برندهای مبلمان اداری

برندهای مبلمان اداری

برند های مبلمان اداری یکی از موضوعاتی است که در تأسیس و راه اندازی شرکت ها و ادارات مورد توجه قرار می گیرد. دکوراسیون اداری و ظاهر شرکت باید مرتب و زیبا باشد. به همین دلیل مبلمان اداری یکی از ملزومات هر شرکت و اداره ای می باشد. این موضوع در بین شرکت های تجاری از اهمیت خاصی برخوردار است. مدیران این شرکت ها معمولاً دستور می دهند از بهترین برندهای مبلمان اداری برای داخل شرکت استفاده شود.

مبلمان اداریتأثیر مبلمان اداری در چشم انداز شرکت 

ظاهر و نوع دکوراسیون اداری یک شرکت می تواند تأثیر فوق العاده ای بر انرژی و روحیه ی کارکنان تیم بگذارد. این امر می تواند ظاهری معتبر و موجه به شرکت های تجاری بدهد.

در ادامه به معرفی بهترین برندهای مبلمان اداری می پردازیم، اگر قصد دارید بهترین دیزاین و دکوراسیون را برای محیط کاری خود داشته باشید با ما همراه باشید.

مبلمان اداریشناخت بهترین برندهای مبلمان اداری

افرادی که به تازگی کسب و کار خود را شروع کرده اند. برای دفتر خود نیاز به صندلی و مبلمان اداری دارند. شناخت بهترین برندهای مبلمان اداری کمک می کند تا سریع تر و بدون اتلاف وقت و هزینه ی رفت و آمد بهترین انتخاب خود را با شناخت قبلی از محصولات برند مورد نظر، انجام دهند.

مبلمان اداریکیفیت مبلمان اداری 

نکته ی مورد توجه این است که کیفیت و ظاهر مبلمان اداری بسیار حائز اهمیت است. همین موضوع می تواند کلاس و پرستیژ شرکت و دفتر کاری را بالا ببرد. راهی برای تعاملات و جلسات اداری موفق باشد. چه بسا بتوانید با استفاده از مزیت های دکوراسیون اداری شیک  و نوع برخورد کارمندان، بهترین قراردادهای کاری را با شرکت های تجاری ببندید. همین امر موجب ترقی و پیشرفت شما شود. در نتیجه با شناخت کامل برای تهیه ی مبلمان اداری دفتر خود اقدام نمایید.

مبلمان اداریویژگی های بهترین برندهای مبلمان اداری چیست؟

مبلمان اداری، میز کنفراس و جلسات و میزهای مناسب دکوراسیون اداری، علاوه بر ویژگی های ظاهری، خصوصیات کاربردی فراوانی دارند. شما باید طبق نیاز خود و کارایی آن ها، بهترین نوع مبلمان اداری را انتخاب کنید.

خصوصیاتی مانند، تنظیمات ارتفاع و چرخشی بودن صندلی ها، نوع میزها و کشو های طبقه بندی فایل های پنهانی، خصوصیات جنس آن ها و راحتی تمیز کردن آن ها در انتخاب نوع برندهای مبلمان اداری تأثیر گذار خواهد بود.

مبلمان اداریویژگی شرکت های مبلمان اداری 

شرکت هایی که بهترین برند های مبلمان اداری را ارائه می دهند، تمام خدمات قبل و بعد خرید را برعهده می گیرند. قبل از خرید به شما مشاوره می دهند و طبق نوع و متراژ دفترکاری شما بهترین نوع مبلمان اداری را به شما پیشنهاد می دهند. همچنین نوع فعالیت شما و شغلتان می تواند در انتخاب لوازم تزئینی دفتر کارتان تأثیر گذار باشد.

برای مثال شرکت ها و دفتر های تبلیغاتی سفارش می دهند که حتماً برند و لوگوی شرکت بر روی تمامی امکانات، تجهیزات داخل دفتر و اجزاء مبلمان اداری طراحی شود. از این طریق جلوه ی بهتری به ظاهر دفتر خود می دهند. شرکت های هنری و آتلیه ها، از مبلمان تزئینی و هنری استفاده می کنند. از این طریق توجه مخاطبان خود را جلب می کنند.

مبلمان اداری

مبلمان اداری آرتمن

آرتمن یک تولید کننده مبلمان و صندلی اداری است که در تجارت مبلمان است و به طور مداوم مبلمان و خدمات با کیفیت بالا را به مشتریان ارائه می‌دهد. آرتمن همچنین برنده لوح زرین و تندیس برترین صندلی اداری از نمایشگاه بین‌المللی تهران است. در حالی که تولید مبلمان نقطه قوت ما است، ما همچنین خدمات جامع برنامه‌ریزی فضای داخلی اداری و نوسازی دفتر را از طریق نمایندگی آرکا برای دفاتر در تهران ارائه می‌دهیم.

از آن‌جایی که مبلمان آرتمن با ارگونومی و طراحی ساخته شده‌اند، مطمئن باشید که محصولات ما همان چیزی است که برای افزایش شادی کارمندان خود نیاز دارید و یک محیط کاری پربار ایجاد می‌کند.

برای دانستن بیشتر در مورد مبلمان ما، با نمایندگی آرکا تماس بگیرید تا به شما کمک کنند!

نمایندگی آرتمن

 آرتمن

 

مبلمان اداری برند بروتایم

این برند یکی از قدیمی ترین و معتبرترین تولیدکنندگان مبلمان اداری است که محصولات فوق العاده شیک و با بهترین کیفیت را ارائه می دهد. خدماتی که این نمایندگی برای شما در نظر می گیرد مطابق با اصول طراحی اداری می باشد که بتوانید بهترین کارایی و انعطاف پدیری را از محصولات مشاهده کنید.

محصولات برند بروتایم بسیار تخصصی و حرفه ای طراحی شده اند. در هر زمینه ی شغلی محصولات متناسب را ارائه می دهد. همین ویژگی موجب شده است که مدیران شرکت های معروف تجاری، گزینه های موردنظر خود را از این برند انتخاب نمایند.

مبلمان اداریمبلمان اداری برند نیلپر

شرکت نیلپر یکی از تولید کنندگان مبلمان اداری است که از سال 71 تا کنون محصلات اداری را تولید و به بازار عرضه می کند. این برند یکی از قدیمی های محصولات و تجهیزات اداری است و از تأثیر مبلمان اداری بر کسب و کار آگاهی کامل دارد. هر آن چه که برای دفتر و شرکت کاری نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد.

مبلمان اداریمبلمان و تجهیزات اداری برند جلیس

جلیس یکی از برند هایی است که از سال 53 تا کنون بهترین و پیشرفته ترین فناوری و تجهیزات اداری را تولید و ارائه می کند. میز، صندلی و کتابخانه در دکوراسیون اداری برند جلیس با بهترین کیفیت و مواد اولیه ی مورد تأیید استاندارد های جهان ساخته شده اند. سیستم های تولید آن با دانش روز دنیا تجهیز شده است. هدف از نوع و جنس مورد استفاده در مبلمان و میزها، حفظ محیط زیست و عدم آسیب رساندن به محیط زیست می باشد.

مبلمان اداریاهمیت نوع طراحی و انتخاب صحیح مبلمان اداری در چیست؟

طراحی و ساخت میز، صندلی و مبلمان اداری بسیار مهم و حائز اهمیت است. مدیران و کارمندانی که ساعت ها از میز و صندلی دفتر خود استفاده می کنند باید از هر نظر احساس راحتی و آرامش داشته باشند. صندلی و میز های غیر استاندارد سلامت کمر و گردن افراد را تهدید می کند و به فرد آسیب می زند.

مبلمان اداری مناسب برای کارمندان باید به گونه ای باشد که کمر و پای فرد صدمه نبیند. در نتیجه باید انعطاف پذیر باشد و ارتفاع آن قابل تنظیم باشد که هر فرد طبق قد و وزن خود ارتفاع صندلی خود را تنظیم کند و احساس خوشایندی داشته باشد.

مبلمان ادارینحوه انتخاب مبلمان اداری مناسب

انتخاب نوع مبلمان اداری برای مراجعه کنندگان، اتاق کنفرانس و جلسات اداری به نوع فعالیت و شغل شما بستگی دارد و باید مبلمانی که مطابق با نوع فعالیت شما است انتخاب کنید.اگر دفتر کاری مساحت بزرگی دارد، می توانید بخش های مختلفی را برای کارهای متفاوت دسته بندی کنید. متناسب با نوع کار آن قسمت، مبلمان کاربردی را انتخاب کنید.

بهتر است در اتاقی که برای مراجعه کنندگان و جلسات خصوصی که برای قراردادهای مهم طراحی شده است از بهترین و راحت ترین مبلمان استفاده کنید. مخاطب در کمال آرامش و رضایت، همکاری خود را با شما آغاز کند. در نتیجه انتخاب نوع برندهای مبلمان اداری می تواند بر فعالیت کارکنان تأثیر مثبت بگذارد و کارکنان با احساس آرامش و رضایت کار کنند. مراجعه کنندگان نیز از انتخاب شرکت شما احساس خوشایندی داشته باشند.

مبلمان اداریکلام پایانی

این ها نمونه ای از برندهای معروف مبلمان اداری هستند. برندهای متعدد و زیادی برای انتخاب مبلمان اداری وجود دارد که می توان بر اساس نیاز و بودجه از بین آن ها انتخاب نمود. 

گروه معماری آرکا با سال ها تجربه در طراحی و فروش مبلمان اداری به صورت علمی و تخصصی آماده هر گونه همکاری و مشاوره می باشد.  

همچنین شرکت آرکا علاوه بر طراحی مبلمان اداری در تمامی زمینه های مربوط به ساخت و ساز مانند مدیریت پیمان، مشارکت در ساخت، دکوراسیون اداری، بازسازی، طراحی داخلی، دکوراسیون داخلی، پارتیشن بندی، غرفه سازی، اجاره تجهیزات غرفه نمایشگاهی و … فعالیت می نماید.  

ارتباط با گروه مشاورین آرکا از طریق شماره های تماس و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام آرکا میسر و امکان پذیر می باشد.    

اشتراک گذاری پست

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها
آرکا (8) اصول طراحی اداری (19) انواع دکوراسیون اداری (32) بازسازی (20) بازسازی خانه (19) بازسازی داخلی (16) بازسازی داخلی ساختمان (12) بازسازی ساختمان (44) بازسازی ساختمان قدیمی (14) ترفند های دکوراسیون اداری (10) دکوراسیون (40) دکوراسیون اداری (71) دکوراسیون اداری شیک (13) دکوراسیون اداری مدرن (22) دکوراسیون اداری کلاسیک (12) دکوراسیون داخلی (108) دکوراسیون داخلی مدرن (9) دکوراسیون طراحی داخلی (53) طراحی اداری (34) طراحی داخلی (83) طراحی داخلی ساختمان (16) طراحی دکوراسیون آشپزخانه (9) طراحی دکوراسیون اداری (34) طراحی دکوراسیون تجاری (12) طراحی دکوراسیون خانگی (28) طراحی دکوراسیون داخلی (97) طراحی ساختمان (20) طراحی غرفه (14) طراحی غرفه نمایشگاهی (13) طراحی ویلا (10) طراحی پارتیشن (8) طراحی پارتیشن بندی اداری (8) غرفه سازی (19) غرفه نمایشگاهی (9) قوانین قرارداد مشارکت در ساخت (8) مدیریت پیمان (11) مزایای مشارکت درساخت (7) مشارکت درساخت (10) مشارکت در ساخت بنا (10) مشارکت درساخت چیست (7) پارتیشن (9) پارتیشن اداری (16) پارتیشن اداری شیشه ای (8) پارتیشن بندی (10) پارتیشن بندی اداری (13)
ارسال پیام
اگر سوالی دارید ما 24 ساعته آنلاین هستیم
گروه معماری آرکا
سلام دوست عزیز🤚
هر سوالی داری بپرس ما همیشه آنلاین و پاسخگوی سوالات شما هستیم. 🙏