غرفه ماکسیما

غرفه ماکسیما

غرفه ماکسیما در سازه غرفه نمایشگاهی می‌ تواند برای شما کاربردی باشد. ولی باید با مدل های غرفه سازی نمایشگاهی در نمایشگاه آشنا باشید. بدانید که هر کدام از این غرفه ها به شما چه امکاناتی می‌ دهند و می توانید از آن ها چه استفاده هایی بکنید.

در نمایشگاه انواع سازه های نمایشگاهی وجود دارد و انواع مدل های طراحی غرفه نمایشگاهی برای شما مقدور است. از مدل ساده پارتیشن یا همان مدل غرفه های پیش ساخته که توسط ستاد های داخل نمایشگاه به شما تحویل داده می شوند تا مدل غرفه سازی به صورت لوکس و لاکچری و چشم گیر. اما در میان این مدل هایی که بررسی کردیم شما چه مدل غرفه نمایشگاهی را می توانید به کار بگیرید؟

 

غرفه ماکسیما

غرفه ماکسیما

غرفه ماکسیما

 

غرفه نمایشگاهی

چه مدلی از نوع غرفه سازی می‌ تواند بیشتر نیاز شما را برطرف کند؟

در ادامه ی مقاله می خواهیم غرفه ماکسیما را مورد بررسی قرار دهیم.

به طور کلی چند مدل غرفه سازی نمایشگاه داریم؟

از انواع ساخت غرفه نمایشگاهی، می‌ توان غرفه سازی با پارتیشن و غرفه سازی با تتریس و غرفه سازی با ماکسیما را نام برد. همچنین با غرفه سازی نئوپان یا همان غرفه سازی چوب آشنا می شویم. غرفه سازی نئوپان بعد از غرفه سازی لوکس یا غرفه سازی ای که در آن ترکیبی از ام دی اف، نور های ویژه، رنگ های ویژه و سایر تجهیزاتی که می‌ تواند در مراحل لوکس سازی غرفه مورد استفاده قرار بگیرد، به کار گرفته می‌ شود.

غرفه از پیش ساخته ( پارتیشن )

غرفه سازی با اسپیس فریم

غرفه سازی با تتریس

غرفه سازی با ماکسیما ( مستر )

غرفه سازی با نئوپان

غرفه سازی با نئوپان و ام دی اف

تا اینجا متوجه شدیم که چه تعداد غرفه سازی وجود دارد و با نام های آن ها نیز آشنا شدیم.

غرفه ماکسیما

غرفه ماکسیما

غرفه ماکسیما

 

غرفه ماکسیما

 

غرفه نمایشگاهی

آیا غرفه ماکسیما با توجه به طراحی جذابی که دارد، از لحاظ قیمت به صرفه است؟

اگر به دنبال ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان هستید. می خواهید یک غرفه ی خوب، چشم گیر و همه پسند داشته باشید. ما به شما غرفه ماکسیما را پیشنهاد می دهیم، چون غرفه ماکسیما ارزان تر و با صرفه تر از غرفه سازی با چوب برای شما خواهد بود. یعنی در واقع یکی از غرفه سازی های ارزان اما مورد توجه است.

قیمت غرفه سازی ماکسیما

لیست قیمت غرفه سازی ماکسیما به تکفیک متراژ

لیست قیمت غرفه سازی ماکسیما برای سال 1402 به شرح زیر میباشد :

  • متراژ 10 تا 30 متر = 20.000.000 ریال
  • متراژ 30 تا 50 متر = 18.000.000 ریال
  • متراژ 50 تا 100 متر = 15.000.000 ریال
  • متراژ 100 متر به بالا = 14.000.000 ریال 

برای اطلاعات بیشتر با شمارهای زیر تماس حاص فرمایید : 

021-44221595
021-44272084
09120242822

غرفه ماکسیما

غرفه ماکسیما

غرفه ماکسیما

 

غرفه نمایشگاهی

سازه غرفه ماکسیما چگونه است؟

ماکسیما یک غرفه سازه نمایشگاه مدرن است با امکان استفاده به صورت مدل های غرفه نمایشگاهی مدولار. یعنی تولید شده از قطعات از قبل ساخته شده، استاندارد و مونتاژ شده، که از آن بیشتر برای ساخت پاویون ها و غرفه های گروهی استفاده می کنند.

از طرفی هم غرفه های تتریس را می توان حد واسط غرفه سازی چوبی و غرفه های پارتیشنی دانست. به صورتی که به موجب بهره گیری مدولاری و متریال تشکیل شده از پروفیل های آلومینیومی، تایل های رنگی ام دی اف، تایل های شیشه ای و پلاستیکی، تقریباً نزدیک به غرفه های استاندارد است. از طرف دیگر موجب انعطاف پذیری و آزادی عمل در طراحی غرفه نمایشگاه، با سازه ماکسیما را می توان نوعی غرفه ی خود ساخت تعریف کرد.

غرفه ماکسیما

غرفه ماکسیما

 

 

غرفه نمایشگاهی

کاربرد ماکسیما برای طراحی غرفه به چه صورت است؟

استفاده از این نوع سازه برای تهیه و ساخت غرفه در یک نمایشگاه می تواند موجب نمایش بهتر غرفه نمایشگاه در مجموعه باشد.

جذب نگاه و توجه مخاطب و از همه مهم تر جذب مشتری و همچنین باعث زیباتر شدن تک غرفه یا مجموعه غرفه های شما در نمایشگاه می شود. استفاده از غرفه ماکسیما در طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاه مزایای قابل توجهی دارد که در بحث بالا به آن اشاره کردیم.

غرفه ماکسیما

 

 

غرفه نمایشگاهی

مزایای دیگر استفاده از غرفه ماکسیما در نمایشگاه چیست؟

از مزایای دیگر استفاده از غرفه ماکسیما می توان به موارد زیر اشاره کرد.

قابلیت استفاده از انواع ورق ها و تایل ها در دیوارها

کاهش و یا افزایش مساحت غرفه

نصب و راه اندازی راحت

قیمت به صرفه تر و ارزان تر نسبت به دیگر غرفه ها

سریع تر شدن اجرای پروژه

مواردی که پیش تر نام بردیم از مزایای استفاده از غرفه ماکسیما است.

غرفه ماکسیما

غرفه ماکسیما

غرفه نمایشگاهی

مراحل ساخت غرفه ماکسیما به چه صورت است؟

در این قسمت تمام مراحل ساخت غرفه ماکسیما را با یکدیگر بررسی می کنیم.

مرحله اول ساخت غرفه ماکسیما

طراحی فضاهای غرفه یا به عبارت دیگر تقسیم کردن متر به متر فضای غرفه برای استفاده بهتر و کاربردی تر از مساحت آن می باشد. در غرفه های نمایشگاه سازه ماکسیما به نسبت طراحی غرفه های ساخت چوبی کمی بسته تر است و با محدودیت های بیشتری مواجه است.

غرفه نمایشگاهی

غرفه ماکسیما
غرفه ماکسیما
غرفه ماکسیما
غرفه ماکسیما
غرفه ماکسیما
مرحله دوم ساخت غرفه ماکسیما

دومین بخش کف غرفه است که معمولاً در غرفه های ساخته شده از سازه ی ماکسیما شاهد قرار گرفتن موکت یا فرش در این قسمت خواهیم بود. اما می توانیم در این بخش خارج از تعریف معمول  عمل کنیم و از کف سازی با پارکت استفاده کنیم. مثل غرفه های خود ساخت چوبی که از کف سازی پارکت استفاده می کنند.

غرفه نمایشگاهی

مرحله سوم ساخت غرفه ماکسیما

سومین مرحله مونتاژ یا در واقع همان متصل کردن قطعات از قبل ساخته شده، در محیط اجرای غرفه سازی است. تمام قطعات و تایل ها با استفاده از بست های پیچی به یکدیگر وصل می شوند و اتاق تشکیل می شود. همچنین درب ها به همان صورتی که از قبل طراحی شده بودند، نصب می شوند.

غرفه ماکسیما

غرفه ماکسیما

غرفه ماکسیما

غرفه ماکسیما

غرفه ماکسیما

غرفه نمایشگاهی

مرحله چهارم ساخت غرفه ماکسیما

چهارمین قسمت اتصالات الکتریکی غرفه یا برق و نور پردازی است. با توجه به سازه های ماکسیما ، طراحان این غرفه در این قسمت باید از پیچیدگی زیاد و همچنین بهره گیری از نور پردازی های زیاد از حد خودداری کنند. با اینکه سازه ماکسیما زیر ساخت بسیار قوی برای به نمایش گذاشتن نور پردازی را دارد. اما طراحان باید از برق رسانی بیش از اندازه جلو گیری کنند.

غرفه نمایشگاهی

مرحله پنجم ساخت غرفه ماکسیما

مرحله پنجم که  مرحله نهایی است مربوط به چیدمان و انتخاب دکوراسیون مناسب و متناسب با نوع کار غرفه است. در این مرحله تیم طراحی و تیم اجرایی باید با یکدیگر مشارکت خوبی داشته باشند تا یک طراحی عالی را برای مشتری به نمایش بگذارند.

غرفه ماکسیما

غرفه ماکسیما

غرفه نمایشگاهی

گروه معماری آرکا

گروه معماری آرکا دارای سال ها تجربه در زمینه غرفه سازی، طراحی غرفه نمایشگاهی، اجاره غرفه و اجاره تجهیزات نمایشگاهی می باشد.  

نخست گروه آرکا نیازها و الویت های شما را به خوبی درک می نماید و با تبحر زیاد اقدام به طراحی سبک مورد نظر می نماید. زمانی که طرح مورد تأیید مشتری قرار می گیرد، اقدامات بعدی و مورد لزوم را با سرعت و با کیفیت بالا به اجرا در می آورد. لازم به ذکر است که گروه معماری آرکا تمامی کارهای پروژه را از صفر تا صد به عهده می گیرد و پروژه را به صورت تمام و کمال تحویل می دهد.  

سایت فروشگاه تجهیزات نمایشگاهی و فروشگاه فروش صندلی آرکا یکی از کامل ترین و مجهزترین سایت های فروشگاهی در این عرصه می باشند.

سایر فعالیت های گروه معماری آرکا

همچنین شرکت آرکا در کلیه زمینه های ساخت و ساز اعم از مدیریت پیمان، مشارکت در ساخت، بازسازی، پارتیشن بندی، فروش مبلمان اداری و … فعالیت گسترده ای دارد. در صورت تمایل می توانید از مشاوره های طراحان و دکوراتورها و … شرکت آرکا بهره مند گردید.

تماس با ما  

ارتباط با گروه معماری آرکا از طریق شماره های تماس و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام آرکا میّسر و امکان پذیر است.

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

انواع بازسازی ساختمان

انواع بازسازی ساختمان

انواع بازسازی ساختمان مقدمه درخواست ‌های پروژه‌ های بازسازی ساختمان معمولاً برای بهبود ساختمان موجود ثبت می‌شوند. این پروژه ها شامل تغییرات در یک ساختمان

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (32) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (71) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (34) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (13)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏