان طرح رنگی پایبند باشید. یک طرح رنگی تک رنگ یا خنثی از جمله برای مبلمان، دیوارها، کف، سقف و اثاثیه داشته باشید. در غیر این صورت، می توانید رنگ های خاکی خنثی را برای دیوارها و سقف انتخاب کنید. یا برای کف، مبلمان یا اثاثیه می‌توان رنگ‌های متضاد انتخاب کرد اما البته نه هر سه با هم.

طراحی ساختمان پنت هوس

راه پله پر پیچ و خم 

ممکن است ترجیح دهید که تراس مجاور نداشته باشید. به جای تراس بخواهید به بالای آپارتمان خود از طریق یک راه پله پر پیچ و خم زیبا از اتاق نشیمن خود دسترسی داشته باشید. راه پله های پر پیچ و خم عنصر زیبایی هستند و می توانند در طرح ها، طرح های رنگی و متریال های زیادی وجود داشته باشند.

طراحی ساختمان پنت هوس

نورپردازی برای برجسته سازی

در پنت هوس، تمامی عناصر لوکس هستند. از نوری که با فضای داخلی مناسب نیست خودداری کنید. می ‌توانید چراغ‌ های آویز را از سقف آویزان کنید یا آن‌ها را با سقف ‌های کاذب در مجموعه ‌ای از چراغ‌ های سفید زیبا بگنجانید. طرح‌ های نورپردازی در پنت ‌هوس می‌ توانند به همان اندازه که شما می‌خواهید نوآورانه باشند. 

برای اتاق خواب از لامپ های میز کناری، در طرح های نفیس استفاده کنید. برای حمام، دیوارکوب هایی با اشکال هندسی ساده به خوبی کار می کنند. به یاد داشته باشید که در هر طراحی نورپردازی، یک حالت بسیار مدرن را حفظ کنید. بالکن ها یا تراس ها را می توان با رشته هایی جدا از آویزهای سقفی روشن کرد. قرارگیری هوشمندانه چراغ‌ ها باعث می ‌شود که روشنایی خوبی ایجاد شود.  

طراحی ساختمان پنت هوس

 پنجره ها و درب های بدون قاب

پنجره‌ های بدون قاب که تقریباً از کف تا سقف کشیده می‌شوند، راهی عالی برای اضافه کردن مقدار مورد نیاز لوکس به پنت‌هوس شما هستند. علاوه بر اینکه اتاق ‌ها بسیار مجلل ‌تر و بزرگ ‌تر به نظر می‌رسند. چنین پنجره‌ هایی منظره ‌ای مسحورکننده از منظره شهر را ارائه می ‌دهند.

برای درب ها توصیه می کنیم به سراغ درب های تک لنگه بروید. از استفاده از رنگ های روشن خودداری کنید. سعی کنید بیشتر خنثی باشد یا با دیوارهای داخلی استتار کنید. برای ورودی می توانید از درهای شیشه ای استفاده کنید.

به منظور ایجاد فضای شخصی برای استراحت و کمی وقت گذرانی می توانید کاناپه ها را در امتداد پنجره ها قرار دهید. تخت ها را می توان به زیبایی در امتداد طاقچه های پنجره در خارج اضافه کرد تا نمای بیرونی دلپذیری داشته باشد.

پنت هوس ها از جهت دکور و مبلمان مینیمالیسم هستند. عناصر گنجانده شده به خودی خود باید به اندازه کافی مجلل باشند تا از الزامات سایر ضروریات اجتناب کنند. فضای زیادی برای سفارشی سازی در پنت هوس ها وجود دارد.

طراحی ساختمان پنت هوس

کلام پایانی

کف تزئین شده و سقف های منطبق برای فضاهای نشیمن، دیوارهای پانل بندی شده برای حمام، تم های تک رنگ برای اتاق خواب، لوازم پر زرق و برق و پیشرفته، عرشه ها و پاسیوها، سقف های قوسی و کفپوش های تخته ای، همه اینها براساس سلیقه فرد انتخاب می شوند. مدل های طراحی داخلی پنت هوس، نمونه ای از یک زندگی مجلل هستند و از تمام امکانات زندگی مجلل و استانداردهای لازم برخوردار می باشند.

طراحی ساختمان پنت هوس

گروه معماری آرکا

گروه معماری آرکا با سال ها تجربه در زمینه طراحی ساختمان از جمله طراحی پنت هوس، هر نوع سبک مورد پسند را به بهترین نحو اجرا و پیاده سازی می نماید.  

نخست گروه آرکا نیازها و الویت های شما را به خوبی درک می نماید و با تبحر زیاد اقدام به طراحی می نماید. بعد از این که طرح مورد تأیید مشتری قرار می گیرد. اقدامات بعدی و مورد لزوم با سرعت و با کیفیت بالا به اجرا در می آیند. لازم به ذکر است که گروه معماری آرکا تمامی کارهای پروژه را از صفر تا صد به عهده می گیرد و پروژه را به صورت تمام و کمال تحویل می دهد.

سایر فعالیت های گروه آرکا

شرکت آرکا در کلیه زمینه های ساخت و ساز اعم از مدیریت پیمان، معماری داخلی، طراحی داخلی، دکوراسیون داخلی، مشارکت در ساخت، پارتیشن بندی و بازسازی ساختمان فعالیت گسترده ای دارد.  

فعالیت های دیگر آرکا شامل غرفه سازی، اجاره غرفه، اجاره تجهیزات نمایشگاهی، برگزاری نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه مجازی، برگزاری مراسم اداری، ایونت، کنفرانس، سمینار، فروش مبلمان اداری و … می شود.  

سایت فروشگاه تجهیزات نمایشگاهی و فروشگاه فروش میز، صندلی و کمد آرکا یکی از کامل ترین و مجهزترین سایت های فروشگاهی در این عرصه می باشند. 

در صورت تمایل می توانید از مشاوره های طراحان و دکوراتورها و … شرکت آرکا بهره مند گردید.  

تماس با ما 

ارتباط با گروه معماری آرکا از طریق شماره های تماس و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام آرکا میسّر و امکان پذیر است.

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

پارتیشن نیویورکی چیست

پارتیشن نیویورکی چیست

پارتیشن نیویورکی چیست مقدمه پارتیشن نیویورکی یکی از انواع پارتیشن‌ اداری جهت تقسیم‌بندی فضا است. این نوع پارتیشن از جنس شیشه است و طراحی آن

ادامه مطلب »
خطرات بازسازی

خطرات بازسازی ساختمان

خطرات بازسازی ساختمان خطرات بازسازی ساختمان به بیان کاملاً ساده و قابل فهم یک مجموعه از فعالیت های بازسازی ساختمان می باشد. با انجام دادن

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (31) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (69) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (32) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (13)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏