غرفه نمایشگاهی اسپیس فریم

غرفه نمایشگاهی اسپیس فریم

غرفه اسپیس فریم

یکی از سازه‌های نمایشگاهی مدرن و به روز که امروزه مورد توجه بسیاری از طراحان برای غرفه سازی قرار گرفته است غرفه اسپیس فریم است.

غرفه اسپیس فریم سازه ای به منظور ساخت و سازهای سریع و موقت میباشد. این سازه‌های هندسی مهندسی به یک شکل یکسان هستند که در کنارهم قرار گرفته اند و قابلیت نصب و راه‌اندازی سریعی دارند.

غرفه اسپیس فریم از طریق اتحادی که بین اجزای آن برقرار است دارای استقامت و مقاومت بسیار بالایی می‌باشد. این غرفه تقریبا به ساختار مولکولی در شیمی شباهت دارد.

امروزه غرفه اسپیس فریم به دلیل کاربردهای فراوان و مناسب و قیمت ارزان از پرفروش‌ترین سازه‌های مورد علاقه‌ی افراد،موسسات و شرکت‌های تبلیغاتی می‌باشد.

غرفه اسپیس فریم

غرفه نمایشگاهی اسپیس فریم با فضاهایی که از طریق اشکال متفاوت و متنوع ایجاد می‌کند شامل بخش‌های مجزایی است که استحکام و مقاومت سازه ی شما را تضمین می‌کند. این سازه با قیمت ارزان و مناسب نسبت سایر سازه‌ها در بازار موجود است. ظاهر زیبای این سازه‌ها و همچنین مدرنیته بودن آن باعث علاقه مندی بسیاری از طراحان و پیاده‌سازی در طرح های خود شده است.

افراد، موسسات و شرکت‌های تبلیغاتی که قصد استفاده از غرفه اسپیس فریم را دارند می‌توانند با توجه به هدف و نیاز مد نظر خود، حجم معین و مشخصی از غرفه اسپیس فریم خریداری و یا به صورت موقت اجاره کنند. افرادی که زمان زیادی برای به کارگیری و نصب و راه‌اندازی غرفه‌های تبلیغاتی ندارند می‌توانند از طریق غرفه اسپیس فریم سازه ی موقت خود را راه اندازی کنند. از آن جایی که ویژگی بارز غرفه نمایشگاهی اسپیس فریم نصب و راه‌اندازی سریع میباشد، به افرادی که وقت کمی در راه‌اندازی سازه ی مورد نظر خود دارند پیشنهاد می‌کنیم از غرفه اسپیس فریم استفاده کنند تا در کوتاهترین زمان ممکن سازه ی خود را طراحی کنند.

غرفه اسپیس فریم

فواید غرفه اسپیس فریم

 

_نورپردازی زیبا در فضا

_نصب و راه‌اندازی سریع در زمان کم

_نصب و راه‌اندازی بدون نیاز به نیروی حرفه‌ای و متخصص

_صرف هزینه‌ی کم و مناسب

_ساخت غرفه در طرح های متفاوت و خاص

_وزن کم و مقاومت و استحکام بالا

_مقاوم در برابر نور آفتاب و سرما

_حمل و نقل سریع و آسان

_کاربری متفاوت و خاص

_امکان اجرای تغییرات  و اجرای طرح های متفاوت

_امکان نصب و راه‌اندازی در محیط‌های بسته

_ایمنی بسیار بالا و تضمین کننده

_متنوع بودن کاربری آن

_قابلیت به کارگیری در تجهیزات مختلف

 

غرفه اسپیس فریم

مراحل ساخت و تولید غرفه نمایشگاهی اسپیس فریم

 

۱)مرحله‌ی اول: قدم اول در طراحی غرفه نمایشگاهی اسپیس فریم ساخت و تهیه‌ی مواد اولیه‌ی با کیفیت است. 

۲)مرحله‌ی دوم: قدم دوم در طراحی غرفه اسپیس فریم ساخت و تولید سازه برشکاری شده و خم کردن مفتول و لوله‌های موجود است.

۳)مرحله‌ی سوم: قدم سوم در طراحی غرفه اسپیس فریم طرح الگوی مهندسی به منظور ساخت کلاف هندسی است.

۴)مرحله‌ی چهارم:

قدم چهارم در طراحی غرفه اسپیس فریم ساخت و ساز بر اساس تکمیل اسکلت، مقاومت و جوشکاری‌ و مستحکم نمودن سازه اسپیس می‌باشد.

۵)مرحله‌ی پنجم: قدم‌پنجم در طراحی غرفه اسپیس فریم خم کردن مفتول ها و اتصال آن ها به کلاف اصلی می‌باشد که این کار به منظور مستحکم نمودن و مقاوم نمودن سازه می‌باشد.

۶)مرحله‌ی ششم: قدم ششم در طراحی غرفه اسپیس فریم: آبکاری سازه ی موجود است. بهد از اسید شویی، این سازه به طور اتوماتیک‌وارد مرحله‌ی آبکاری می‌شود.

۷)مرحله‌ی هفتم: قدم آخر در طراحی غرفه اسپیس فریم کنترل کردن کیفیت سازه موجود است. این مرحله بعد از به پایان رسیدن تولید و ساخت سازه با در نظر گرفتن ضخامت لوله ها انجام می‌شود و بعد از سنجش کیفیت آبکاری آن به انبار‌ منتقل می‌شود.

کاربرد و عوامل بکارگیری غرفه نمایشگاهی اسپیس فریم

کاربرد اصلی و اولیه‌ی غرفه اسپیس فریم در ساخت سالن‌هاي نمایشگاهی است. 

امروزه از غرفه اسپیس فریم  در ساخت همایش‌ها، استیج،نمایش،ساخت و ساز سوله، کف سازی، سقف استخر، آلاچیق، سن، تبلیغات و… را میتوان نام برد. از آنجایی که غرفه اسپیس فریم در اشکال و طرحهای متفاوتی طراحی شده است، می‌توان آن را در مکان‌های مناسب سخنرانی ها و اجراهای نمایشی استفاده کرد.

با استفاده از این سازه می‌توان محیط مورد نظر را برای یک غرفه نمایشگاهی، به طور زیبا و خاص طراحی کرد.

علاوه بر موارد ذکر شده غرفه نمایشگاهی اسپیس فریم برای نصب و راه‌اندازی بنر شرکت‌های تبلیغاتی نیز به کار می‌رود. بیشتر افراد از این غرفه برای به نمایش گذاشتن آگهی‌های تبلیغاتی خود استفاده می‌کنند.

یکی دیگر از کاربرد‌های غرفه اسپیس فریم جداسازی و تفکیک مکان‌ها و فضاهای مختلف از هم است‌؛ علت این امر نصب و راه اندازی آسان غرفه اسپیس فریم می‌باشد. 

از دیگر کاربردهای غرفه اسپیس فریم استفاده در ساخت و ساز پارکینگ های عمومی و سایه‌بان به دلیل طراحی خاص و زیبا وجلوه‌ای که دارد می‌باشد.

غرفه اسپیس فریم

قیمت غرفه اسپیس فریم

قیمت غرفه اسپیس فریم در بازار تولید متفاوت می‌باشد. در واقع قیمت غرفه اسپیس فریم بسته به کیفیت محصول تولید شده، نوع و وزن آن مختلف است‌. به علاوه موارد مذکور نوع آلیاژهای که در غرفه اسپیس فریم به کار می‌رود نیز در قیمت آن تاثیرگذار است.

از انواع غرفه اسپیس فریم نوع آبکاری شده‌ی آن نسبت به سایر انواع گران‌تر است دلیل این امر استفاده از پوشش گالوانیزه بر روی آن است.

در واقع غرفه اسپیس فریم  سازه ای مدرن است به منظور ساخت و سازهای موقت که جایگزین مناسبی برای داربست های نمایشگاهی می‌باشد. غرفه اسپیس فریم بر خلاف داربست های نمایشگاهی دارای ظاهری خاص و زیبا است. غرفه اسپیس فریم یک سبک مدرن و جدید در طراحی نمایشگاه‌های تبلیغاتی می‌باشد که طراحان می‌توانند با بهره‌گیری از آن تبلیغات و غرفه‌ی خود را خاص تر از رقبا جلوه دهند.

غرفه اسپیس فریم تبلیغاتی دارای فواید و کاربردهای بسیار زیادی می‌باشد که در چند سال اخیر توجه بیشتر موسسات و شرکت‌های تبلیغاتی را به خود جلب کرده است.

با درنظر گرفتن توسعه‌ی صنایع، استفاده از غرفه اسپیس فریم علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های اضافی به رشد روز افزون طراحی‌های تبلیغاتی نیز کمک میکند. از ویژگی‌های‌ بارز غرفه اسپیس فریم میتوان وزن سبک و اشکال زیبا و متنوع را نام برد. این ویژگی‌ها و همچنین کاربردهای خاص‌باعث قرار گرفتن غرفه اسپیس فریم در جایگاه ویژه‌ای بین سازه‌های نمایشگاهی شده است‌.

گروه معماری آرکا

گروه معماری آرکا از مهارت و تجربه کافی در زمینه برگزاری نمایشگاه مجازی برخوردار می باشد. نخست گروه آرکا نیازها و الویت های شما را به خوبی درک می نماید و با تبحر زیاد اقدام به طراحی می نماید. زمانی که طرح مورد تأیید مشتری قرار می گیرد، اقدامات بعدی و مورد لزوم را با سرعت و با کیفیت بالا به اجرا در می آورد. لازم به ذکر است که گروه معماری آرکا تمامی کارهای پروژه را از صفر تا صد به عهده می گیرد و پروژه را به صورت تمام و کمال تحویل می دهد.

شرکت آرکا همچنین دارای سال ها تجربه در برگزاری نمایشگاه، غرفه سازی، طراحی غرفه نمایشگاهی، اجاره غرفه و اجاره تجهیزات نمایشگاهی نیز می باشد. سایت فروشگاه تجهیزات نمایشگاهی و فروشگاه فروش صندلی آرکا یکی از کامل ترین و مجهزترین سایت های فروشگاهی در این عرصه می باشند.  

سایر فعالیت های گروه معماری آرکا

همچنین شرکت آرکا در کلیه زمینه های ساخت و ساز اعم از مدیریت پیمان، پارتیشن بندی، مشارکت در ساخت، فروش مبلمان اداری، بازسازی، برگزاری مراسم اداری، ایونت، سمینار، کنفرانس، برگزاری نمایشگاه مجازی و … فعالیت گسترده ای دارد. در صورت تمایل می توانید از مشاوره های طراحان و دکوراتورها و … شرکت آرکا بهره مند گردید.   

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

دکوراسیون ادارات کوچک

دکوراسیون اداری کوچک

دکوراسیون اداری کوچک محیط اداری مطلوب، محیطی است که شاخصه های افزایش کیفیت و احساس خوشایند بودن را برای افراد فراهم کند. دکوراسیون اداری متشکل

ادامه مطلب »
طراحی ساختمان ایرانی

طراحی داخلی ساختمان ایرانی

طراحی داخلی ساختمان ایرانی طراحی داخلی ساختمان ایرانی یا همان معماری ایرانی در طراحی ساختمان یکی از معروف ­ترین سبک‌های معماری جهان است که قدمتی

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (32) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (71) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (34) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (14)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏